Connect with us

Originálny a jedinečný vzhľad

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Originálny a jedinečný vzhľad

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 56 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78262
    Roland
    Účastník (Participant)

    Bude nove OCC 😀

    #78263
    sothar
    Účastník (Participant)

    aver no schvalne, pre tu srandu, daj nejaky originalny a jedinecny navrh 😉

    #78264
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Mne by sa páčilo niečo jedinečné: [linka] 😇

    #78265
    Furby
    Účastník (Participant)

    Heavy tak toto si zapamatááám a nabudúce to máš mať… Tvoje prianie je mi rozkazom 😈 😘

    #78266
    Roland
    Účastník (Participant)

    Bude nove OCC 😀

    #78267
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Roland čo je to OCC?

    duggo To sa stáva často, že klient nevie čo chce. V tom je ta finta, že ak nebude vedieť čo chce môže si vybrať z už hotových návrhov. Od toho sa samozrejme bude odvíjať aj cena

    ALL

    Pre ukážku , nech sa páči zhliadnite jeden návrh suzuki gsx-r600 (2004) v neobvyklých farbách.

    [linka]

    #78268
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600

    OCC – [linka] 😈

    Ale o inom som chcel, poďme k téme: návrh motky je pripravený pjekne, je to dobré, ale čo sa týka konkrétne mojich pripomienok – ako by som Ti to povedal, keďže v slovnej zásobe nemám slová z oblasti dizajnu, tak Ti to poviem svojimi slovami – je tam snaha o zachovanie určitej agresivity, ale "nemá to gule", žiadnym spôsobom sa to nevymyká bežnej úrovni úprav – môj osobný názor – nevidím v tomto návrhu nič svetoborne originálneho – ale je to len môj názor. 😇

    Ale keď už sme pri tom, ako by mala vyzerať Tvoja budúca motka po prípadných úpravách…? 😉

    #78269
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Heavy nešlo mi o nič svetoborne, aj keď ja som so svojou pracou maximálne spokojný, pretože som dosiahol jednoduchú, peknú , a pútavú úpravu motorky. Svetoborne je pre každého niečo iné. Týmto návrhom som chcel poukázať len spôsob prace a celkový reálny výsledok, po úprave. Jednoducho klient získa presnú predstavu ešte pred samotnou realizáciou.

    #78270
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Heavy Ešte som zabudol ti odpovedať na otázku, ako by mala vyzerať moja budúca motorka po úpravách? hlavne cela 🙂 neškrabnutá, nepokrčená, nezváraná. taká mi na začiatok bude úplné stačiť.

    #78271
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 – ale to je v pohode, je to dobrá názorná ukážka…proste to funguje. Je to klasický priemer a myslím, že sa to nedá zaradiť do kategórie originálnych a jedinečných. Takže navrhoval by som skúsiť niečo z vyššieho levelu…skúsiš? 😉

    A ešte nám zostala otázka: Ale keď už sme pri tom, ako by mala vyzerať Tvoja budúca motka po prípadných úpravách…?

    #78272
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 – to je pochopiteľné, že by mala byť v poriadku, ale nesnaž sa mi tvrdiť, že ešte nemáš žiadnu predstavu, ako si ju upravíš 😉

    #78273
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Heavy pravdaže skúsim, ak si to bude nejaký klient želať, veľmi rad.

    Na mojej prvej motorke nechystám žiadne zmeny, postačí mi sériová farba

    Vzhľadom na to, že tato diskusia bola vytvorená za úplné iným účelom prejdime na inú formu komunikácie.

    V tejto diskusii by sme mali pokračovať formou chatu alebo posty. Takže, ak máš ďalšie otázky a pripomienky na mňa, budem rad keď si to precitám v poste.

    #78274
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600

    Môj návrh – Takže navrhoval by som skúsiť niečo z vyššieho levelu…skúsiš?

    Tvoja odpoveď – pravdaže skúsim, ak si to bude nejaký klient želať, veľmi rad.

    Ja len, aby sme sa rozumeli – najprv tu robíš ramená o nejakej jedinečnosti, potom z Teba vypadne návrh, ktorý je niekde v šedom priemere a nakoniec, keď máš ukázať niečo naozaj netradičné…tak to odbiješ s tým, že to budeš riešiť s klientom… 🙄 No, neviem, ak je to Tvoja forma reklamy a propagácie svojich možností, tak na mňa pôsobí značne kontraproduktívne…

    A tie Tvoje neustále otázky na to či sme ochotní Tvoje skvelé služby zaplatiť sú tiež pekne od veci. Ešte si nič nedokázal, nič si nepredviedol a už chceš počuť cinkať mince? 😉

    Najprv ukáž, že niečo naozaj dokážeš a potom čakaj užšiu komunikáciu s klientami… 😉 😘

    #78275
    Furby
    Účastník (Participant)

    Heavy iba toľko: a čo si čakal, jahody?? 😀

    #78276
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Furby – neviem čo som čakal, možno niečo kreatívne – napríklad na mojej motke namiesto Honda loga povedzme nápis Borovička a namiesto CBF 600 nápis 40% – že je to pixovina? No jasne, že je, ale rozhodne je to originálnejšie ako zmeniť farbu polepov a vymeniť dva názvy medzi sebou…asi tak… 😉 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 56 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri