Connect with us

Odškrtenie výkonu bandita

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Odškrtenie výkonu bandita

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73698
    salko
    Účastník (Participant)

    Ahojte vsetci,nevie mi niekto poradit ako sa da odskrtit vykon z 25kw na plny vykon n suzuki bandit600n,rok 1995????? v hrdlach nema ziadne podlozky,dakujem za vsetky rady.martin

    #73699
    zajo78
    Účastník (Participant)

    A karburátory

    #73700
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Můžu jen doporučit web: http://www.suzukibandit.cz, tam se určitě někdo najde, kdo poradí.

    #73701
    crazyman
    Účastník (Participant)

    Skús pozrieť či nie je za membránou v karburátore demontovateľný doraz

    #73702
    raptor
    Účastník (Participant)

    Nevolal si nahodou ohladom toho do styxu?

    ak nie tak volal niekto kto mal podobny problem a mechanik povedal ze treba normalne supatka

    #73703
    666killer
    Účastník (Participant)

    Kazdy normalny mechanik ti to spravi na pockanie a v stixe je vsio drahe ako k***a ☹️

    #73704
    raptor
    Účastník (Participant)

    666kiler

    – pise sa stYx 😇

    – su aj lacne k***y ale tie uz byvaju vacsinou vylagrovane….

    – ozaj ako mu to spravi na pockanie hmmm?

    – pri mechanikoch ma kazdy toho svojho ktoremu veri a je to skor do dovere a kvalitnej praci ako o peniazoch

    #73705
    666killer
    Účastník (Participant)

    Aj to je pravda kazdy ma toho svojho aj ja a so styxom nemam dobre skusenosti(cena)brutal a s odskrtenim to vraj nieje problem mam to prezistit do podrobna?uz sa to riesilo aj na bandit.cz a ohladom nahradných dielov mam nastastie ovela dostupnejsie ceny ako styx

    #73706
    666killer
    Účastník (Participant)

    A pise sa o dovere 😀

    #73707
    raptor
    Účastník (Participant)

    666 ohladom novych nahradnych dielov? silne pochybujem!

    #73708
    666killer
    Účastník (Participant)

    raptor tak nepochybuj je to tak..a znackova predajna Styx mi pripada ako maximalne znevyhodnenie vlastnej znacky(cena nahradnych dielov). keby som mal moto 1. tyzden siel by som tam nakupovat. mam dost dobrych kontaktov 🙂 tak nemusim dat zarabat nejakym hovadam.. ☹️

    #73709
    raptor
    Účastník (Participant)

    Neviem koho si myslel hovadom ale nevadi… kazdopadne ta poprosim vystup z anonymity internetu prid do vrabel a prid nam prosim ta povedat ake hovada sme a hlavne preco

    ceny novych nahradnych dielov neurcuje styx ale MSC suzuki v BA

    ale daj este nejaky frk

    #73710
    666killer
    Účastník (Participant)

    raptor ja som mal tu cest vystupit z anonymity ale v Styxe v BB.kedysi som kupoval konzolu na riadiacu paku, kusok zliatiny za 5000 Sk (obycajny drziak na riadiacu) je to normalne?..musel som to rychlo kupit ☹️ , lebo som siel na prepis a neskor som sa dozvedel, ze by som to zohnal o dost lacnejsie..

    len mi nejde do hlavy, ako mozem kupit tu istu suciastku od ineho dodavatela o 30% lacnejsiu 😶 ..preco alebo kto za to moze…

    taktiez som zhanal novu retaz. ked som sa pytal na cenu v Styxe v BB, tak som sa v momente rozhodol, ze uz tam nebudem nikdy kupovat..zohnal som ju ovela lacnejsie.taktiez nastavitelnu brzdovu packu prednej rucnej brzdy.. 🙂

    nevravim, ze si svoju pracu robite zle, ale tie ceny su uzasne!! 😶

    a hovada su tí, ktorí tie ceny nahadzuju, cize ty nie 😉 ..

    #73711
    666killer
    Účastník (Participant)

    raptor a inak bol som ladit karburatory.chcel by som vediet za kolko to robite vy v Styxe??

    #73712
    raptor
    Účastník (Participant)

    666 killer neuveris ale jedna pojebana ziarovka na pojebany skuter suzuki katana stoji kus 950 korun a o nahrade zatial nikto nevie… tiez som pozeral ako duggo na otvoreny zadok ked som to zistil ze to neni omyl… to ze suzuki ma taku cenovu politiku na ND aku ma nie je chybou predajcov ktori ich predavaju, ja sa ta len chcem spytat od ktoreho dodavatela si to mohol mat o 30% lacnejsie a ci to bola cena za novy kus alebo za pouzivany

    a k cene retaze – iste mi uznas za pravdu ze suzuki retaze nedodava… to ze chalani v BB ich predavaju za take ceny ako predavaju je ich vec

    1hodina prace 500korun ale nechod k nam radsej lebo sme hovada a mame plny servis na tyzden dopredu 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri