Connect with us

Tuning

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 48 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64527
    sothar
    Účastník (Participant)

    ..o tuningu toho viem zhruba tolko ako aver, teda nic, ale myslim ze prvy bod je jasny – zozenieme si nejaku motorku na ktorej budeme tuning vykonavat….hmmm 🙄

    #64528
    aver
    Účastník (Participant)

    charym

    nebud zvedavy, lebo budes skoro stary, a to ti netreba, sak si este mlady clovek, to by vyzeralo keby si zacal sivejet 🙂

    #64529
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Aver, preprac, ale ak mas ty dizajnersku firmu, ktora ti tolko zaraba, musis mat velmi dobry stredny manazment. Tvoja gramatika a vyjadrovanie… Hmm. A to v 21 rokoch veku. Gratulujem ti.

    Vidi – to vies, ak niekto byva u rodicov a celu vyplatu setri, potom za 5-6 rokov moze kupit za par 100tisic aj 2 masiny…Ci uz ojazdene, alebo nove…Na ulici to je frajer, ale ked ma pozvat kocku k sebe, musi vyhnat rodicov ;o(, alebo isiel niekde za hranice na brigadu… staci rok za velkou mlakou…

    Ale k teme – opticky tunning – naco – vacsinou to sposobuje virenie vzduchu, rozne rusive zvuky, ludom sa to lepi na prsty… ale ked niekto velmi chce, preco nie.

    – technicky tunning – treba vzdy mysliet aj na jazdne vlastnosti a aj vymena vyfuku za ladak by mala byt vykonavana na brzde, kde by sa doladili vsetky ostatne parametre. Ono to nie je iba tak, vymenim a hotovo. Zrazu zistis, ze mas diery vo vykone, vysoku spotrebu, motorka huci a ziaden vykon, rozladeny podvozok… Ak to musi byt, daj to do ruk specializovanemu a skusenemu servisu.

    #64530
    Furby
    Účastník (Participant)

    ty koxo tak toto mi chvilu trvalo kym som to precital, ale stalo to za to 😁 F!

    #64531
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Este jedna vec sa mi velmi paci :

    Citat z prispevku 09.11.05 11:40:50 :

    „…co ma proti mne? mas prroti mne? normalne mi povedz otvorene, teda napis. vies jak mne to cudne vysvetlovat tebe a eset zopar ludom ako to je, ako to bolo, atd… ja som skromny clovek ja sa nikdy nicim nechvalim a ani nehovorym ze to mam. ale ak sa spytate fajn, rad vam poviem, len nerozumiem, prreco ja ako 21 rocny covek nemozem mat motorky v hodnote cca 600 000?“

    Citat a vycuc z Profilu clena Aver:

    “ Užívateľ: aver

    Registrácia: 25.03.05 o 10:22 hod.

    Pohlavie: muž

    Posledné prihlásenie: 11.11.05 o 14:37 hod.

    Čas strávený chatovaním: 39.8 hodín

    Príspevkov v diskusnom fóre: 61
    ICQ: Prázdne

    WWW: Prázdne

    Zamestnanie: Riaditel firmy

    Kraj: Prešovský

    Motocykel: YAMAHA YZF-R6

    Rok narodenia: Prázdne

    Články: 0 “

    V podstate absolutne ziadne udaje, kontakt-nic, ale Riaditel firmy… 😛 😎

    #64532
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Ja sa už dištancujem od jeho osoby, pretože som od neho chcel 2x nejaký dôkaz jeho tvrdení …

    1x foto jeho osoby a jeho motocykla, poslal mi malú fotku R-6-ky čo kdesi vyhrabal na internete a naposledy mi tlačil do hlavy niečo o kvalitnom designe pre webové aplikácie na ktorom pracuje a poslal mi obrázok návrhu pre firmu Sofos, kde cez celý obrázok bola ochranná známka firmy M-SYSTEMS, tak som hľadal a hľadal.

    Našiel som firmu s podobným názvom a sídlom v Prešove, ktorá akoby už neexistovala

    [linka]
    Vyhľadal v ORSR podľa IČO – [linka] s výsledkom nenájdený

    A napokon firma M-SYSTEMS, ktorá ale sídli v BA a nie v prešovskom kraji

    Výpis z obchodného registra – [linka]

    Doména [linka] je prázdna na firmu, ktorá dáva Averovi tak vysoké zárobky.

    Registrátor domény – [linka]

    Dostaneme sa k firme Tripsoft, ale v Trnave – web URL ťa prelinkuje na [linka]

    Kde som urobil chybu pán riaditeľ Aver? Aj ja si chcem zarobiť na novú R-1 + tuning, tak poraď, kde sa zamestnať? 😉

    #64533
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Exebat – mozno sa otec rozhodol a vymenoval synacika, ale skor si myslim, ze je to obycajny chvalenkar. Ja mat syna, co sa takto prezentuje na verejnosti, urcite sa nestrapnim tym, ze ho dosadim na takuto funkciu. Ved by mi znicil mozno celozivotne dielo.Tolke chyby, pravopis,konstrukcia viet, rozhadzane myslienky…skoda sa tym dalej zaoberat. Howk. 🤐

    #64534
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Poďme k tomu tunovaniu 😁

    #64535
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Pošta v rámci exebat.sk od Avera. 15.11.2005 o 16:02:50

    vela krat som sa sklamal v ludoch, bohuzial, bolo to aj teraz, co uz. asi nemozem byt s kazdym kamarat. vsimol som si ze medzi niektorymi uzivatelmi vladne dost velka zavist. Ale stou som sa nestretol prvy krat. Hovory sa ze zavist je najvecsi stimul pre vas uspech, tak potom ked si budeme seberovny potom ma mozete urazat  Cem ta poprosit o jednu vec, zmaz tu temu „TUNING“ z fora, aj tak tam nic nepise sa o tuningu, ale rozobera sa moja osoba. dakujem.

    Moja odpoveď: Nie, túto tému nezmažem.

    Nikto ťa tu neuráža.

    #64536
    Furby
    Účastník (Participant)

    eXeBaT 😉

    #64537
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Prevažne mojou vinou sa táto diskusia dostala mimo pôvodnú tému.

    Chcem vás požiadať, aby ste už nereagovali na osobu pod nickom Aver.

    Ďakujem.

    #64538
    Furby
    Účastník (Participant)

    potom to uz nema zmysel sem prispievat 😀 F!

    #64539
    ApriliaSR
    Účastník (Participant)

    vidicon: 100 ludi 100 chuti. tebe ak sa nepaci podsvietena motorka alebo auta tak nema sa to pacit aj ostatnym? mne sa to paci. ale kazdy mame svoj nazor. 😉

    #64540
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Vobec som nevedel ze tu takato tema bola ak by ju neobnovil prispevkom ApriliaSR. Som si teda pocital. 😁 Kriste-pane, ked si zmyslim na moje podnikatelske zaciatky…….prva moto po 20-tich rokoch prace………..skoda ze nemam Ukrajinu za rohom ako Aver……..mozno to studio…….mozno ta hranica…….mozno utecenecky tabor…….na vychode horsie ako na zapade…..som z toho podsvieteny…….. 🤐

    #64541
    papaya
    Účastník (Participant)

    hold a ze na vychode sa maju zle. Nove lacne motorky od ukrajinskych susedov, lacny rusky benzin a zadarmenko ruska zima 😉 Do paze ja to kaslem!! 🤐

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 48 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri