Svet plný debilov
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Svet plný debilov
- Toto téma obsahuje 37 odpovedí, 10 hlasov, a bola naposledny upravená pred 20 rokmi, 5 mesiacmi od
jaRRo.
-
AutorPríspevky
-
20. januára 2006 o 17:33 #65165
papaya
Účastník (Participant)eXe ja ze napises ze nasypat cukor do nadrze 🤐 😁 😁
20. januára 2006 o 17:48 #65166eXeBaT
Účastník (Participant)papaya
To je zase starý škótsky zvyk 😁
20. januára 2006 o 18:52 #65167doctor
Účastník (Participant)Ja stale zhruba viem kolko tam mam benzinu.Hrkanie by mi nepomohlo kedze mam nadrz pod sedadlom.A vynulovat ti to mohol aj maly chlapec ktory sa tovil okolo motorky.A preco by si chcela ist 180?To uz neni vozenie ale samovrazda.
20. januára 2006 o 20:18 #65168yagiza
Účastník (Participant)eXeBaT papaya dufam ze jedneho dna sem na motorkach zavitate a my vam budeme moct ukazat nase „zvyklosti“. kedze budete mat ale zahranicne znacky neviem ktorej zvyklosti sa dockate 😀
doctor 180 by som nechcela ist, tolko aj jazdim, ale viacej piskot nevyda😟 . jazdit by som chcela 250 🙂 to je adrenalin a musite mat cerstvy prisun pacientov, to by ste potom vsetci mohli byt gunekologmi 😉
20. januára 2006 o 20:21 #65169jaRRo
Účastník (Participant)ano mala by si sa naucit nadrz sem tam prehrkat ked tam nico sblnka je to super ale uplne naj je ked mam kratasi idem cez mesto a dam do plna vtedy to tak prijemne chladi na stehna super pocit 🙂 🙂 🙂
20. januára 2006 o 20:25 #65170tlmic
Účastník (Participant)[byagiza] ty si teda musela byt riadne nasrana a vidim ze vies aj pekne nadavat. Bol aj vztyčený prostredník? 😁
20. januára 2006 o 20:27 #65171yagiza
Účastník (Participant)jaRRo dam do plna vtedy to tak prijemne chladi na stehna super pocit nesnaz sa ma tu nahovorit na prasaciny 😀 😀 😀
stareho psa novym trikom nenaucis. dlhe roky mi to fungovalo az teraz… 🙂
20. januára 2006 o 20:30 #65172doctor
Účastník (Participant)yagiza ja som aj gynekolog ale vyberam si svoju klientelu.Ty si nejak friska.Moc sa neponahlaj lebo zle dopadnes.Ale zas predat obcas nejake tie oblicky nie je zle.Aspon si trochu clovek zarobi a ma na benzin.
20. januára 2006 o 20:31 #65173yagiza
Účastník (Participant)tlmic a na koho by som to tak robila? nie tuna ked niekoho chces nasrat urobis „V“ znak ako mier, ale obratene, tak ze mas dlan obratenu k sebe a pohybes zapastim parkrat hore-dole 🙂 🙂
mohla som ist 180 na autostrade a keby ide za mnou dalsi debil co nedodrzuje prepisy uz by som tu nebola 😠
20. januára 2006 o 20:34 #65174yagiza
Účastník (Participant)doctor uz som havarovala a bolo to v rychlosti 15kmh! a aj skoro vsetky moje „obsuchy“ boli v nizkych rychlostiachdo 60kmh. ale som zaregistrovana v anglickej databaze nahradnych dielov 😁
akoto ze si AJ gynekolog? normalne si na onkologii, ale ked gynekolog chyba zaskocis? 😁
20. januára 2006 o 21:09 #65175jaRRo
Účastník (Participant)no vies co prvy krat som na to nemyslel ale aspon viem na co myslis ty 😟
trreba skusit si pes!! no neviem ci posluchas na slovo 😉20. januára 2006 o 22:24 #65176KAISO
Účastník (Participant)😁
21. januára 2006 o 10:18 #65177jaRRo
Účastník (Participant)hou hou hou yaziga neber to tak tragicky kebyze ides aj 180 na autostrade bola by si tu medzi nami len viac nastvata pri dojdeny benzinu nedochazda k zablokovaniu kolesa 😁 ale len k strelbam a sekaniu motorky to uz by si vedela ze mas ist na kraj a par km by si ju pootlacila 🙂
21. januára 2006 o 15:32 #65178yagiza
Účastník (Participant)jaRRo moto riadne rychlo zabrzdi a ak ten za tebou je len 2 sekundy za tebou a nespamata sa vleti do teba.a ak nie, skusal si uz tlacit v piatok na obed motorku cez tri jazdne pruhy? 😀
21. januára 2006 o 17:50 #65179milan3232
Účastník (Participant)yagiza he he, uz si ta predstavujem. Bahniacka yagiza. V takomto pripade nechavam moto v praci a idem domov bud s kolegom, alebo busom. 😀
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
