Connect with us

"nedorozumenie a omyl od Awiu"

Domov Diskusné Fóra Kaviareň "nedorozumenie a omyl od Awiu"

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 466 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93922
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Yoffo, netráp sa aj ty… Mlhoš pozná Gogola lepšie. 😀

    Muchy tu spomenul Slobo, odvolávajúc sa na príspevok od zaslúžilého člena mr a tiež fan-klubu tripu celým Vesmírom. 😀

    Teda Haro o tom píše tu:

    [linka]
    Dobre píše, všetko svätá pravda. Muchy uleteli, hnoj ostal, tak je pokoj. 🤣

    #93924
    kingston
    Účastník (Participant)

    Papi – muchy uleteli… 🤣 .

    #93926
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Klapci ,

    dakujem Vam za vycerpavajucu odpoved. Uznavam, ze terminus logikus \“Chromovane muchy\“, je velmi pekny a vystizny. Moj maly mozocek si najprv myslel, ze su to chopre, lebo su chromovane, a bzucia. Az teraz vidim jak trapne som sa mylil.

    Dnes som odstavoval cervene hrozno, drina, a zalozil do demizona. Cukornatost iba 18 stupnov, ale dosypavat repak nechcem.

    A roztrepal som si jeden demizon /zlate rucicky/ – 25€. ☹️

    #93928
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Jaaaaaaaaj, takze haro je autorom much. 👍

    #93929
    yoffo
    Účastník (Participant)

    A pardón: som nemšimol, že HARO je autor, dúfam, že na mňa nembude aplikovaný

    Zákon Autorský……. 😶 😈 😁

    Dúležité je toto:

    Muchy uleteli, hnoj ostal, , autora nechám tak…..pre istotu….. 🙂 😉 😀 😁 😁 🤣 👋 👍

    #93931
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Už sa mi nechce nikde nič upresňovať, už asi nikdy… Srať na mladú generáciu… 👋

    Získávam len nepriateľov, utláčam ostatných, povyšujem sa, masírujem svoje ego, stáva sa zo mňa namyslený starec, potrebujem psychiatra, blablabla…

    Dozvedáme sa o tom postupne a dodatočne, niektorí odídenci v témach o kačke…😁

    Lenže teraz ide o Moto Guzzi, tak mi nedá…

    😀 Keby tí cenzori tam sledovali, čo majú…

    Ale na to asi nemajú… Chcelo by to aspoň strojnícku priemyslovku… 👋

    Zase objavili skvost, Moto Guzzi s priečne uloženým Véčkom… 🤣

    No, samozrejme , jak ináč. Logicky potom triapolka Jawa má motor uložený asi pozdĺžne… 🤣

    Škodoradosť? Nie. Len smútok… 😠

    #93933
    Slon
    Účastník (Participant)

    Najlepšie sa pluje na tých čo si tam už ani škrtnúť nechcú…

    #93935
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Sloník , budeme plakať spolu, dobre? Brühá-brahá- brehahohá…. 🤣 🤣 🤣

    Pre tých čo by náhodou mali záujem – v strojarine sa vždy definuje uloženie motora podľa smeru kľukovky. Je úplne fuk, či to je radový, véčkový motor, alebo trebárs boxer či aj hviezdicový… Ale už prestanem, ja som totiž len stavbár… 😀

    Napr. krásne pozdĺžne uložené Véčko, akurát má viac valcov, ako tá Guzzina: 😉

    [linka]

    #93937
    Slon
    Účastník (Participant)

    papi hát dobre 🤣 🤣 😁 🤣

    #93939
    kweni
    Účastník (Participant)

    Neviem čo sa znervózňujete nad nejakou trápnou zmenou pravidiel .. mne bolo dva krát zmazané konto s odôvodnením \“Lebo\“ a \“Však ty vieš\“ 😀 .. proti takýmto dôvodom sa bojovať proste nedá .. jasne a striktne udané skutočnosti .. ktoré aj po viacnásobnom opýtaní a konkretizovaní danej problematiky vždy skončili v slepej uličke niekde v Košicoch .. ale však človek mieni, pán Boh mení ..

    Ale keď už sa MGT dokázala docestovať cestu okolo sveta už v Egypte tak je na čase nájsť nový cieľ záujmu (najlepšie nejaká osoba z východného cípu našej republiky ) 😁

    #93941
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Kweni, ser na nové ciele záujmu a nechci bojovať proti nikomu, sme tu práve preto, lebo tiež nechceme… 😀 👋

    A nemachruj, pamätaj, že dobrým motorárom budeš, až keď ako 90-ročnému ti od Parkinsona vypadne palička z ruky… 🤣

    #93944
    anoro
    Účastník (Participant)

    Aj mna 2 krat zmazal,ani nevim preco,lebo je to ….

    ma tam svojich ocasof,kery sa mu do zadnice cpu,mazu nepohodlnych

    mna najvac pobavila cestovatelka 😀

    vela naivnych onych ju v tem podporilo a vysrala sa im na onee 😀

    ty co napisali do temi mazal jedna radost

    treba to tu roztocit,aby sa ludia spamatali,odisli z MR

    ako sa hovory,dobry odisli,ostali len k….t.y 🤣

    #93945
    raptor
    Účastník (Participant)

    Papi presne si to vystihol.. lebo uz nechceme bojovat 🙂

    to kde napisali ze guzzi je priecne ulozenym veckom? 😁

    a co je potom VFR he? 🙂

    #93947
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Raptor, nie je to podstatné, kto to napísal (matox o Calife 1400 😀 ), podstatné je, že to nik neopravil… 😉

    Anoro, si si vedomý, že tam nik neplakal, keď si zmizol? Podobne, ako neplakali, keď zmizol Mlhoš alebo Kweni… Prečo si myslíš, že kvôli vám (nám) niekto sa spamätá ? 😁 😁 😁

    Veď tam boli vtedy oslavy… 🤣

    Voľnejšie sa tu dýcha, to je fakt – ale podstatné je dodržiavať nepísané pravidlo:

    Aby moja dobrá nálada nikdy nikomu neubližovala

    #93949
    kweni
    Účastník (Participant)

    Papiboy

    V 90tke palička vypadla ? .. ja poznám podstatne mladších uponáhľaných ktorým foťáky nechýbajú 😁

    Ale nie v pohode rozumiem ti. Len ono to človeka hnevá keď je nejaká nemenovaná osoba taká že znepríjemňuje celej komunite život s odvolávaním sa na zopár pravidiel .. ale hento už riešiť snáď v živote nebudem .. už je to za mnou a úprimne som rád že sa ľudia dali na takúto vec ..

    Mlhoš

    tak určite slečna Kač Kač dokázala z minima vyťažiť maximum .. len mi je to trošku ľúto že na ňu nejak pozabudli televízie,časopisy a fóra ktoré ju zviditeľňovali pred cestou alebo tesne po štarte v dodávke 🤣

    Treba si nájsť iné ciele ..

    Čo je napríklad s tým predavačom z blavy ktorý predáva po tme ? 😁 Nachádza sa tu ? Alebo hodil flintu do moto fór ?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 466 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri