Connect with us

Preco to slovo hovado??kto je vlasne hovado??

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Preco to slovo hovado??kto je vlasne hovado??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77549
    Sani
    Účastník (Participant)

    Tak vám teraz rozpoviem rozprávočku. Kedysi bol na nete termín nejakého stretnutia pri Hrone. My sme mali vodákov kamarátov kúsok vedľa a tak sme sa pritúlali v sobotu. Pekné bolo to, že ahoj, a keď sme zložili plembáky tak bolo "dobrý deň" , kua, nevykajte nám. Spinkať sme tam zostali partia ktorú dozorovalo káčatko. Donieslo nám ešte v noci pitie, a táto baba to mala hodiny šlapania. do dnes sa klaniam. Káčatko utieklo do Európy, nepodarilo sa nám stretnúť.

    Prišli ďalšie akcie, nie TUC, TUC ale stretká. A to je o nás. Na Remate vznikli opatrné Hovadá, postuone sa to našich akciách vyvíjalo. Ano, to je ono. To sme my. Postupne na ďalších akciách sme to dotiahli až do dokonalosti. A teraz sme tu. 😀

    #77550
    Sani
    Účastník (Participant)

    Exe, vieš o čom píšem a že nekecám. Napíš len také malé že OK. Aby som mohol kľudne spinkať. 😉

    #77551
    Heavy
    Účastník (Participant)

    K dokonalosti sme to zatiaľ nedotiahli – vždy sa dá vypiť viac, vždy sa dá viac hulákať…vždy je čo zlepšovať… 😈

    Ale poďme k veci, spomenul si prvé Exebat stretko – potom ďalšie a teraz Silvester – ono sa to riadi tak nejako "samo", niekto niečo navrhne a ide sa…žiadne veľké plány päťročníc. Myslím si, že je to celé o tom chaose a neorganizovanosti…zastávam názor, že akýkoľvek pokus vytvoriť a usporiadať akúsi "hierarchiu" bude mať z dlhodobého hľadiska kontraproduktívny efekt. Fungujeme už v podstate viac ako dva roky a pokiaľ zoberiem účasť na Exebatoviciach a Motopárkoch, tak až na niekoľko "skalných" Hovád sa táto zostava v širšom pohľade dosť menila, niektorí prišli, niektorí sa stratili z dohľadu, preto si myslím, že koho to baví a urobí si na to čas, ten sa akcií zúčastňuje a snažiť sa to akýmkoľvek spôsobom organizovať, asi prínosom nebude. Samozrejme, že sa jedná výhradne o môj subjektívny názor a ak Hovadá rozhodnú inak, bude to tak…

    PS: Hovadá vznikli ďaleko pred Rematou a k tomu slovu "opatrné Hovadá" asi toľko, že nás na Remate už asi nechcú vidieť…asi preto, že sme boli tichí a slušní… 😀 😀 😀

    PS:…konéééé voz…za 4,50… 😉

    #77552
    Furby
    Účastník (Participant)

    Treba aj nejaké preukazy a vstupné testy s psychotestami pre posúdenie odbornej spôsobilosti… 🙂

    ináč, už by ste mohli zobrať aj mňa do klubu, nechcem byť čierna ovca…

    PS: a čo že som čierny! 😎

    #77553
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Furby 😀 😀 😀 Psychotesty? Nikto by neprešiel… 😈

    #77554
    Furby
    Účastník (Participant)

    Heavy akože nie… ja určite 🙂 😇

    #77555
    klasik
    Účastník (Participant)

    Ja súhlasím s Heavym, možno je to aj preto že mám v sebe momentálne neaké to promile, ale dáva to logiku,

    Ako chcete organizovať HOVADÁ??? veď to je absolutizmus

    #77556
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Aj ja chcem byt hovado 😁 ved aj doma ma tak uz zopar vikendov volaju 😀 😇

    #77557
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Snáď by ste nechceli byť MC HOVADA? 😶 😶 😶

    Vtedy zrevem slovami klasika /s malým k/… kto kradmou rukou rukou siahne na moju SLOBODU…. 😈

    Veď preto sa nám to tak páči, že je to o slobode neee? 😎

    #77558
    kuky
    Účastník (Participant)

    Heavy ja ako predseda tyranych muzov,verejne vyhlasujem,ze sme vzdy boli,sme a budeme patrit pod HOVADSKU ELITU. 😈 Vedenie KTM verejne prehlasuje,ze sa este ma co ucit od najvyssich HOVAD a vzdy bude respektovat nasho predsedu HEAVYHO a kralovnu AMAZONKU. 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 A AJ TAK POJEBALI KONE VOZ 😈 😈 😈

    #77559
    jybka
    Účastník (Participant)

    Moja mamca sa vzdy dobre nasmeje,ked jej poviem,ze na tejto stranke su same hovada s hovadskymi akciami…. 😁 😁

    aj ked teraz budem mat A-cko,motoparky to istia…. 🙂 😉

    #77560
    Sani
    Účastník (Participant)

    🙂

    #77561
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Ech ale ste sa dako rospisali…

    ked tak vsedci o hovadach, no tak neake to triko by sa zislo ku drevu…

    kto by rad take tricko??

    ze vybavim….. 😎

    #77562
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Aq na to tricko si dajte kazdy svoju fotku a ste jasny! potom sa ozerte pomente si tricka a ste hovada! 😁

    #77563
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Hm tak clovek sa tu cosik pita a nic??ignorancia??

    sak ste hovada, nie??TAK KTO CHCE TO TRIKO

    Hm asi nik ked sa zdrzujete komenatra/alebo sa sa sekla stymi hovadami??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 46 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri