Connect with us

PREPILENÝ OBOR V TV

Domov Diskusné Fóra Kaviareň PREPILENÝ OBOR V TV

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79094
    cbr900
    Účastník (Participant)

    [linka] … príspevok č.6

    PREPILENY OBOR … inak si im to tam nahovoril…..že med 😀 😀 😀

    #79095
    raptor
    Účastník (Participant)

    M.e.d. = mužský erotický dobiedzač 🤣 🤣

    #79096
    senior
    Účastník (Participant)

    OBOR nedaj sa! 👋

    #79097
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Pekne to povedal.

    mozno jedine, co by som vytkol, bola absentujuca prilba a chlapci s nim sli bez svetiel …

    Osobne si myslim, ze to bol tah zo strany redaktora, no pozname slovensky narod, vsade si vsimnu, len to zle : dalsi motogang, jazdia bez svetiel a bez prilieb …

    #79098
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    🙂 🙂 Velmi prijemne posobiaci TV shot. A tiez pozitivne posobiaci pristup k zivotu a veciam, ktore sa nedaju zmenit a ktore sa daju zmenit. Palec hore……

    Preco by som si mal vsimat prilbu a svetla??? 😶 Napada ma x dovodov preco to tak bolo, ze ju nemal a preco nesvietili… 😛

    #79099
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kankoXF nepisem teraz o motorkaroch ale o "beznych" divakoch TV Markiza …

    no ked uz sme pri tom, aky moze mat niekto dovod nedat si prilbu a nezapnut svetla ?

    #79100
    raptor
    Účastník (Participant)

    KankoXF… martiner ma predbehol.. ale schvalne.. napis tri tie dovody

    #79101
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Nádherné. "A vo tom to všechno je." Oborko, drž sa a plň si naďalej svoje sny 😉

    #79102
    raptor
    Účastník (Participant)

    …ale pln si ich ale s prilbou a zapalenymi svetlami 🙂

    #79103
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Aj keby ju mal na hlave, neznížil by tým nehodovosť motorkárov na Slovensku. Alebo vás sklamal, pretože ste ho vy dvaja chceli za svoj vzor? 😉

    #79104
    raptor
    Účastník (Participant)

    Nie exebat.. myslim ze ty velmi dobre vies kam mierim

    obor okrem ineho prezentoval v telke aj skupinu nas motorkarov… a podla tychto "mienkotvornych" medii si o nas ludia ktori motorky poznaju len z telky utvaraju mienku preto som presvedceny ze tu prilbu na hlave /ked len nejaky kokos/ a to zapnute svetlo mal mat

    s nikym sa nehadam, len prezentujem moj nazor

    punktum

    #79105
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    raptor

    Koľko príspevkov v médiách ročne je venovaných kladnému hodnoteniu motorkárov? A koľko práve naopak? Čo je z toho zaujímavejšie pre oko nezávislého diváka? Jednoznačne vyhráva rozmlátená motorka a motorkár na náhradné diely. Mienkotvorní si urobili mienku ešte v časoch, keď naši otcovia leštili funglové Jawky a pokiaľ sa nezávislému divákovi aspoň trochu nepáčia motorky, môžeš stáť v radoch na transfúzke v kombinéze, obdarovávať deti v detských domovoch, jednoducho robiť všetko pre dobré meno, ale zbytočne. Pre nich si "iba" motorkár.

    Šatka a okuliare sa mi tam páčili viac, ako šerblík. Bol to príspevok o splnenom sne a nie o pravidlách cestnej premávky 😉

    #79106
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Mozno tu prilbu nemal, aby bolo vidno, ze riadi ozaj on… podla mna islo o maleho cloveka – ako sa dokazal vyrovnat so svojim handicapom a nie o motorkara ako takeho…

    Ale prilba sa nosit ma a svietit tiez 🙂

    #79107
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dobre exe.. ja ti tvoj nazor neberiem

    zuzka mas svatu pravdu ze o motorkara slo az v druhom rade to sa zhodneme ale takisto si spravne napisala ze ta prilba tam mala byt a svetlo zapate takisto

    #79108
    bubo
    Účastník (Participant)

    Super reportáž a pekný introš. Prilba by mu iba kazila výzor, s vejúcimi vlasmi to bolo ončo. 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri