Montyho narodeniny
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Montyho narodeniny
- Toto téma obsahuje 213 odpovedí, 48 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 1 mesiacom od
puma.
-
AutorPríspevky
-
17. apríla 2007 o 13:26 #72765
siuzen
Účastník (Participant)Monty 🤐 🤐 🤐 🤐 ……..
17. apríla 2007 o 13:56 #72766blueeyes
Účastník (Participant)Monty radšej sa nevyjadrujem… 😟 prečo sa do toho starajú? 🤐
17. apríla 2007 o 17:23 #72767Lanie
Účastník (Participant)Monty to akože tí istí, čo ťa "upozornievali" aj minule? Čo ich do toho, však to sú tvoje narodeniny a nie nejaký oficialny zraz… ☹️
17. apríla 2007 o 20:54 #72768doctor
Účastník (Participant)Lanie – problem je v tom ze ked zasranom das nejaku tu tzv. demokraciu, pozru nejake americke filmy, a potom sa hraju na tazkych motorkarov ako to mozes vidiet na zrazoch "MC" z coho mi je na grc.Snazia sa riadit vsetko co s motorkami suvisi a potom vznikaju diskusie ako na motoride.
Su to vsetko ofukanci ktorych nakopat tak max. do prdele.18. apríla 2007 o 6:04 #72769andoo
Účastník (Participant)Pockat to kto ti určuje ci si mozes alebo nemôžeš spravit oslavu narodenín?
18. apríla 2007 o 9:12 #72770ZOMBY
Účastník (Participant)To by aj mna zaujimalo!
18. apríla 2007 o 11:57 #72771eXeBaT
Účastník (Participant)Monty
Komu to musíš nahlásiť?
18. apríla 2007 o 11:58 #72772Monty
Účastník (Participant)To som dostal ako radu od členo MC , že mám si zistiť pod koho " patrím " a ohlásiť im takéto akcie aby bol poriadok. 😕 😕 😕 A potom si môžem robiť akcie aké chcem. Teda keď mi to schvália.
18. apríla 2007 o 12:14 #72773eXeBaT
Účastník (Participant)Jedná sa o súkromnú akciu a pozvaní sú malou skupinou ľudí. Nie si povinný to nahlasovať nikomu, žiadnym úradom.
Od tejto chvíle si beriem Montyho narodeniny na starosť ja, ako hlavný organizátor. Takže všetky otázky ohľadom oprávnenia akcie smerovať na mňa prostredníctvom emailu, otázky ohľadom ubytovania, programu a samotnej akcie smerovať na Montyho.
18. apríla 2007 o 12:22 #72774cbr900
Účastník (Participant)Ja som to vedel Cappo Di Tutto Cappi 😎 , že sa dá na teba spoľahnúť 😁
20. apríla 2007 o 9:43 #72775Sedo600
Účastník (Participant)Monty : Čau, pri zozname účastníkov si zabudol na mňa a Sanriu, nie sme vítaní? 😠 Keď som si prečítal pokec o tých povoleniach, je mi na grc. Čo sa má kdo starať do súkromných osláv. Nedaj sa znechutiť.
22. apríla 2007 o 5:45 #72776amazonka
Účastník (Participant)Monty: myslim, ze sa pridám na oslavu aj s Kapríkom. Teda ak bude ochotný ísť so mnou 80 za hodinu, lebo tá jeho RR bude až slzy roniť pri takej rýchlosti.
PS: citim sa podcenená, nakolko už 2 sezony Motopárkov nemusím nikomu nič nahlasovať 😟 😟 😟
Žeby sme na Trenčiansku nemali MC? Alebo sa boja Amazonku osloviť??? Asi tušia, že ked naserú levicu, naseru celu zoo 😀 😀 😀23. apríla 2007 o 21:06 #72777doctor
Účastník (Participant)Monty – vidim to na dalsiu paradnu vydarenu akciu.Takze sa tam stretneme, zas urobime nejaky dobry vyskum.A jasne na druhy den pojazdime po okoli ak to tam ovsem nezhori.Tak sa tam snazte zahasit ten ohen.
23. apríla 2007 o 21:16 #72778Monty
Účastník (Participant)doctor OK budem udržiavať ohen. 😁 😁 😁 Teším sa na Vás. Zajtra tu bude zoznam ludí ktorí sú prihlásení.
25. apríla 2007 o 22:14 #72779Monty
Účastník (Participant)Takže doplňujem zoznam:
CBR 900 + PUMA
ŠANI + VIERKA
DOCTOR
DEDKO
SIUZEN
BLUEEYS
SANTAL007
MARTINER + IVKA
ARLEN
FURBI
AMAZONKA + KAPRíK
HEAVY
MIROLC
LUCIJA + BIGGEST
ZOMBY
SANRIA + SEDO 600
JARRO
LANIE
TEMNY
RIA + JANíK
PITBULKA
DUSíK
NORBI
ANDOO + ATLANTIS
LUCIA + DODO
GEORGE + YVETT
NATALKAKedže sú MS zaistím aj TV. Kto nieje zapísaný nech sa prihlási.
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
