"nedorozumenie a omyl od Awiu"
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › "nedorozumenie a omyl od Awiu"
- Toto téma obsahuje 465 odpovedí, 51 hlasov, a bola naposledny upravená pred 8 rokmi, 5 mesiacmi od
slobo.
-
AutorPríspevky
-
19. júna 2014 o 10:50 #94222
raptor
Účastník (Participant)Ta papiho verzia mishkovho navrhu sa mi paci 👍
ja by som to upravil ešte zderivoval takto

alebo este nieco univerzalnejsie
19. júna 2014 o 11:21 #94224bacaono
Účastník (Participant)„Kampan“ pripravovana od februara uz nedostane druhu sancu na prvy dojem. Ale to vobec neni dolezite. Najdolezitejsie na nej bolo, aby bolo vsetkym jasne kto ju vymyslel a kedy ju odstartoval.
Uz sa pytaju aj niektori co sa chceli silno angazovat kam sa to cele straca, tak ako „demoo“ v prispevku z 18.06.2014 12:17, ale to uz asi nieje dolezite, tak isto ako kvalita nalepiek.19. júna 2014 o 11:26 #94226bacaono
Účastník (Participant)Janko tie napisy na tej poslednej nalepke sa mi prevelice luba. 👍
Ked to prerobis bez tej kriklavej zakazovej znacky a bude tam silueta nejakeho endurka s opretym motorkarom so zvarom v kutiku, tak aby vyzaroval okolo seba pohodu, tak to uzaj lepim dozadu na kufer. 🙂
Keby som to vedev urobit sam, tak uz to mam davno, len moje graficke schopnosti na to nestaca. 😟19. júna 2014 o 12:25 #94228raptor
Účastník (Participant)No prerobit neni problem.. len najst vhodnu grafiku na internete ano
ale ja viem koho treba zavolat na pomoc
SLOOOOBOOOOOOOOOO 🙂
19. júna 2014 o 12:28 #94230raptor
Účastník (Participant)Slobo najde vhodnu siluetu
posunie ju mishkovi kery ju vhodne upravi a moze to ist rovno do tlace 🙂
19. júna 2014 o 12:39 #94232przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Niekedy v apríli cestou z „hora“ som sa zastavil v Hr. Beňadiku na kofolu.
Pijem vonku, chlapec cca 10-ročný s ockom šilabizujú moju jedinú nálepku. Je z Brna, že „Rekord na Masarykovom okruhu 2013“ či čo tam je za nápis…
– Ujo, vy ste tam zajazdili rekord?
Zasmial som sa:
– Jasne, ale nie sám, bolo nás viac.
– Koľko?
– Už neviem, niečo nad 4000? Išlo o rekordný počet motorkárov.
Chlapcovi to očividne nevadilo, rekordmanom som uňhp bol, aj ostal. 😁Tak som frajer na okruhu a basta… 😈 Inú nálepku už nepotrebujem… 😈
19. júna 2014 o 12:42 #94233Slon
Účastník (Participant)V tomto prípade som ochotný si nalepiť túto novú nálepku aj ja 😉
totiž nechcem aby na mna očumovači na každej križovatke kukali dvakrát… 😈 😁19. júna 2014 o 12:56 #94235przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Jazdím, ako všetci z nás, aj autom.
Pozrem sa raz – ešte tam nie je.
Pozrem sa druhýkrát – už tam nie je.Problém je v tom, ak medzitým chcem prekĺznuť – a cez zadné dvere mi preletí motorkár.
Preto je vynikajúca tá Mishkova nálepka, hovorí tak isto aj k plechovkárom, čo to za háveď motorkársku sa môže blížiť z oboch smerov. Moc to nepomôže, ale je to profi práca. 👍 😈
19. júna 2014 o 19:05 #94237Bopsik
Účastník (Participant)A keď stojím pred semaforom a slnko svieti hneď poza neho, alebo rovno do neho.
19. júna 2014 o 19:08 #94239Bopsik
Účastník (Participant)Zmena semaforu by tiež mohla byť sprevádzaná zvukovým signálom. Stojím na červenú a 3 minúty uprene sledujem svetlá – furt je červená. Keď už nevládzem kukať, sklopím zrak, a vtedy na mňa zozadu trúbia, že či spím, dávno je zelená…
19. júna 2014 o 19:11 #94241Bopsik
Účastník (Participant)V Snine je len jedna svetelná križovatka (chvalabohu), a aj tej sa vyhýbam ako sa dá. Radšej idem dookola, len aby som ju obišiel.
19. júna 2014 o 20:20 #94243krampus
Účastník (Participant)V Bulharsku a v poslednej dobe aj v Rumunsku som sa stretol s odpočítavaním času červeného a zeleného signálu. Verte neverte s jazdou na oranžovú som sa nestretol. 👍
Toto by na Slovensku fungovalo asi tak, že: šak ešte mám 2s a fuk ho do križovatky, to isté by nastalo pri končiacej červenej: šak kukajte, srágorovia, ako mi moja felda / Golf/ Audi/BMW z minulého storočia, ide s tým výfukom z lokomotívy. 👎
20. júna 2014 o 11:58 #94244slobo
Účastník (Participant)19.06.14 14:25
No prerobit neni problem..🙂
..šak, skustomuj
-kdo to víte.
( Hančinken nema čas )
el colombiano com caricaturas„Motopúť“
(( ke Sv Tomášovi.24. júna 2014 o 7:11 #94246krivoklat
Účastník (Participant)Ku „kampani za bezpečnosť motorkárov“……
aha čo som našiel z roku 2009….. 🙂
24. júna 2014 o 7:45 #94248Slon
Účastník (Participant)Ale Ty nie si on…
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
