Connect with us

R.I.P. IZI

Domov Diskusné Fóra Nehody R.I.P. IZI

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83940
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kto ste poznali tohto polskeho pana cestovatela venujte mu prosim spomienku

    "Izi had an accident in Kazachstan. He suddenly lost presseure in front tire, ran into a hole in tarmac and lost control of a bike. He badly hurt himself with front fairing – reanimation gave no effect. This is all Sambor told us. Im sure… he will inform you more precisely as soon as he gets back to Poland."

    [linka]

    #83941
    VMax
    Účastník (Participant)

    😠 R.I.P nepoznal ale človek mojej krvnej skupiny 😠 nech sú mu šotoliny v motorkárskom nebíčku dosť prašné 😟((((

    #83942
    AIR
    Účastník (Participant)

    R.I.P

    kazda strata cloveka je smutna 😠

    #83943
    bubo
    Účastník (Participant)

    Hltal som ich cestopis aj s parádnymi fotkami na advrider.com. Naozajstné dobrodružné cesty…

    Veľká škoda – R.I.P.

    #83944
    manana
    Účastník (Participant)

    Velky a skuseny cestovatel, pritom skromny clovek, pohodovy chalan, vecne vysmiaty a plny optimizmu, po Haligovciach som si bol isty, ze sa este stretneme a dame nejake to pivko a domacu, bohuzial, nestalo sa tak…. opustil nas pri banalnej nehode v dalekom svete. je to hrozne smutne. ked mi to miro oznamil, tak ma az zamrazilo a to mrazenie ma nejak neprechadza doteraz….so easy ride, izi!

    #83945
    slobo
    Účastník (Participant)

    ææææææææææææææææææææææææææææææææææææææææææææææ

    R.I.P. Jaroslav Motúz

    http://www.smf.sk/c-673/tragedia-na-motokrosovom-sampionate-na-myjave-r-i-p-jaroslav-motuz/

    i
    Redakce BikeRacing.cz vyjadřuje hlubokou soustrast rodičům a všem pozůstalým.
    ČEST JEHO PAMÁTCE

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri