Connect with us

"nedorozumenie a omyl od Awiu"

Domov Diskusné Fóra Kaviareň "nedorozumenie a omyl od Awiu"

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 301 až 315 (z celkového počtu 466 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94368
    slobo
    Účastník (Participant)

    Denne ( aj v r. 2015 ) aktualne o motorkároch,
    motorkách a dianí okolo nich.

        
    „zemetrasenia“ – najvacsi cestovatelsky motopodvod – hamba pre Slovensko ()
    hadky  „za ciarou“ slusnosti,

    Takto si tu zijeme…
    No koho tu moze zaujimat dake
    Re: Definicie typov motoriek ( od Tripuce ) 

         

    #94370
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Slobo 👍 

    Čítam to, slalom príspevkov, len aby sa témy nedotklo… 😁 

    Lichotí mi, že som sa tam našiel, ale nik ma tam späť tak skoro nedostane.
    Kopec znalcov, čo dávali úroveň, odišlo, chýbali by mi. Úroveň dávali členovia, nie vedenie.

    Čo tam znalci ostali, jednak nemajú sparring-partnerov, jednak ich prešla chuť, maximálne tak občas z nudy zažabomyšujú alebo sa bavia vo svojich vyselektovaných skupinkách.

    Napriek fraške cestovateľky s plnou podporou Awie ostali na koni azeťácke roztlieskávačky. Lenže väčšina z nich nemá čo povedať, nikdy nemala, tak aj stíchli. A im niečo povedať, písať? Načo, veď ich to nezaujíma, radi čítajú len sami seba… 😈 
    Vedenie filtrovalo, mazalo a banovalo len opozíciu, STB pracovalo na plné obrátky, kto nepobozkal ručičky, radšej odišiel – veď čo sa tam dalo po takomto diletantskom prístupu vedenia v budúcnosti čakať?
    Presne to, čo tam je. 
    Škoda. Slovensko takto nemá ani jeden slušný motoserver.

    #94372
    raptor
    Účastník (Participant)

    .. ale dvere sú už na dva prsty pootvorené, stačí len zaklopať

    🤐

    #94374
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Nech sú aj dokorán, mňa motorky chvalabohu neživia…  😉

    #94376
    raptor
    Účastník (Participant)

    Nečudujem sa ti, ale pre osadenstvo MR je to skrátka škoda 🙁

    #94378
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Kurna, a akurat ma vcera prsty svrbeli, ze napisem bratmmovi raptorovi, ze zacal dakar, tak vedenie Mr sa ide aj poj…. akoby ani nic ine neexistovalo. az je mi to akosi smiesne. 
    nebyt Romota a toho maleho zahoraka co sa venuje akoze off roadu, tak by sa portal mohol volat
    adventoride. ach jaj d.r.b.e.l.k.o. bez rozhladu.

    #94380
    TomasVFR
    Účastník (Participant)

    Chcel som vam napisat, ze tu picujete na motoride, ale nemate tu ani 😘  smajlika ale mate tak, som ticho 😀 😀 😀

    #94382
    raptor
    Účastník (Participant)

    Bratmm Marcel…je to Awiov server, on ho kormidluje tak ako najlepsie vie 😉

    dakar je bezpochyby velka udalost a on sa mu rozhodol venovat v takej miere ako uznal za vhodne

    #94384
    Slon
    Účastník (Participant)

    Raptor lenže odkial ma vykážu…. tam nemklopkám 😟

    #94386
    raptor
    Účastník (Participant)

    Slon bezpochyby je nás viac čo to vidia ako ty 🙂

    verím tomu že pár z nás by aj uvažovalo o návrate keby preto awia urobil viac ako potichu pootvoril dvere a zvesil tabuľu so zoznamom persona non grata

    #94388
    Slon
    Účastník (Participant)

    S tým nemôžem ináč, len súhlasiť… 😉

    #94389
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Moc to tam prežívate.

    Pre niekoho chleba, pre niekoho hry.

    Boli tam iné esá, ktorých je škoda. Pre mňa to boli len hry, ja som témy neotváral, články nepridával, len občas zareagoval, doplnil či oponoval, blablabla.
    Nejaké články som mal síce pripravené, ale jediný môj článok uzrel svetlo sveta už tuná (Mulo meccanico), ostatné vyhodené alebo sú ad acta.
    Dnes už aj tak netreba písať články, hlavne technické nie. Stačí pridať link… 😈

    #94392
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Papi,
    nemáš celkom pravdu, ako vždy.
    Články treba písať, lebo prinášajú iný pohľad na vec. Niekedy je treba tému skrátiť, niekedy rozvinúť, niekedy sa pozrieť na vec z iného uhla.

    Konkrétne Tvoj článok o mechanických muliciach bol pre mňa veľmi poučný a zaujímavý. Nikdy som ani len netušil, že niečo také existuje, hltal som ten článok s vyvalenými očami.  😶 

    Ja mám v hlave článok o mačke s polámanou labou. Ale ešte neviem ako to dopadne, lebo príbeh sa ešte len vyvíja, a napíšem ho až sa uzavrie. Pochopiteľne ho nebudem dávať na motostránky, lebo tu nepatrí.

    Ale možno by si mal oprášiť adactové články, novelizovať a publikovať, svojich čitateľov si nájdu… 👍

    #94394
    slobo
    Účastník (Participant)

    .
    .
    .

    …par poznamok: ( od Menton, MR )

    – v teme „nedorozumenie a omyl od Awiu“ uz skoro rok a minimalne posledne dve strany „kraluje“ slobo so svojimi plkmi ku politickej situacii v Norsku a inde vo svete…
    – jeden clen tam sa rozculoval nad tym, ako intenzivne sa Awia venuje Dakaru… k tomu len maly postreh, na motocykel.sk este dnes rano svietil reklamny banner na MotoGP 2014, ktore bolo v auguste! no dakujem pekne za taky „aktualny“ motoserver…
    – papiboy je clovek, ktoreho si za jeho vedomosti, pristup k moto a aj inym motorkarom velmi vazim, ale napriek tomu si myslim, ze svojim „disidentom“ na tom serveri uskodil najviac akurat tak sam sebe… lebo sa sam odstrihol od potencialnych sparring partnerov… staci si pozriet diskusie v motoporadni a casy poslednych prispevkov…

    Awia: prosim ta, tu prerobenu inzerciu uz 856ty krat neslubuj, ale rovno ohlas, ked bude hotova…

    Doplnenie, pocas pisania mojho prispevku na motocykel.sk uz zacal svietit banner na MotoGP2015… dakto sa zobudil po piatich mesiacoch

    Upravené 1 krát. Naposledy upravil Menton (08.01.2015 12:45)
    Re: Definicie typov motoriek

    😎
    slobo so svojimi plkmi ku politickej situacii…

    Nuž ee,.. åno
    Bo všetko „vo svete“ daako suvisi / Ak chceme
    vid
    Re Definicie typov motoriek

    vid 2
    SEN O DAKARU  

      http://postimg.org/image/au13bdezj/

    Kde nato vzit ?..
    http://www.penzion-milovice.cz/

    Zajištujeme pick up …     (taxi)

    http://doc.liqui-moly.cz/image/image/web-15-009.jpg
    ( Kolomajz … mezi … Buggyrami  )

    vid 3 

    zdroje: TRUCK-FORUM.cz
    poznamka: TATRA Soba neživi. LIAZ tiež nie  (už 30 rokov, nie)
    ani AVviA.
    živia vobec niekoho motorky ?..
    Ak åno.
    Prečo im / Vam, je potom.. lahostajna kvalita SK moto serverov

    #94396
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Menton, preceňuješ ma: …„si myslim, ze svojim „disidentom“ na tom serveri uskodil najviac akurat tak sam sebe…lebo sa sam odstrihol od potencialnych sparring partnerov…

    Disidenti odchádzajú, keď sa im krajina nezdá slobodná.
    Tým ale sebe neuškodia ani v najmenšom, aspoň v mojom prípade nie. 😈 
    Svojich kvalitných sparring-partnerov mám už z praveku, čo Billigaťes ešte do piesku cikal, a „hádame sa“ aj dnes mimo verejné fóra, navyše motorky a strojarina sú len moje záľuby, ja som stavbár. Teda sa nenudím, keby… 😈 
    Môj názor (znova):
    Za poklesom úrovne nestojí tých pár odídencov, všetci sme len zrnko piesku, aj keď mi vyslovene chýbajú napr. Vadimove eNeMkove, Krivoklatove (atď) príspevky. Ostalo tam ešte veľa-veľa kapacít, len po nejakých „nekvalifikovaných“ zásahoch zhora sa tá atmosféra tak  zmenila, že to sa trochu ťažšie napraví. A nenapraví sa to vyhláseniami, že „už sa to napravilo“, lebo atmosféra sa nerobí vyhláseniami.
    To chce čas, prepracovanú koncepciu a rešpektovanie teamu okolo seba, ktorí včas upozornia Duceho, že klame sám seba… Upozornili aj teraz, ale Duce ich vyhnal… 😈 

    Moje ego už nepotrebuje masáž, nekritizujem, neradím, len takto to vidím a som sk.rvene ukecaný. 😈 
    Keby som to chcel riešiť, vrátil by som sa a nedebatil by som takto cez „iné siete“.
    Ale voľne po klasikovi Egrešovi: mne je jedno aj to, čo mi jedno nie je…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 301 až 315 (z celkového počtu 466 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri