Connect with us

Váš najväčší trapas na moto

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Váš najväčší trapas na moto

Zobrazujú sa 2 príspevky - 31 až 32 (z celkového počtu 32)
  • Autor
    Príspevky
  • #65148
    pa4k
    Účastník (Participant)

    Este ked som mal 125ku, som si zamkol moto pred cinziakom kotucovym zamkom…ked som zisiel dolu som mal fest naponahlo, uj**em plyn..par metrov som aj presiel a potom drc, moto ma zhodila…no nastastie ziadny ludia pred nim, by sa od smiechu postali.

    Ale mam este lepsi, na moje 125ke nefungovala rezerva…tak som si nosil 0,5l flasku benzinu pod sedlom…viete studentske casi moc penazi nebolo…tak ma chalani poprosili ci by som nepreviezol jednu ich kamaratku po meste…tak ja velky geroj jasne tak robim kolecko dve… a zrazu zadochyna…no som si povedal do kelu. zastanem a poprosim kocku aby zosadla nechapavo pozerala ked som vyberalk tu pol litrovku z podsedacky :)) 😁

    I ked s tym zamkom to bolo horsie to sa mi zopakovalo 3 krat…chuderka motorka… 😠

    #65149
    cygno
    Účastník (Participant)

    Dnes rano. Hned za vyjazdom na moste Lafranconi do Petrzalky (dialnicny obchvat v BA) mi prdlo plynove lanko. A to mi dnes maju brat motorku do servisu. Nikdy som si nemyslel, ze 10 stupnov je tak strasne teplo. Motorku som odtlacil na najblizsiu pumpu a hura do roboty. Som myslel, ze ma mrdne.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 31 až 32 (z celkového počtu 32)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri