Connect with us

MOTOPÁRKY

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie MOTOPÁRKY

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 76 až 83 (z celkového počtu 83 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76742
    pogicko
    Účastník (Participant)

    draciatko 😁 to co ste tam este dorabali…..vidim ze neby mal predsta len pravdu stym ze mam zostat 😁

    #76743
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Dojela jsem domů – tedy k Rejdiovi – pravda nevím kudy, jen si pamatuju že Košice ani nic s Maďarským nápisem jsem nepotkala, tak jsem asi jela dobře 😁 😁 A s Rejdiem si vyprávěli svoje zážitky. Oba unavení, spokojení a ve svým živlu. Říkala jsem mu, jak je pěkně v Gápelu, jak jsem Heavymu vypila borovičku, jakej byl Dračiatčin a Kennyho gulášek. Jak jsem v noci postupně přišla o peřinu, klid a pak i o místo. 🤣)))) Ještě že panenství už ztratit nemůžu 🤣))))) A jak se mi ze všeho nejvíc líbilo nedělní ráno. U kafíčka u sklizeného stolu s guláááškem. Díky moc za skvělou akci a že jste tam všici byli. Byla jsem s vámi jak v ráji 🤣)))

    PS: Draciatko chrápe víc než Heavy 😀 😀

    #76744
    Matooo
    Účastník (Participant)

    draciatko nabuduce ukazem ako striekam ja 😀 😈

    #76745
    jybka
    Účastník (Participant)

    Cendina: a tebe dakujem,ze som ta konecne spoznala,a tiez za rozhovor.. 🙄 🙂 🙂 🙂

    Dakujem moc 😘

    #76746
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Jybka 😘 Těším se na další setkání. Doufám že zase u dobrého pití a příjemného pokecu….

    #76747
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Eeeej cendina hm diky za perinku 😁

    #76748
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Pogicko: nemáš vůbec za co. Hlavně že jsi se v pohodě a v teple vyspala….bloudit ve 3 ráno někde po lesích, to není zrovna to správné ukončení hovadsky dobré akce 😉 😀

    #76749
    jybka
    Účastník (Participant)

    Cendina aj ja sa tesim… 🙂 mas hovadsky dobry napad s tym alkoholom…. 🙄 🙄

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 76 až 83 (z celkového počtu 83 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri