Connect with us

TA Rh+ stretnutia

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie TA Rh+ stretnutia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 220 )
  • Autor
    Príspevky
  • #92751
    egres2
    Účastník (Participant)

    Gde?

    Gedy?

    S gým?

    O gedy-?

    #92753
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Milanko vsetko zalezi od pocasia. U nas niesu sotolinky, takze ak naprsi tak sa budes bahnit po osy kolies a smykat. Niektore cesticky su hodne zarastene, takze na ich konci vyjdes zamaskovany burinou a haluzkami ako tank pred utokom.

    Po trnovec by sa teoretiky dalo, ale prekazkou je Váh, takze zostava asfalt a most v Šali alebo asfalt a kompa vo Vlčanoch. Za Vahom uz nemam polne cesticky prekoumane. Mohol by poradit klatik.

    #92755
    superflanker
    Účastník (Participant)

    zooo len kto potom nahradí škodu na hnuteľnom majetku štátu ak ho rozj**em 😇

    #92759
    jafamolf
    Účastník (Participant)

    Bye

    #92760
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Vítam všetkých….. 👋

    Egreško, no ved čítaj prvý príspevok, je tam všetko, až na to o gedy? a to je o tedy, kedy prídeš, od piatku poobede d o gedy hceš…

    #92762
    zooo
    Účastník (Participant)

    Flanky, ked ho rojzebabres ty, zaplati to tvoj zamestnavatel (akoze z tvojej vyplaty). Ak ho rozje.. pokazi Jozko, preda superkozu a zvysok ti doplati. Ak ho pokazim nedajboze ja tak sa poskladate 😇 .

    Bacik, pytam sa preto, ze mozno by prisiel Haro, len sa mu nechce po ceste 😁

    Napisal som clanok a poslal poziadavku na uverejnenie. Zatial to nevyslo ale da sa pozriet ako nahlad. Tak ak nemate co na praci tak sa mozte pozriet

    1. strana [linka]
    2. strana [linka]
    3. strana [linka]

    Ale nikomu ani muk 🤐

    #92764
    zooo
    Účastník (Participant)

    Este raz lebo tie linky nefunguju

    1. strana [linka]

    2. strana [linka]

    3. strana [linka]

    #92766
    zooo
    Účastník (Participant)

    Snad teraz to pojde 😕

    1. strana [linka]

    2. strana [linka]

    3. strana [linka]

    #92768
    LOCKE
    Účastník (Participant)

    Nazdar 👋 , nepoznám a nerozumiem , TA Rh+ ??? som mimo – takže mimoň 🙄 , teda egreša poznám,

    to je ten zelený gulatý , teda vlastne čierny na čiernej 😈 čo furt kladie otázky jak Colombo. A rapťáka tiež poznám , to je ten 🤐 čo sa o ňom na MR začínajú tradovať legendy 🤐 a občas mi dodá pár fasa dielov na motorku. Tak fčul nevím či sem móžem či nemmóžem, ked som na MR evidentne nestihol , a ešte evidentnejšie už ani nestihnem, lebo tam už nemmóžem. Ale tak na drzovku som sa sem nanominoval, aj do geriatrix 40+ už som sa vopchal 😀 , tých som zas nechcel dráždiť kým som nebol 40+

    a keď už som bol tak som už zas na MR nebol 😁 , tak ja teda idem. Sa tu mávajte, 👋 , si tu mávajte

    👋 , vám mávam 👋 , zas niekedy inokedy ahoj.

    #92771
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Locke báči, vitaj, toto je otvorená skupina všetkých píčov a píčiek a v prvom príspevku je popísaná najbližšia píčovská akcia… v Krivoklátikovciach a vstup je síce neobmedzený no prísne kontrolovaný píčovským komisárom………

    PS: pôvodne to boli stretnutia majiteľov Transalpov, ale kedže všetci vieme, že to nie je nič moc motorka, tak sa stretáme všetci, čo sa nám motorky páčia…. 🤣

    a teraz Táčkári do mňa…… 😁

    #92773
    kingston
    Účastník (Participant)

    Šak to ani neťahá a má to tuším len 3 rýchlosti 😀 🤣

    #92775
    superflanker
    Účastník (Participant)

    …povedal ten čo jazdí na pixovine ktorá nemá ani radiacu páku… 😁

    Počúvajte deduškovia dajte si obaja facku, aby som nemusel položiť ruku na blížneho svojho… ☹️ 😘

    #92777
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    🤣

    #92778
    kingston
    Účastník (Participant)

    Ja mu to soplákovi tu pochválim že sa to počtom rýchlostí blíži k môjmu ideálu a on takto.

    Pýtam sa, kam tá mládež speje? 😕 ☹️ 😁

    #92781
    theo
    Účastník (Participant)

    Vy ste tu take kuuuy, fuj, a ja podstivy geriiatrik som nakukou, az ma to skoro vzalo… 🙄 🤣 🤣 len ste dalekoo, ci ja som dalekooo, iccte do renóólta, uz sa skoro stmieva… 😠

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 220 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri