Connect with us

Moderovanie diskusií

Domov Diskusné Fóra Pre admina Moderovanie diskusií

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 73 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71938
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Nie som zástancom moderovania, upravovania príspevkov, alebo mazania celých tém. Pár krát som to musel urobiť, pretože poniektoré príspevky tam naozaj nepatrili, alebo nepriamo niekoho urážali.

    Akceptujem vaše názory, aj keď sa s nimi mnohokrát nestotožňujem.

    Rád by som zachoval úroveň diskusií a preto vás žiadam skôr, než budem nútený prístupiť k moderovaniu aby ste:

    – neodbočovali od danej témy

    – si osobné spory riešili cez súkromnú poštu

    – sa neurážali

    – nepoužívali vulgarizmy (čítajú to tu aj deti)

    – presne volili danú kategóriu diskusie pri vytváraní témy, ku ktorej bude patriť

    – pri vytváraní témy nepoužívali zapnutú klávesu „Caps Lock“ (veľké písmo znamená krik a tu sa ziapať po nikom nebude)

    – volili názov témy presne vystihujúci jej podstatu. Téma s názvom „Mám problém“, „Ako ďalej“, „Poraďte“ asi sotva zaujme čitateľa aby ju otvoril, pretože tu nikoho nezaujímajú depresie daného autora, ako takýto názov naznačuje

    – neprispievali do témy iba smajlíkom, smajlík nie je vyjadrením názoru

    Zatiaľ to ponechávam tak a je iba na vás, ako sa k tomu budete stavať. V opačnom prípade mi nedávajte za vinu v budúcnosti, že je tu nejaký „režim“ a človek si nemôže napísať čo chce. Riešte si to sami medzi sebou.

    #71939
    raptor
    Účastník (Participant)

    co si bol na skoleni u awiu KHURWA? 😕 😀

    radsej keby si spravil moznost upravy vlastnych prispevkov (samozrejme datum a cas upravy mosi byt) a neargumentuj tym ze sa budes opakuvat po motoride, lebo tento tvoj traktat je ako prekopane desatoro spravania sa na diskusnom fore motoride

    … mam ti zavolat ja? alebo pockam na tvoj telefonat? 😁

    #71940
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Začal som prechádzať a mazať staré – nepotrebné diskusie. Väčšinou sa týkali starého exebatu. Dotkne sa to aj aktuálnych diskusií a hlavne príspevkov, ktoré niekoho napádajú, urážajú, sú v nich vulgarizmy a pod.

    #71941
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    To uz tu akoze nemozme ani pichovat? 😁

    #71942
    dixi
    Účastník (Participant)

    eXeBaT ja s tebou suhlasim a nemam s tym problem.maz ak uznas za vhodne.kazdy by mal vediet kde su hranice od – do ,a pokial to nechce respektovat,treba mazat.pre vystrahu. 😈

    #71943
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    V rámci udržania úrovne a pod., bla, bla, bla ….

    Denne čítať nové diskusné príspevky je časovo náročné. Okrem toho je zmazanie príspevkov vždy založené na subjekto/objektivite, čo z toho robí bremeno. Rozhodol som sa dať vám možnosť zapojiť sa do moderovania. Osobne som vybral pár nickov, ktorým som udelil toto privilégium. Ich označenie je H.V.D., alebo V.I.P.H.V.D.. H.V.D. je skratkou po našom predsedovi, proste hovado. V.I.P. je ešte väčšie 😁

    Nech sa nikto neurazí, že som ho tak netituloval, neskôr prebehnem celú DB a označkujem vás ostatných 😁 Kto sa urazil, že som ho tak tituloval, sťažujte sa u mňa.

    Nápoveda: na priblblom príspevku klikneš na "Zmazať" (zobrazuje sa iba vyvoleným), potvrdíš, tým sa označkuje, pod príspevok sa uloží tvoj nick, že príspevok žiadaš zmazať a je to. Vo finále ich mažem ja, ale na vašu žiadosť a v tom je rozdiel.

    Tréningová miestnosť je tu [linka] môžete sa voziť napr. na Pogicku 😁

    Ono toho mazania nie je veľa, za čo som vám vďačný, ale na vlastnej koži môžete zistiť, že ide o zodpovednosť. Možno to do budúcna prinesie niečo pozitívne, ak nie, zruším to. Vyskúšame a uvidíme.

    #71944
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Ak by sa náhodou niekto nudil a klikal si pre radosť, samozrejme nenávratne bloknem, ale verím, že som spomedzi vás vybral správne. Pre niektorých užívateľov je potrebné sa opätovne prihlásiť, aby sa zmena v diskusii naplno prejavila.

    #71945
    pogicko
    Účastník (Participant)

    eXeBaT 😀 jaaaaaj kokšo…..dobre si to vymyslel veru dobre…

    #71946
    charym
    Účastník (Participant)

    eXeBaT ze jake novoty 🙄

    #71947
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja som z toho zmeteny.Neviem ci preto ze mam v sebe asi 3 litre vina alebo to je nejako dovne napisane ale asi mi to nejde.

    #71948
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja som vyvoleny tak tak assholovia davajte si bacha 🙂 inak otaska mozeme nadavat po zahraniciarsky sak deti cudzie jazyky nevedia 😇

    #71949
    doctor
    Účastník (Participant)

    ZOMBY – ten čučpqajz raptor ma V.I.P.H.V.D. a mi len H.V.D. a neviem co to znamena.

    #71950
    raptor
    Účastník (Participant)

    Very important hovado.. thats all folks 😁

    #71951
    AMIS
    Účastník (Participant)

    ďakujem , za vysvetlenie už som si myslel, že ti omylom poslali môj diplom z Harvardu. Prejavenú dúvěru nemsklamem a kto by si chcel kúpiť náklonnosť hovada , tak pijem bavoráka (aby som ho potom mohol vyčúrať) 😈

    Ako nápad fasa, moc ľudu a blahobyt poslancom 🤣))))

    #71952
    klasik
    Účastník (Participant)

    Taktiež vďaka za prejavenú dôveru, inak celkom good nápad uvidíme ako sa to chytí 😘

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 73 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri