Connect with us

Najlepsie preteky na svete- Isle of Man TT

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Najlepsie preteky na svete- Isle of Man TT

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66941
    yagiza
    Účastník (Participant)

    pandatn doplnkove poistenie ma napadlo, ale niektore poistovne to nerobia. viez ze suzuki od tohto roku ponuka poistku na 10 okruhov. co ale urobim so zvysnymi 9? 😕

    myslim ze to risknem, ako sa poznam nezucastnit sa sialeneje nedele na storocnici je vysoko nepravdepodobne.

    mozno pojdem na vlastne riziko a budem jazdit zo stiahnutym zadkom 😈

    #66942
    SETHE
    Účastník (Participant)

    MNE SA VIAC PACI TRAT V TT-Assen… HOLANDSKO…ALEBO Le Mans !!/FRA/.. TENTO ROK…SA TAM CHYSTAM… KONECNE…HADAM VYJDE POCASIE

    #66943
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Takze je to tu!

    o 3 hodiny odchadzam. pocasie ma byt pod psa. nejakych 13-14C a ak horne sily dopraju tak sa to vysvyhne az na neuveritelnych 17C vacsina casu bude zamracene a aj sprchne. a ked nesprchne tak sa ma pozehnane mrdat dazt. Parada. nechcela som nic ine ako zazit storocnicu s autentickym pocasim 😈

    cas mojej plavby sa posunul. kvoli velikanskemu zaujmu museli pridat 200 plavieb. takze motoriek by malo byt ak nie pozehnane tak sk***ene vela.

    3.6 na sialenu nedelu je tiez ohlaseny dazt.

    #66944
    racer8
    Účastník (Participant)

    Suhlasim s Lorenzom! je to uricte nebezpecne ved tam zahinul uz nie jeden biker… no skoda ze som uz opustil anglicko isiel by som sa kuknut aj ked pre bezpecnost by som si prilbu a vystroj bral zosebou 😉

    #66945
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Po precitani predchadzajucich vstupov som este zabudla dodat ze poisteni predsa len sme na tu sialenu nedelu. i ked to bude jednosmerovka na celej trati, zostava nadalej cestnou komunikaciou a tak aj nase poistky platit budu.

    ci ak sa nieco stane poistovne vyplacat budu, alebo z nich budu musiet prachy tahat, zostava zatial velkou neznamou 😈

    #66946
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 kazdy rok tak niekto zomrie. aj na TT aj na Manx-e. ked si ale porovnas aka hustota moto obyvatelstva tam nabehne, tak to az take strasne nie je. ved kazdy den niekto havaruje a zomrie. ci uz svojim zapricinenim alebo ako nevinny co bol na nespravnom mieste v nespravny cas. jazdci su skuseni a zriedka nieco risknu tak ako to byva na cestach, ked "basnici" videli nieco v telke a teraz si to idu vyskusat. 😟

    kto sa boji ist do lesa nech sedi doma 😁

    inak pocas celeho roka tam mimo miest nemaju rychlostny limit, takze vyblaznit sa tam mozes prist hocikedy. nenadarmo ten ostrov volaju aj Isle of Motorcyclists. 🙂

    #66947
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza no mozno raz pojdem pozret byvalich kolegov tak potm by som sa tam urcite zastavil 😉

    #66948
    TomThomas
    Účastník (Participant)

    yagiza tak nech Ti svieti sknko celu akciu , a potom sem hodz nejake fotky 😉 .

    Dufam ,ze zavody budu pokracovat aspon dalsich 50siat rokov , lebo raz tam chcem ist aj ja 🙂

    #66949
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 mal si ist poszriet tento rok. o vela si prisiel 😉 🙂

    TomThomas dakujem za tak fantasticke zelanie. sobota a nedela nevysli inak Piatok, pondelok, utorok a streda boli fantasticke: svicilo slnecko a bolo teplucko. idealne pocasi na preteky 🙂

    #66950
    TomThomas
    Účastník (Participant)

    To co som napisal ?! 😶 😁

    #66951
    yagiza
    Účastník (Participant)

    TomThomas nevies po sebe precitat? 😕 😀

    tuna par fotiek z mojej vysse 1300 kusovej kolekcie 😈

    [linka]
    [linka]
    [linka]
    [linka]
    [linka]

    [linka]
    [linka]
    [linka]

    #66952
    yagiza
    Účastník (Participant)
    #66953
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza sak si ma nezavolala 😘

    #66954
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Inak kvalita fotiek isla nadol, ked som ich sen capla. neviem preco, ale vo foldre vo fajli na kompe su ostrejsie 😕 ale aku taku predstavu o co tam islo to da 🙂

    #66955
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 miesto na mojom ladvinakovbom mieste bolo obsade. a tiez si nespominal ze by si isiel. tak asi tak 😉 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri