Connect with us

MOTO SNOW(V) ZIMNÝ ZRAZ 2010

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie MOTO SNOW(V) ZIMNÝ ZRAZ 2010

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82660
    scorpio
    Účastník (Participant)

    Rideri a riderky, pozývame Vás na zimnú akciu…. 🙂 MOTO SNOW (V) Zimný moto zraz. Stretnutie všetkých od kosti-motorkárov,ktorí sú naladení jazdeniu a stretávaniu sa nezávisle od zemepisnej šírky ale tiež nezávisle od vychýlenia zemskej osi o -15oC až -20 oC 😶 😈 Jarných ,letných a jesenných stretnutí je fúra ale naozajstný zimný zraz je výzva pre nás všetkých, ktorým koluje v krvi nielen benzín ale aj nemrznúca zmes.Vôňa motoriek,gulášu,špekačiek,pálenky nie je v zime všedná udalosť……. Vítaní ste všetci ktorých nezastrašia zimné mesiace a naozaj sa nezamýšľajú nad polohou ortute v teplomeri. Po nultom ročníku tohoto stretnutia je tu už prvý oficiálny a bude sa konať 29.01.-31.01.2010.pri Nitre off road trať v areále farmy PEREŠ v obci CABAJ ČÁPOR/ČASŤ PEREŠ.Čo Vás tam čaká a čoho sa môžete priamo zúčastniť aj vy? Gladiátorské zápasy,rytierske súboje,súťaž o najzaujímavejší motocykel so zimnou výbavou,striptíz o polnoci a ďalšie prekvapenia.Možnosť voľného jazdenia a súťaže na štvorkolkách,snežný skúter a samozrejme aj na vlastných moto- po trati.Možno bude aj kolotoč…he he… Samozrejme nebude chýbať občerstvenie –guláš,opekanie špekačiek,párky,varené víno,horúci-grog,pivo,kofola… Vo večerných hodinách a v noci bude zahrievať areál a okolie vatra na príjemných -10oC. 😶 😛 Stanovanie zdarma!!! Podrobnejšie informácie budú k dispozícií včas spolu s plagátom,pretože tieto dni dávame dokopy všetko potrebné.

    Hlavná cena v súťažiach – motocykel, na ktorom môže víťaz samozrejme odísť… 😛 😛

    krátka ukážka z minulého nultého ročníka…

    [linka]

    Na všetkých sa tešia : Strano,Robo,Melón,Mišo,Scorpio

    #82661
    scorpio
    Účastník (Participant)

    Kto by si chcel pozrieť tak okrem tejto linky sú aj fotky v galerii na http://www.motopub-scorpion.sk

    👋 😈 😈

    #82662
    scorpio
    Účastník (Participant)
    #82663
    jybka
    Účastník (Participant)

    Ak budem mat volno pridem 😉 😉

    #82664
    scorpio
    Účastník (Participant)

    Nazdar všetci, takže už sa nám to blíži, počasie sa vyvíja super , hádam bude aj sneh 😎 😎

    Plagát s info o programe je už na stránke

    http://www.motopub-scorpion.sk

    O motocykle – hlavnej výhre už môžem prezradiť, že je to chopper a je to Suzuki… 🙄 🙂

    tešíme sa na Vás

    Scorpio

    #82665
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Bude aj tohto roku k dispozicii kaskaderska palenka? 😛 😁 Blazni 😈 V zime na moto 😶 brrrrrrr

    #82666
    forel
    Účastník (Participant)

    Matooo sa neser a poď 👋

    #82667
    micho848
    Účastník (Participant)

    Matooo neviem ci kaskaderska, ale palenky bude az az.. 😈

    #82668
    Matooo
    Účastník (Participant)

    micho848 Ved aj ja som sa jej v zivote po akciach napil az az 😛 Nato ma nenamotas 😁

    #82669
    MartineR
    Účastník (Participant)

    No dajte nejaké fotky, snehuliaci … 😉 🙂

    #82670
    scorpio
    Účastník (Participant)

    Fotky aj videjko nám robili chalani, ktorí teraz makajú na spracovaní videa, no a fotky nám dajú spolu dokopy, už sa ani my nemôžeme dočkať 😉 🙄

    hneď potom Vám dáme link alebo to šlahneme aj sem…… 🙂

    #82671
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Hehe…. Kamarat NICITEL, mi povedal ze dokonca z BA, sialeny chalani dotrepali svoje zatky na motorkach.

    sice im pomahali po dorazeni do cielu-Nitra, tlacit, bo jakosika sa zacinali ponarat do snahu. 😁

    #82672
    scorpio
    Účastník (Participant)

    Priatelia, dnes sa mi už dostalo zopar fotiek do ruk, takže zajtra sa ich sem pokusim nejako nahodiť 🙂 👋

    #82673
    Silwestrik
    Účastník (Participant)

    Kuaa,aj ja som chcel ist 🙁 nevydalo

    #82674
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Silwestrik ty si tuším chcel ísť aj na elefantov, nie ?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri