Connect with us

MOTOPÁRKY

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie MOTOPÁRKY

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 83 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76697
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Jaj ešte som chcela mňo bola by som rada keby ste mi dali vedieť kto príde na 100% 🙂

    #76698
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Draciatko: je mi to strašně líto, ale bohužel tenhle tvůj oprávněný požadavek nemůžu splnit. Já fakt nevím co bude zítra natož za týden a vzhledem k povinnostem, které mám, si nemůžu dovolit něco slibovat. Jediné co ti můžu slíbit, že si kliďánko přibalím spacák a vyspím se třeba i přitulená lící k černému dezénu Bóbičinných Dunlopek, někde na parkovišti. Takže není třeba si se mnou dělat starosti.

    PS: pro ty co by měli starosti o můj zdravotní stav – ledviny zodpovědně naložím do lihu, aby se jim přes noc nic nestalo 🤣)))))

    #76699
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Ostre mi naslo na ukrajine, v cesku a polsku ale na slovensku nie kua 🙄 …kde to bude ta akcioška hovadska?

    ..tento vikend sa idem zozrat na svadbu nabuduci mozem s Vami hovadka motorkarske 😛

    #76700
    Kenny
    Účastník (Participant)

    [linka]

    tu je linka je to veľmi blízko od chaty kde bola minule motopárky nejaké tie cedule urobíme 😈 aby ste nezablúdili 😁

    #76701
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ahojte a čo keby ste mne a Amiske prišli zatrúbiť na našu SVADBU vy k***y motorkárske 27.októbra o 16:00 do Horného Baru pred obecný úrad a odprevadiť nás do neďalekej Dunajskej Stredy, piť a jesť bude pre Vás dostatok a kto chce bude vítaný aj na večernej zábave po 20:00 aby som sa na vlastnej svadbe nenudil. Urobte mi radosť a príďte rozbiť dedinskú nudu nejakým tým vrčaním.

    #76702
    neby
    Účastník (Participant)

    Citim pivo… 😘 pridem

    #76703
    pogicko
    Účastník (Participant)

    neby ty puk minule si isiel okolo mna naobliekany jak keby boli mrazi..a ja som v jednote umyvala dvere a akoze vuubec si manespoznal??alee bracho to snad nie…

    #76704
    Alik
    Účastník (Participant)

    Caute hoviadka,

    jeeeej motoparkose, supeeer

    ja sa sice neukazem, ale aspon na photo sa tesim 😉 tak sa snazte az su fotky k svetu 😉

    prajem krasnu zabavu 😁

    #76705
    Heavy
    Účastník (Participant)

    draciatko …dávam vedieť, že prídem… 🙂

    PS: Mám otázku, termín 27-28 je v porádku? Fakt to bude zo soboty na nedeľu? A v sobotu odkedy? A ubytko tam je? A šnicla? A borovička?

    #76706
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Heavy super jasné termín platí aj Ostré platí len chata sa mení 😘

    Ubytko bude chata, mal by tam byť bufet ak nie objednáme papaníčko nieje problém borovička bude neboj ak nie odo mna isto 😁

    Alik škoda velká ale neboj aspon fotože budú 🙂

    #76707
    Heavy
    Účastník (Participant)

    draciatko – OK, dohodnuté 🙂

    PS: …konéééé voz…. 😈

    #76708
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Kuk….

    Heavy, můžu si na tebe někde zjistit kontakt? Kdyby padali trakaře, asi bych se ti napáskovala do auta…

    #76709
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Cendina – pošli mi cez súkromnú poštu na exebate tel. číslo a ja sa ozvem… 🙂

    #76710
    draciatko
    Účastník (Participant)

    CeCendina tu bude paráda 😉

    Heavy ježiš ťa miluje 😀

    #76711
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Draciatko: o tom vůbec nepochybuju. Jen mám problém páč nevím kam mám vůbec dorazit, pokud pojedu na moto….

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 83 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri