Connect with us

Preco to slovo hovado??kto je vlasne hovado??

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Preco to slovo hovado??kto je vlasne hovado??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77534
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Dopredu sa ospravedlnujem za more chyb ale budem sa snazit pisat tak aby kazdy pochopil!!

    je krasny slnecny vecer a mna napadla jedna vec! 🙂

    test

    [linka]

    #77535
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    pogicko Dobreee! 😀 😀

    #77536
    Xmen
    Účastník (Participant)

    pogicko 😀 😀 😀 hovado 😀

    #77537
    MartineR
    Účastník (Participant)

    pogicko nic proti, no uz to tu bolo 😉

    [linka]

    #77538
    pogicko
    Účastník (Participant)

    MartineR 😁 opakovat sa, je matka mudrosti

    #77539
    italofighter
    Účastník (Participant)

    A ze hovadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    #77540
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Kto je Hovado? To je veľmi zložité, ale ak by niekto chcel zoznam Hovád, nech si pozrie v aktuálnej diskusii "Silvester" zoznam zúčastnených a je v tom jasno… 😀

    #77541
    kuky
    Účastník (Participant)

    Heavy ale ja niesom hovado..ja som kalich mravnosti,cistoty,lasky a porozumenia 😁

    #77542
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    No chvalite sa ze ste hovada fuuj vam

    #77543
    kuky
    Účastník (Participant)

    ZOMBY 😶 ja sa predsa branim 😁 😇

    #77544
    Temny
    Účastník (Participant)

    Ja nie som hovado 😟 😟 a ani nechcem aj ked idem na silvester 😛 😛 😛 ved kto uz by len chel pocuvat rock pit pivo a mat dlhe vlasy ako predseda 😇 😇 😇 😇

    #77545
    Heavy
    Účastník (Participant)

    ALL …no dobre, dobre, tak na základe týchto informácií, upravujem svoj príspevok nasledovne: Kto je Hovado? To je veľmi zložité, ale ak by niekto chcel zoznam Hovád, nech si pozrie v aktuálnej diskusii "Silvester" zoznam zúčastnených. Aby to nebolo také jednoduché, nie všetci, ktorí sú uvedení na zozname sú Hovadá a niektoré Hovadá na zozname uvedené nie sú…tak čo , už je v tom jasnejšie? 😀 😀 😀

    #77546
    Sani
    Účastník (Participant)

    Heavy, viem, že ma nevynecháš 😁

    Kua, veď to je o tom, čo sme zažili a hlavne ešte ZAŽIJEMÉÉÉ Ty HOVADO.

    Je to úplne jedno, čo sa o tom kde prezentuje, je to v nás. Kamaráti, kecám ???

    #77547
    Sani
    Účastník (Participant)

    Očuvaj sa, Heavy. Mám pocit, že dozrel čas na hlbší význam nášho klubu Hovád. Chcelo by to na najbližšej akcii zvoliť čestného predsedu Exeho, a mňa ako podpredsedu. Netrvám na tom, ale musí to byť. Porozmýšlaj rýchlo, kým Ti tam nepošlem ukrajincov, aby Ti to vysvetlili. Nevnucujem sa, ale Manitoo Ťa ochranuj, ak zvolíš inak. Pozor, môžeš voliť aj ďalších podpredsedov. Ja skromne doporučujem účastníkov Montyho silvestra. Nezlegalizujeme našu aktivitu ? Vybavím IČO.

    #77548
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Sani 😀 😀 Počúvaj Ty jedno Hovado – vyser sa na funkcie, radšej vymyslíme nejaké poriadne tričká…už sme sa o tom pred časom bavili… 😀

    PS: dozrel čas na hlbší význam nášho klubu Hovád – ako nejaké registrované partnerstvo? 😁

    PS: Pod Hovadami, ako takými sa v lete vytvoril Klub týraných mužov…nestačí? 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 46 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri