Connect with us

Originálny a jedinečný vzhľad

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Originálny a jedinečný vzhľad

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 46 až 56 (z celkového počtu 56 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78292
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Aby som nezabudol – niektore z mojich diel, ktore vystihuju moje zaciatky, ale uspech som s nimi mal obrovsky…

    [linka]
    [linka]

    #78293
    Heavy
    Účastník (Participant)

    duggo – dobre si to napísal a len tak na okraj témy – borovička na nádrži nie je správna cesta, lepšie je dostať ju dnu intravenózne… 🙂 to som dal len ako príklad možnej kreativity…a čo už mňa napadne iné ako bororo? 😁 😇

    milan3232 – berieš aj spoločníkov? 😀 (mám doma rozbrusovačku a obojstrannú kanadskú sekeru…)

    #78294
    duggo
    Účastník (Participant)

    Andoo je tiez umelec 😁 🤐

    [linka]

    #78295
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Heavy jasne.

    Inak prezradim tajomstvo, najvyssi level mojho tuningu je tzv. rucna uprava. Je to velmi ziadana uprava v zahranici a my budeme prvi, co to tu rozbehneme. Neviem, ci na to nasi motorkari vsak budu mat.

    Stoji to 500 000 SK

    Ukrutne drsny tuning spociva v tom, ze mam tu vedla hlboky zraz. Majitel za poplatok 20 000 SK moze byt pri celej uprave a tuningu a pozerat sa!!!

    POZOR! Je to fakt iba pre fajnsmekrov!

    #78296
    milan3232
    Účastník (Participant)

    duggo nepotesil si ma, vidim, ze sa rysuje konkurencia. Heavy – musime ju nejako nekalo ostavit.

    #78297
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Musím sa Andaa zastať…to fakt dokáže len umelec, môžem sa pochváliť, že som pri samotnej umeleckej úprave najprv klasickej sériovo vyrábanej 6kovej ninje bola, všetko sa to začalo použitím izolačnej pásky a pozrite aký skvost z toho nakoniec vznikol…stačila k tomu len novopečená ženská za volantom v plechovke nissan almera 😁

    nooo uznajte..na vytvorenie takéhoto skvostu treba fakt nadanie.. Andoo ho určite má, však pozrite na to zapózovanie pre fotografa, však tá fotka isto predáva sama 😁

    Andoo 😉 😇

    milan3232 Heavy a máte teda riadnu konkurenciu 😈

    #78298
    Lanie
    Účastník (Participant)

    blueeyes sa tu netvár že ty chceš nejaké to percento zo zisku? Ty predsa máš na také veci nadanie no nie? …len si pekne pospomínaj na akých a koho motorkách si sedela a ako dopadli 😀 😀 🙄

    #78299
    Furby
    Účastník (Participant)

    Ja sa chcem tiež podieľať na takom megaprojekte… mám dokonca vlastný tekutý kov, je síce po záruke 6 rokov, ale to je mak 😁 a ešte viem pekne kresliť omalovanky pastelkami 😇

    #78300
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Nechceli by ste ma zamestnat? nejak sa vam to rychlo rozbieha, bude treba novych ludi. som velmi kreativny clovek, v skolke mi davali vykresy na vystavku hore na skrinky a mama bola na mna pysna 😁

    #78301
    Heavy
    Účastník (Participant)

    milan3232 😉 žiadna konkurencia nebude, prezradím Ti svoj nápad (dúfam, že to nečíta konkurencia) – je to jednoduché, budeme sa venovať ďalším úpravám takzvaných "RAT BIKE". 😈 😀

    Musíš sám uznať, že upraviť "rat bike", tak aby vyzeral ešte horšie je dielo hodné majstra – tu už počítače nepomôžu…zostáva už iba "hand made"… 😀 😀

    #78302
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Heavy Super napad, a aby sa nam do toho nesrali ochranari, budeme to robit z plysakov a umelohmotakov. Hlavne na horucich castiach moto 😀

    Tesim, tesim na super biznis

    Budu looove a baby

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 46 až 56 (z celkového počtu 56 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri