Connect with us

Preco to slovo hovado??kto je vlasne hovado??

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Preco to slovo hovado??kto je vlasne hovado??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77564
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    pogo šak sa nepýta a vybavuj 😈

    #77565
    kuky
    Účastník (Participant)

    pogicko naco su nam tricka?nam stacia kravaty 😁

    #77566
    Heavy
    Účastník (Participant)

    pogicko – tak sem daj nejaké grafické návrhy, aby sme vedeli, ako by to malo vyzerať a potom sa uvidí… 😉

    #77567
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    ALL a to je este november a taka silna zima… som zvedavy na diskusie vo februari 😁 😁 😁

    #77568
    Furby
    Účastník (Participant)

    jaRRo to už nič nebudeš vidiieť lebo server padne od preťaženia… 😁

    #77569
    Heavy
    Účastník (Participant)

    SANI – tak vidíš, že sú to Hovadá, ja som Ti hneď hovoril, že snažiť sa ich akýmkoľvek spôsobom zorganizovať je nedosiahnuteľný cieľ… 😀 😀 😀

    ALL Hovadá – týmto končím diskusiu o členských preukazoch a funkciách…diskusia o tričkách bude, verme, že úspešne pokračovať… 🙂

    PS: Všetkým prispevateľom, ktorí sa vyjadrili k veci týmto srdečne ďakujem… 😘

    #77570
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Zmenme temu co tak sa bavit preco maju zeny lavy prsnik vacsia ko pravy? 😈

    #77571
    pogicko
    Účastník (Participant)

    ZOMBY a to vies odkial…

    #77572
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    To vies som to videl v telke! 😇 ja by som sa cicuska bal dotknut je to take jemne plne zliazok a deti s toho pijkaju mliecko to neni pre moje labky ale cicnut si rad cicnem 😁 😈

    #77573
    pogicko
    Účastník (Participant)

    ZOMBY aaaaaaaa ty jeden….no znie to zaujimavo az mi to trha svalami vole

    😀

    #77574
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Šani … to si pekne napísal… mal som tú česť byť medzi prvými na eXe akciách… aj keď som ťa ešte nepoznal, lebo ste prišli akoby vás vysadil zájazd do Užgorodu 😁 … síce som prišiel rovno zo školy (štátnica – sako), bez motorky, ale vedel som, že tam prídu skalní a budem tam doma… vtedy sa tam začali písať dejiny Exebatu…potom Remata a po nej začala éra v Nedožeroch (kde už začala aj Puma jazdiť 😘 ) ….

    all aby ste všetci vedeli…..vtedy si nás všetkých Šani kúpil…. pokúpil nám vrtulníky so žuvačkami (asi ešte nebol zvyknutý na HOVADSKÉ reči), tak nás chcel umlčať 😀 … a odvtedy mu pritakávame (čo už s ním, no nieee? 😁 ) a Vierku si vážime, lebo to s ním ťahá (a vydrží piť … až do straty hlasu) …. 😀 😀

    … Šani, doteraz mám vrtulník v poličke 😀

    #77575
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Vy ste fakt hovada 😀

    Este pre ludi z Mesta: Hovädo=Zviera bez kultury 😁

    Zomby to mas ale pravdu s tou lavou cickou! 😉 Vsetko lave mas o kustik vacsie aj ked o tom nevies, napr. lavu dlan, lave chodilo, lave prso, lavo vajco, atd 😈

    #77576
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    že "zviera bez kultúry" 😟

    náááááááááhodou 😛 na všetkých Hovadských akciách je viac kultúry, akoby ktokoľvek čakal 😁

    #77577
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Matooo no a predstav si ze ja to prso mam vacsie a aj zadnica lava je vedsia..vies ten jeden polovicka…😁… 😁

    pitbulka no to hej je sranda ale mna by aj tak zaujiiiiiiimalo zekedy prides aj na kysuce ukazat svoje prsa 🙄 😁 😉

    #77578
    Vierka
    Účastník (Participant)

    cbr900 🙂 Ty vieš,že si od prvého stretka moja ( naša ) láska… a odkedy si začal jazdiť s Pumou, tak aj ona 😇 Heavy, tá hierarchia má naozaj " kontraproduktívny efekt", aspoň v Šaňovom prípade, lebo tvrdohlavo premenováva Kuriatko na Káčatko, ale my mu to odpustíme, však, Klasik, lebo aj on už má " v sebe nejaké to promile". 😈 Máš pravdu,v 😁 šetky správne Hovadá sú kultúrne, Pitbulka!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 46 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri