Connect with us

Odškrtenie výkonu bandita

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Odškrtenie výkonu bandita

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73713
    pagy
    Účastník (Participant)

    Raptor, nechcem rypat, ale tu ziarovku na ten skuter, myslis ze vyraba SUZUKI?

    #73714
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pagy netusim a myslim ze skor nie ako ano.. kazdopadne je to taka k***tska koncovka a cenu stanovila suzuki a nie styx

    #73715
    666killer
    Účastník (Participant)

    raptor jasne ze to bol novy kus..objednavam to zo zahranicia..

    ale tym cenam nerozumiem.. 😶

    praca je jedno aj ked ju robia hovada ale nechod k nam radsej lebo sme hovada 😁 urcite je dobra…ale hotovy tovar je predrazeny!! ☹️

    pagy inak tu ziarovku isto nevyraba Suzuki, ale co myslis kto najviac prihodil na tej cene..?ano znackova predajna

    ale uz yebme na to hovada 😁 vsetci tomu velmi dobre rozumieme..vratme sa ku skrteniu 😁

    #73716
    pagy
    Účastník (Participant)

    Raptor, ak mozem pomoct, zisti päticu a wataz tej ziarovky, mozno by som vedel nejaku nahradu najst…

    #73717
    cygno
    Účastník (Participant)

    666killer ty si nejaky znalec 😁 . Nevies pochopit ako niekto moze kupit lacnejsie na jednom mieste ako inde? Tak sa skus zamysliet a mozno pochopis. Napis, co znamena kupovat nahradne diely zo zahranicia. Najlepsie, keby si este aj skusil si dat opravit motorku v zahranici, ked sa ti zda 500 korun za hodinu hovadska cena.

    Na skrtenie sa teraz vyser, chalan uz dostal odpoved, ma vymenit supatka. Tvoje ceny ma celkom zaujali.

    #73718
    pagy
    Účastník (Participant)

    Inac ked sme pri tych cenach, v roku 2003 bol obrovsky rozdiel v cenach nahradnych dielov medzi SK a CZ, mozem povedat ze az 50%.Hovorim o dieloch origos SUZUKI.

    #73719
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ako zistim paticu mi povedz ked v tych mikrofisoch je to vsetko tak schematicky nakreslene

    vataz je 15w 😁

    #73720
    pagy
    Účastník (Participant)

    Vsak nepozeraj do mikrofisov ale do usermanulaov….

    #73721
    raptor
    Účastník (Participant)

    A nepovis mi kde by som vzal user manual ku katane?

    taku som u nas este ani nevidel 😇

    #73722
    pagy
    Účastník (Participant)

    A to si vsetci ti, ktori kupuju tieto nahradne zarovky, tento skuter doviezli?

    pozri internat…

    #73723
    666killer
    Účastník (Participant)

    B]cygno si precitaj celu diskusiu!! ☹️ islo iba o Styx predajnu a o nahradne diely!!!nikto tu nepovedal ze 500sk/hod za pracu je vela!!! ked proste zozeniem nahradne diely niekde lacnejsie a su to tie iste diely, tak mi to jednoducho nejde do hlavy, ze vobec tato predajna ma aj nejaky zisk a udrzi sa na trhu, ked takto okato zaraba na nas "bohatych" motorkaroch ☹️

    a neviem comu nerouzmies ked nakupujem nahradne diely na motku v zahranici..katalog, objednam, dovezu, zaplatim, mam.. 😁

    #73724
    raptor
    Účastník (Participant)

    666killer skusim este raz ale uz naposledy, ceny nahradnych dielov na suzuki neurcuje styx ale MSC suzuki

    na dovysvetlenie napr. retazovy kit nie je nahradny diel origos od suzuki

    #73725
    666killer
    Účastník (Participant)

    raptor ved jasna vec ze ich neurcuje Styx, ale aby tieto predajne fungoval,i musia dosahovat urcity zisk!!ci??a vezmi si poznam vela ludi, ktorí chodia do Styxu skor kvoli servisnym veciam. Nahradne diely zhanaju inde.ako je potom mozne, ze sa tato predajna drzi na trhu..chapes comu nerouzmiem..pretoze konkurenciu tu maju dobru..hm??

    #73726
    cygno
    Účastník (Participant)

    666killer vsak povedz konkretny katalog a priklad. V skutocnosti je velky rozdiel medzi kamennym a internetovym obchodom. Totizto ten kamenny musi platit najom, energie, zamestnancov, dane, poistovniam. Toto vsetko tvoj zahranicny katalogovy predajca platit nemusi. Ja tiez nakupujem nejake veci vonku, cez net, ebay, ale napriklad ked sa mi nieco vyserie, tak neratam s pripadnou reklamaciou.

    A poprosil by som konkretny priklad – cislo suciastky, cena v katalogu, cena za postovne, sposob platby (suvisiace poplatky s platbou) a potom moze raptor prihodit cenu v styxe. Nech vidime ako je to vyhodne.

    #73727
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ano som za to co napisal cygno

    napriklad ma napadlo kolko stoji

    1,bocna kapotaz na buznu K7

    2,kryty rukovati na DL 650 K7

    3,predne svetlo na GSXR-1000 K7

    velmi sa tesim 666killer a spravne si poznamenal ze na to aby obchody fungovali musia dosahovat zisk, inak to nejde, … ja sa zas denno denne stretavam s tym ze si ludia objednavaju diely a servis si robia doma ale ty asi budes mat lepsi rozhlad ako ja aj ked tu robim 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri