Connect with us

Originálny a jedinečný vzhľad

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Originálny a jedinečný vzhľad

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 56 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78247
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Zdravím,

    Pohrávam sa s jednou myšlienkou a tak sa vás chcem opýtať ako by sa vám páčilo mat jedinečný design svojho motocykla? Boli by ste ochotný za originalitu aj zaplatiť?

    #78248
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600

    Otázka je či za návrh dizajnu, alebo hotové dielo.

    #78249
    Roland
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 ty si dajaky skuseny designer? 🙄

    #78250
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    eXeBaT

    Ďakujem za otázku.

    – Všetko by sa odvíjalo od počítačového návrhu, ktorý by sa zrealizoval na základe vašich

    predstav, alebo výberom z už hotových ?šablón? (návrhov)

    – Nešlo by len o samotný návrh, ale celkove zrealizovanie.

    #78251
    charym
    Účastník (Participant)

    Klasika ,polka moto cierna polka zlta vlavo mesac vpravo slnko a celkom som spokojny 😁

    #78252
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    charym

    Napríklad aj to!

    Čokoľvek čo vás napadne.

    Vzhľadom nato, že by sa návrh robil z reálnych fotografii, bolo by možné dosiahnuť až 99 percentnú presnosť návrhu. V praxi to znamená , že by ste získali presnú predstavu o tom ako by váš motocykel vyzeral po úprave.

    #78253
    charym
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 ale ja mam motorku v tej predstave

    #78254
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 – z hľadiska očakávania reálnejších odpovedí by bolo potrebné zadefinovať (v rámci vstupných údajov) nasledovné pojmy:

    – čo je "originalita"

    – čo je "jedinečný dizajn"

    – koľko je "zaplatiť"

    Problematický pojem "presná predstava" – čo ak niekto nemá presnú, povedzme, že ani nepresnú predstavu? Čo s tým? 😉

    Nepýtam sa to len tak, z nudy, ako potencionálny zákazník chcem mať presnú predstavu o ponúkaných službách…

    #78255
    sothar
    Účastník (Participant)

    No, dajme tomu, ze by si to aver myslel vazne (co povazujem za krajne nepravdepodobne, nakolko uz mam o tebe nejaky ten obraz. A predpokladam ze nielen ja).

    Najprv by si sa mal zamysliet, kde chces na to vziat prostriedky, pocnuc nie lacnym modelovacim softverom, cez nejake to lakovacie zariadenie, pripadne ak by si chcel aj upravovat plasty.. Celkom pekna investicia na zaciatok, a je na zvazenie, ci mas schopnosti ktore by ti ju niekedy dokazali vratit.

    Po druhe, (ak by si nejakym sposobom vyriesil predchadzajuci odstavec) nikto ti nikdy neda svoju motorku do ruk aby si sa s nou hral, len preto, ze ty mas "skvelu" myslienku. Preto by si najskor mal:

    1. kupit si vlastnu motorku

    2. upravit si vlastnu motorku do, podla teba, originalnej a jedinecnej podoby

    3. prist ju niekam ukazat

    Potom sa mozes ludi pytat, ci by za to boli ochotni zaplatit.

    Nakolko sa ti za rok nepodarilo ani len dokoncit autoskolu, myslim, ze od tvojich snov k realnemu svetu vedie prilis dlha cesta, a nebolo by pre teba na skodu, keby si sa nad sebou a svojimi vyrokmi trochu zamyslel.

    A len tak mimochodom, este mi vrta v hlave, ci by "Obchodný riaditeľ v reklamnej agentúre" a "Marketingový riaditeľ v spoločnosti poskytujúcej pôžičky" mal na dalsie zamestnanie vobec nejaky cas 😉

    #78256
    charym
    Účastník (Participant)

    sothar 😶 😶 😶 😶 😶 😶 😶 😶 😶 😶 😶 😶 😶

    #78257
    Furby
    Účastník (Participant)

    sothar 😀

    jedna perla rodí druhú perlu… no comment 😉

    #78258
    mathew
    Účastník (Participant)

    Tak toto uz je hra o fazulky… Treba sa zamysliet nad heslom ZI A NECHAJ ZIT…. 😇

    #78259
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    sothar ďakujem za pripomienku a tvoj názor.

    Heavy pod pojmom originalita si predstavujem niečo čo neje sériovo vyrábané, ponúkne iný pohľad na motorku, upúta predovšetkým TEBA a každého okolo koho prejdeš.

    Ďalej jedinečnosť. Každý návrh ak sa raz zrealizuje sa viac realizovať nebude!!!

    V tomto vidím jedinečnosť. Budeš jediný na svete kto bude mat takúto motorku. V prípade ak niekto bude chcieť taký istý vzhľad ako máš ty, budeme kontaktovať prvého majiteľa (teba), či povolíš druhému motorkarovi mat taký istý design motocykla ako máš ty.

    Rad zodpoviem na všetky otázky.

    Môžem dať aj nejaký návrh na internet aby ste mali predstavu o realizácii.

    prosím vás, odpovedajte ale aj na nasledujúcu otázku, ďakujem

    Boli by ste ochotný za originalitu aj zaplatiť?

    #78260
    duggo
    Účastník (Participant)

    Chlapec ale vsak ludia platia za originalitu uz celu vecnost, to si si nevsimol ? 😕 originalita je ale tazky chleba, lebo ludia moc nevedia co a ako by sa dalo s motorkou spravit, a ked ju prenechaju "tebe" nemusi sa pacit tvoj navrh zasa im.

    Ak sa jedna o upravu laku, je tu kopec lakernikov, a inu originalitu si na svojej moto neviem prestavit.

    😉

    tak ma napadlo, som si raz pripol na predne plexi vonu do auta, seci co okolo presli sa cudovali, to je tiez originalita. Zaplatil som za nu 90 sk.

    #78261
    Furby
    Účastník (Participant)

    Áno aj ja mám na motorke vzadu TDI, a nestálo ma to nič, možno tak toho čo to mal predtým na aute 😀 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 56 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri