Connect with us

Podporte Jara Černého

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Podporte Jara Černého

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
 • Autor
  Príspevky
 • #68808
  Risso46
  Účastník (Participant)

  Možno ste si všimli, že eXeBaT na hl. stránke uverejnil odkaz na anketu Rookie of the year, ktorá sa týka vytrvalostných MS motocyklov. Jedným z kandidátov je aj náš pretekár 19-ročný Jaroslav Černý, ktorý po dvoch rokoch prestávky zavinenej nedostatkom financií konečne našiel uplatnenie a v slovenskom tíme Maco Racing jazdí spomínaný svetový šampionát. Jarove výkony sú nepriehladnuteľné, na motocykel pre tento typ pretekov si neuveriteľne rýchlo zvykol a pri posledných pretekoch MS v nemeckom Oscherslebene jazdil časy na kolo, ktoré ho radili do svetovej špičky. Žiaľ, tím v polovici pretekov odstúpil kvôli poruche, keď po štarte pretekov sa pohyboval dokonca v prvej desiatke a v jednej chvíli bol dokonca na piatom mieste.

  Prosím podporte Jara Černého v ankete, možno mu aj váš hlas pomôže získať trofej, o ktorú bojuje s ďalšími štyrmi pretekármi. Anketa prebieha do polovice septembra.

  Ďakujem!

  #68809
  eXeBaT
  Účastník (Participant)

  Viac o Jarovi Černom a jeho talente sa dočítate na stránke [linka]
  Stačí jedno kliknutie v ankete a zvýšiš jeho šancu vyhrať.

  #68810
  Risso46
  Účastník (Participant)

  Tak Jarovi pribudlo dost vela hlasov a zacal stihat veduceho Cudlina. Suboj fanusikov oboch jazdcov pokracuje, tak ak viete o niekom kto by mohol hlasovat, tak ho tiez poproste. Myslim, ze sa da hlasovat z jednej ip adresy kazdy den ak sa nemylim, tak ak by chcel hlasovat u vas doma este niekto, tak na druhy den myslim ze moze tiez.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri