Connect with us

Moderovanie diskusií

Domov Diskusné Fóra Pre admina Moderovanie diskusií

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 73 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71968
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Bubo

    Takto funkciu "nástenkár" nikdy nezískaš. Oni to vlastne nie sú v pravom zmysle slova moderátori, museli by sa tomu venovať pravidelne a práve kvôli tomu ich je aj tak veľa. Viac názorov pri posudzovaní.

    #71969
    cazzo
    Účastník (Participant)

    eXeBaT :nebudem sa s tebou hádať je to tvoj majetok a rob si s ním čo chceš ,ale Bubo sem nedal žiadne fotky z netu,ale svoje.Ked môžeš mať tu dolu 3!!! fotoalbumy Humerov a všetko v poho,tak nechápem tvoje kritéria? Žeby kamaráti mohli ?Ved aj Bubo mal na svojích fotkách svoj teraňák,možno o niečo menší ako Hummer ,ale presa to spĺňa podmienky ,terénneho auta 🤐

    #71970
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    cazzo

    Už vyše roka to nie je môj majetok. Nenarážal som práve na Bubove fotografie. Tie albumy Hummerov sú tiež iba otázkou času, ale to nechám už iba na užívateľoch, dokedy.

    #71971
    doctor
    Účastník (Participant)

    Podla mna ked sa jedna o niekoho fotky z cestopisu sa stale rad pozriem aj ked momentalne nebol na motorke.Radsej to ako nejake fotky z yearbooku a kadejakych blbosti ktore su plne nezmyselnych prerobenych papuli!.Videl som tie hajzle a kto icjh nevidel dosiel o vela.A ten zlty pes to je este lepsie! 😁

    #71972
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    cazzo to mas na mysli mna s hummerom?doctor presne tak ak su foto zo zaujimavych miest precoi by som sa nekukol mozno ma to inspiruje vybrat sa tam na motorke!

    #71973
    cazzo
    Účastník (Participant)

    ZOMBY neviem ,či teba a či máš Hummera ? Boli tam dnes večer 3 fotoalbumy o Hummeroch pekne pod sebou ,jeden už medzi tým zmizol,ja som ich neotváral ,lebo ma to nezaujíma ,ale nech je ich tu aj 10,je mi to fuk ,mne išlo o iný zmazaný album z Ukrajiny viď vyššie,ktorý strašne vadí motorkárom. 😟

    #71974
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Pivár ty už tu nič nstláčaj šak to len doj**eš a potom sa nám ten matrix zrúti a exe nás bude museť reštartovať na verziu 1.1

    Exe apropó nemohol by som mať pod nickom "H.V.D.." tá bodka navyše by mi dvihla sebavedomie a cítil by som sa plnohodnotnejší, aj Amiska by si ma viac vážila a prestala furt mindžovať s tou kuchyňou 😉 Furt mi vraví, že som priemerný a tá bodka by ma eskalovala nad ten priemer . Prosím prosím 😁

    Doctore, šak ja ti vytriem kocúra, na silvestra berem fotky plotu, ak chceš ísť s nami vezmeme ťa a cestou sa móžeme staviť pre "mačku"

    #71975
    Norbert
    Účastník (Participant)

    Nedá mi nespomínať na staré ,,Dobré,, časy keď sme boli všetci rovni, ale pár vyvolených ešte rovnejších.Titul sem ,titul tam, aj tak sme všetci po predsedovi H.V.D..A čo Exe, ty sa k nám nehlásiš? Titul šéfredaktor je niečo viac? 😁 👋

    #71976
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Norbert

    Nie je, to len aby ostatní vedeli, na koho hrudi sa môžu vyplakávať 😉

    Titulovanie – rankovanie je na diskusných fórach bežné. Aj keď sa možno nájdu medzi vyvolenými oponenti, hodlám ich aj naďalej odlišovať od ostatných užívateľov, nakoľko si to zaslúžia a je to to minimum, čo im za ich loajalitu k portálu môžem dať. Oni nie sú iba užívateľmi, tvoria komunitu, ktorú nám môžu kdekoľvek inde závidieť a aj vďaka nim je portál tam, kde je.

    #71977
    doctor
    Účastník (Participant)

    Kokso pada demokracia, sloboda slova a prejavu!Mame navrat boslevizmu, komunizmu a socializmiu!Sme jak Cina,Bielorusko a Kongo.Kto chce narusit nase kludne a spokojne spolunazivanie?A hlavne mazat moje prispevky????

    #71978
    doctor
    Účastník (Participant)

    bubo – mal by si tu mat prispevok! Kde je?

    exe – ozaj a co sa stane ak je prispevok oznaceny ako "Prispevok oznaceny na mazanie" ??vsak stale je tam.

    #71979
    bubo
    Účastník (Participant)

    doctor na smetisku dejín… 😠

    #71980
    psik
    Účastník (Participant)

    Prežijem to?

    #71981
    cazzo
    Účastník (Participant)

    psik vyzerá to ,že táto stránka bude tvoj posledný virtuálny azyl.U konkurentov si v hlbokej defenzíve,aj ked prapor pravoverných ešte nesieš statočne 😛

    #71982
    Vadim
    Účastník (Participant)

    cazzo: Nezabúdaj, že ten psík je Buldog. Ten keď sa zakusne, tak len tak ľahko nepustí!

    Ako je možné, že sme medzi poslednými, ktorí zatiaľ nie sú V.I.P., alebo aspoň H.V.D.? 😶 ☹️

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 73 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri