UPÁLENIE MOTORKÁRSKEJ MORENY
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › UPÁLENIE MOTORKÁRSKEJ MORENY
- Toto téma obsahuje 38 odpovedí, 15 hlasov, a bola naposledny upravená pred 17 rokmi, 3 mesiacmi od
klasik.
-
AutorPríspevky
-
10. marca 2009 o 14:33 #81512
Heavy
Účastník (Participant)yttka1 – nemaj z toho stres, na Hovadách sa prejavia "abstinenčné" príznaky dlhej zimy a nenechajú si túto akciu ujsť. 😈
A čo sa týka počtu zúčastnených, trochu načriem do spomienok, teda samozrejme len z tých krátkych časových úsekov, čo si z jednotlivých akcií pamätám, boli v TN Motopárky kde sme sa nás zišlo 7 a bola to akcia, ako by Bibo povedal "Na parádu" a samozrejme aj opačné extrémy čo sa týka počtu Hovád, kde bolo ubytovanie riešené spôsobom – Dobrých sa veľa zmestí a zlí za potlačia. 😇 A vždy sme sa nejako potlačili, samozrejme podrobnosti vynechám, lebo tieto stránky čítajú aj občania mladší ako 18 rokov.Napíšem to tak ako vždy, kto bude chcieť a môcť prísť, tak príde a kto nie, príde nabudúce, žiadny problém 😉
Nezvyknem používať hrubé slová (veď ma poznáte) ale musím dodať, že táto odporná zima je skurwene dlháááá – KUA.
A nakoniec samozrejme verše:
Hor sa Hovadá do Bojníc,
nakopať Morene ric.
A na chate Stálica
postretne nás opica.
Pivo, fernet tečú prúdom,
doplním ich ďalším rumom.
Jednu vec viem už na stálo,
čo si nepamätám, to sa nestalo.10. marca 2009 o 18:59 #81513italofighter
Účastník (Participant)Inak ma tak napada ze co ja nehovado budem robit medzi hovadami? kurna sak mne nik este nedal titul hovado pokial neratam segru stromolezovu 😁
10. marca 2009 o 19:40 #81514Heavy
Účastník (Participant)italofighter – akože nedal? 😀 Len si to Ty Hovado nepamätáš 😈 😁
10. marca 2009 o 20:29 #81515klasik
Účastník (Participant)Tuším ďalšia Hovadská akcia kde budem zas chýbať, ale to sa raz všecko zmení, tak aspoň hoďte iskru aj z za mňa nech poriadne horí,
Heavy a ty si sa tuším zo zimného spánku prebral 😁 ale ten termín si značím, to už by som mau byc doma
11. marca 2009 o 4:08 #81516italofighter
Účastník (Participant)Heavy no nedal sak sa kukni co mam ja pod menom a co mas ty pod menom predseda ja tam mam nejaky ze profil 😈 takze ziadne hovado 😠 no takze asik sa stala chyba v matrixe
11. marca 2009 o 7:55 #81517Lanie
Účastník (Participant)italo nejanči, H.V.D. z teba hovado neurobí to musíš objaviť v sebe ..či? 🙄 😇 😇
11. marca 2009 o 9:42 #81518blueeyes
Účastník (Participant)číro čistú pravdu Lanie povedala….až mi je to divnô 😁
11. marca 2009 o 14:18 #81519ZOMBY
Účastník (Participant)Lanie a kde v sebe sa to objavuje? 😁
11. marca 2009 o 14:40 #81520yttka1
Účastník (Participant)Zomby kto hladá najde , možno 😀
11. marca 2009 o 14:42 #81521Lanie
Účastník (Participant)ZOMBY ty radšej v sebe už nič neobjavuj, lebo vytvoríš nový poddruh 😀
11. marca 2009 o 17:28 #81522ZOMBY
Účastník (Participant)Lanie alebo nad druh yttka1 ak sces mozeme hladat spolocne vrrr 😈
12. marca 2009 o 10:35 #81523yttka1
Účastník (Participant)ZOMBY- no ty si nejaký odvážny 🤣 a ten nad druh znamená HOVADO HOVADSKÉ? 😈
12. marca 2009 o 16:11 #81524CBR900RR
Účastník (Participant)Lanie co to kecas, ja som stale panensky cisty 😇
12. marca 2009 o 16:16 #81525CBR900RR
Účastník (Participant)Heavy Pravdu mas předsedooo,žiadne ine plany, kaslat celu vystavu, my budeme dobre vystavne modely a aj povozit sa na nas bude dat 😘 😁
12. marca 2009 o 17:18 #815265PETKA
Účastník (Participant)Ja idem na 100% lebo budem v bare…
A CESTNE PREHLASUJEM ZE KED HOVADSKA AKCIA,tak obsluha : HORE BEZ…. 😈
Prida sa niekto??? 😇 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
