Connect with us

Trocha teorie ? rozkyvanie riaditok

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Trocha teorie ? rozkyvanie riaditok

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77953
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Aby ste sa cez sviatky nenudili pripravil som si taku otazocku, mozno pre niektorych hlupu, ale mna to fakt zaujima. takze vopred kto nema k to co povedat rozumne nech ani nepise.

    ROZKYVANIE RIADITOK… to je problem ktory ma trapy.

    uz nejaky ten pol mesiac sa hram na vasniveho motorkara, svoje motorkarske schopnosti predvadzam na okruhoch po celom svete. Nie, nezblaznil som sa, len som si stiahol gamesku MOTOGP07. Naozaj krasna hra, stoji za to, odporucam, mna celkom pohltila… takze brazdim okruhy ako sa patri, aj mi to celkom ide. Tak ma ale napadlo, preco ked vychadzam skoro z kazdej jednej zakruty , dojde k rozkyvaniu riaditok. Predpokladam ze toto sa deje aj v skutocnosti a ze tato hra vzhladom na rok v ktorom zijeme a schopnosti vyvojarov dnesnych hier, sa podoba realite. Chcem sa opytat PRECO JE TO TAK? pridavam vela plynu, som vo velkom naklone? alebo preco? kedze len hadam prosim SKUSENEJSICH o troska teorie

    #77954
    pandatn
    Účastník (Participant)

    Pri prudkej akcelerácii sa odľahčuje predok…tlmič riadenia by to mal ošetriť.

    #77955
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 jazdíš MOTOGP07 a trepe sa ti motorka 😁 Povedz mechanikom nech ti to odstránia. 😁

    #77956
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    kxbibo jéééj tak takto som sa dávno nezasmial … 😛

    #77957
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Pedrito nahodou, je to na biba super dobre, navthujem na vtip roka. 🙂

    #77958
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 mne sa zatial rozkyval len zadok v zatačke, takze si nevymyslaj a vobec občanku uz mas? Jeeb nato a naistaluj si Counter Strike cicina 😁 😁

    #77959
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Nemas dotiahnute riadenie ten srob co je vstrede riadidiel ked je povoleny tasu sa ti riaditka poznam to z chopera! na triumphe sa mi rozkyvalo riadenie kes som brzdil v zakrute ledva som to ustal!

    #77960
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Pani teoretici-na rozkyvanie riadidiel na motocykli ma vela vplyvov.Ako spravne uviedol Zomby jedna z moznosti je nedotiahnutie osky riadenia-vola v kuzelikovych loziskach.Z dalsich vplyvov spomeniem len

    napr. stav motocyk. ramu ako celku-po moznej havarii, stav prednych tlmicov pruzenia, stav prednej pneumatiky, stav vovzovky…atd.. Vela z tychto vplyvov vyrobca eliminuje montazou tlmica riadenia.

    Inak v odbornej terminologii sa tento jav nazyva : D Y N A M I C K O-V I B R A C N Y R OZ K M I T 😉

    #77961
    racer8
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 deje sa ti to iba ked vyxadzas zo zatacky? tak to skus ist do zatacky pomalsie aby si siel stale po drahe lebo na strku ti ani tlmic riadenia nepomoze 😉

    #77962
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Tak to musi byt ina hra, ked sa ti rozkmitaju riditka – skus vymenit hardware 🙂

    Alebo mas komplet motocyklovy trenazer? Mozno robis chybu vo vyjazde ty – v ovladani hry. Nejdes nahodou driftom zo zakruty/ cez zakrutu? Ja tak chodim bezne – v moto GP hrach…

    Mne sa lubilo roztancovat predne koleso na CBR600. Vymenil som gumu (bola viditelne poodskakovana aj ked dezen bol ok) a vibracie prestali. Taktiez pomoze tlmic riadenia. Samozrejme ak nemas 100% moto, nikdy nevie, kde presne moze byt chyba v moto.

    #77963
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    To je dobre toto 🙂 som rad ze sa bavite 😁 , PF 2008

    #77964
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Skus vymenit medzikus……to je diel medzi volantom a sedadlom

    #77965
    racer8
    Účastník (Participant)

    FERRARIMEN 😀 😀 😀

    #77966
    nerd
    Účastník (Participant)

    Na kazdej motorke ktora ma dostatok koni sa daju zozkmitat rajdy…. bez ohladu ci mas alebo nemas tlmic riadenia, mozes mat vsetko na 110% ak sa ti raz pri vyjazde zo zakruty odlepi predne koleso a ty ho len mierne vytocis tak pri dopade to proste "zakmita" rozdiel medzi 100% motorkou s dobrym tlmicom riadenia a "bezno slovenskou motorkou" je v tom ze pri tej 100% sa to same po par "vlnkach" ulkludni a pri tej "beznej" mozes z toho hodit drzku….

    #77967
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    nerd dik, aj vsetkym ostatnym 😉

    nerd predsa len mam este otazku, ked dojde k rozkmitaniu riaditok ako to bezpecne ustalit? staci ubrat plyn?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri