Connect with us

"nedorozumenie a omyl od Awiu"

Domov Diskusné Fóra Kaviareň "nedorozumenie a omyl od Awiu"

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 466 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93951
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Podľahol zlému vplyvu. Bol som u neho nakupovať minulý týždeň a mal zažnuté. 🙄

    #93953
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Papikám, dám Tvoj citát:

    \“Aby moja dobrá nálada nikdy nikomu neubližovala …\“

    No, ono je to v živote takto: Tvoja dobrá nálada, Tvoj úsmev, Tvoja dobrá rada

    si nájde aj kreténov, čo Ti budú závidieť, kde na to chodíš,

    jednoducho……Tvoj chechot 🤣 naserie spústu blbov. 🤣

    A tak to má byť. 👍 🙂 😁

    #93955
    kweni
    Účastník (Participant)

    Ách .. v dnešnej dobe sa už nedá veriť ani Blavákom .. 😁

    heh

    [linka]

    spomenie si autor na to že je autorom ? 😁

    #93957
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Yoffo !!!

    Prečo píšeš zase veľké T ? Už nie si kamoš? 😠

    😀 Yoffis, keď sme to vzdali, bolo jasné, že tam už ani necekneme. Urobia sa sami, nás už k tomu nepotrebujú. 😀

    Kweni, kapisko? 😉

    #93959
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Papi, som tak naučený, nič vác, nič míň. 🙂

    Moje Veľké T Ťa naserie viac, ako môj rehot ??? 🤣 🤣 🤣

    Urobia sa sami …………tzv. masturbačná onánia. 🤣 🤣 🤣

    #93961
    side
    Účastník (Participant)

    Najsamlepší, na MR niekoľkokrát ocenený predavač roka žije. 🙂

    Svoj ostrovtip nezmenil. 👍

    Pár komentov tu: [linka]
    😉

    #93963
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 som tak naučený

    Nemachruj, ja nie som Onegin…

    #93965
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Kweni ,

    ja neverím, že Kačica to robila s cieľom niečo z toho vyťažiť.

    Síce som ju nevidel onlájn (live), ale z toho, čo píše, je to dievča, ktoré sa hľadá.

    Možno raz pochopí, že treba ráno vstať, ísť do roboty, zarobiť si na chleba, vychovávať deti, a cez dovolenku si trochu oddýchnuť, že to je ten ozajstný život, jak ho žije väčšina bezguliakov a papierových tvári… 😕

    Ona ešte lieta medzi nebom a zemou…

    #93967
    kweni
    Účastník (Participant)

    Bopsik

    ale to má pochopiť doma a nie v afrike s prsteňom od mohameda .. aj tak mám pocit že sa momentálne nachádza jej duša niekde medzi saturnom a jupiterom ..

    Papiboy

    kapiškót, mier s tebou biely brat 🙂

    #93969
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Bopsik, s Kačkou nie sú žiadne problémy. Ja som s ňou napr. pokecal už viackrát, je len jedna z tých správnych kočiek, ktorých puberta nikdy nekončí. Má kuráž, je tvrdohlavá a skúša, na čo má. Aj keď možno nemá…

    Blbé na celom je, že pochybovači a fan-klub sa začali navzájom urážať, puberta totiž pretrváva aj u niektorých motorkárov večne. U mňa určite. Teda dúfam… 😁

    Jediný, kto situáciu mal zvládnuť s nadhľadom, je správca ihriska, Awia. Nestačí, že ju nezvládol, opakovane tvrdí, že MGT nemá na vzniknutú situáciu žiadny vplyv. Pravidlá, blablabla, nekonečný trip okolo horúcej kaše… 🤣

    Lenže keď niekomu nestačí pravidlo Budte slušní , tomu darmo dáva podpisovať aj osem strán aj s pridanými drobnými písmenami na spodku strany… 😀 😉

    #93971
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Nech už sa medzi vami stalo čokoľvek, nemyslím si, že len ventilovaním, pretože ináč sa to ani nazvať nedá, niečo vyriešite, pretože nepredpokladám, že sa vám na tomto mieste vyjadria k tomu kompetentní. Je na vás, či si tu z toho urobíte nejakú tú oázu pokoja pre vaše debaty, alebo vyprovokujete zástancov druhej strany a nezmyselne sa tu budete ťahať za slovíčka do bezvedomia. Je treba si uvedomiť, že z našej strany je nevyhnutné udržiavať portál na úrovni kvôli našim inzerentom. Zmysel komunikácie v diskusnom fóre je v rozumných debatách, radách začínajúcim užívateľom, riešením technických problémov a iného, ktoré majú pre čitateľov hodnotu. Tú hodnotu tvoríte ale vy sami pre seba a je na vás, čo tu po sebe zanecháte a ako vás budú vnímať vaši nasledovníci. Použijem vaše slová, ktoré tu rezonujú vo fóre. Podľa vás ste odišli z kopy hnoja, tak si tú kopu nevytvárajte novú.

    Slová písanie vyššie sú vyjadrením iba môjho osobného názoru, za ktorým nestojí redakcia Motomagazínu, ako aj portálu. Na vaše prípadné reakcie som ochotný reagovať cez súkromné správy. Ďakujem za pochopenie.

    #93973
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    EXeBaT, nemyslím si, že by sme niekoho urazili – ale beriem na vedomie. 👍 👋

    #93975
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Exebat,ja by som len pripomenul,že nie my sme nechali,tobôž vytvorili akúsi kopu hnoja, takže neviem ako to myslíš tu poznamku citujem""" tak si tú kopu nevytvárajte novú""" 😶 👋 👋

    #93977
    raptor
    Účastník (Participant)

    Heh jak nás exe zahriakov, porád sme šeci stíchli… nesťev by son od neho dostať poviem vám 😁

    #93979
    yoffo
    Účastník (Participant)

    For kopa hnoja only:

    Z čoraz intenzívnejšej záhradkárskej praxe viem, kopu hnoja jest nutné rovnomerne zakopať.

    Aby sa dostavil hnojivý účinok. (v očakávaní budúcich úrod)

    A ťa, milá kopa hnoja, lenivec záhradkár nezakope,

    bez múch, či i len málo chrómovaných, sa nerozložíš sama a nebude onen hnojivý effect.

    (celý tento príbeh je vymyslený, "užitie" hnojného effectu však z praxe pravdivé)

    😈 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 466 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri