Connect with us

Policajná naháňačka motorkára skončila nehodou

Domov Diskusné Fóra Nehody Policajná naháňačka motorkára skončila nehodou

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84127
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Tak neviem, čo sa dá na toto povedať: [linka]

    #84128
    majomi
    Účastník (Participant)

    No asi vela nie nato stačí len pár slov …. 👎

    #84129
    Dragon
    Účastník (Participant)

    A potom tú moto zobral jeho brat, či kto a od jedu tú moto rozmlátil ešte o nejaké auto 🤐 👎 👎 👎 …Hanba ☹️

    #84130
    AIR
    Účastník (Participant)

    😶 😶 😶 a podla takychto debilov sa tvori mienka o motorkaroch… 👎 👎 👎

    #84131
    Frank
    Účastník (Participant)

    To bol fakt de..l v šušťáčikoch. 👎 👎 👎 👎

    #84132
    Dragon
    Účastník (Participant)

    Inak…ale je zaujímavé, ako tí policajti mohli vedieť, kade ten motorkár pôjde…mohol tam minimálne 3 – 4 krát zmeniť smer a milí policajti by už nemali šancu… ale možno to bolo stresom a obmedzenými jazdeckými schopnosťami motorkára… To, čo ma ale zarazilo je, že nieje zachytený pád… Ako sa to vlastne stalo?… Ja vám neviem… Príde mi to nejaké divné… 😕 Alebo to je len môj blbý pocit?? 🙄

    #84133
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Je to divné a je pravdepodobné, že policajné auto zrazilo toho motorkára, je tam divný zvuk s výkrikom v tom videu tesne pred pádom motorkára

    #84134
    Cervo
    Účastník (Participant)

    V nejakej inej diskusii som cital, ze ta prva cast videa je z doobedia, vtedy im usiel, ale debil sa vozil aj poobede a vtedy prva hliadka ktora na neho narazila ho sundala. A potom ten jeho brat? Mne sa zda ze toto je rodina pomaly na darwinovu cenu 😟

    #84135
    klasik
    Účastník (Participant)

    No nič divne na tom videu nevidím. Policajné auto ho obehlo, dalo mu opakovanú výzvu na zadnom čelnom skle s nápisom ZASTAVTE VOZIDLO alebo STOP, keďže opakovane neuposlúchol tak spomalili na čo vodič motocykla nestihol zareagovať (je vidieť ako sa mu pri brzdení zvlnila motorka) a vrazil do ľavej zadnej časti vozidla pričom stratil kontrolu nad motocyklom a nasledoval pád.

    A obidve časti videa sú z jedného zákroku, akurát to druhé video je priamo z radaru kde je nahrávaná aj rýchlosť.

    K tomu celému len toľko že neoplatí sa robiť hlúposti a takéto videá rozhodne neprospievajú verejnej mienke o nás motorkároch. Potom sa nečudujme že sa na nás každý pozerá ako na grázlov, fanatikov, pirátov, samovrahov a podobne. 😕

    #84136
    AIR
    Účastník (Participant)

    klasik 👍 👍 👍

    #84137
    VladiB
    Účastník (Participant)

    klasik 👍 👍 👍

    #84138
    B12
    Účastník (Participant)

    Policajti použili starý osvedčený trik: náhle otvorili ľavé dvere … Vysoko prudko inteligentní 😁 👍

    #84139
    AIR
    Účastník (Participant)

    B12 myslim si, ze prudko vysoko inteligentny bol ten motorkar 😟 👎

    #84140
    mamutko
    Účastník (Participant)

    INak este doplnim informaciu, ze potom co chalana zobrali "chlpaci" tak poobede mu jeho brat tu motorku bohuzial nie len rozmlatil ale aj sa na nej zabil.

    #84141
    B12
    Účastník (Participant)

    Vidím to tak, že asi začnú na nás poľovať. Aj vďaka takýmto prudko inteligentným indivíduám, čo si niečo šlahnú, lebo normálne by to asi nespravili… Však aj medzi plechovkármi sa ich nájde dosť, len sa to berie akosi normálne.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri