Connect with us

Váš najväčší trapas na moto

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Váš najväčší trapas na moto

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65133
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    ked mi na STK-cke spadla moto z nedostatocne vystrceneho stojana… vsetci ti znudeni ludia na motorku dovtedy obdivne pozerali cez presklenu stenu a ked mi padla, to bola hanba… ako nejakemu zaciatocnikovy…

    #65134
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Trapas keď som išla na overenie čísel…Všetci, čo tam stáli s autami (všetko chlapi) pozerali s otvorenou hubou ako vchádzam do dvora, chcela som elegantne zapichnúť medzi dve autá a kôli piesku, čo tam bol rozsypaný sa mi to podarilo tak elegantne, že mi podhodilo zadné koleso a kľakla som aj s moto na jedno koleno… 😀 Neviem, kde som vtedy zobrala toľko sily vyskočiť zase aj s moto na nohy, ale myslím, že tí ľudia nevedeli ani či som to tak plánovala alebo nie… 😁

    #65135
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Nemal som lepší nápad v najväčšej zime, ako nakopnúť Simáka a tradá do sveta 😎 Že bola cesta ako zrkadlo, som považoval za ľahko prehliadnuteľnú maličkosť – úplný detail. Po rovinke to celkom išlo, ale prišla prvá zákruta a zistil som, že idem, idem ….. a zrazu ležím. Pretože bola zima treskúca, prikryl som sa pri páde motorkou, aby som náhodou neprechladol 🙂 . Našťastie nedošlo ku žiadnym škodám na zdraví a majetku, takže som sa oprášil od snehu, štrku a soli z cesty a veľmi skromne a potichu som sa pobral domov vytrvalo čakajúc na jar… 🙂 Odvtedy v zime jazdím iba po garáži 😁

    #65136
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Heavy 😁 pripomenul si mi jeden na ktory som sa snazila zabudnut. bola zima (februar) a ja som bola v praci ako inac na piskote (gilera VXR180) zrazu okolo desiatej zacal poletovat sneh. nic moc. vravim si to prestane a roztopi sa… o 20 minut dobehne kolega biker (tiez tvrdas co stale jazdi) trha si vlasy a krici ze vonku snezi… myslim si, tito anglani su strasni ked uvidia zopar snehovych vlociek. o 5 minut na to, dalsi kolega (uz nie biker) donesie v rukach polmetroveho snehuliaka, ze si ho da na stol… pockat, to s tych par vlociek nemohol postavit. vyjdem von a kua… napadlo 30 cm snehu, a padalo nadalej riadne husto… letim za sefovou, ze musim ist domov pretym nez ma to v praci zasype. vsetko islo celkom dobre, az na to ze sa zadne koleso obcas presmyklo. pri mojej tretej zakrute som som uz isla tak dobre, ze som zabudla a namiesto otocenia kormana som klopila jak profik a zletela som… prave islo oproti auto, a ked brzdil kus zasmykoval ale ubrzdil to a nezabil ma… krici na mna: „si v poriadku?“ ja kricim s rehotom „Nie“, vybehne z auta a pyta sama co mi je… a ja mu na to nadalej s rehotom:“ nemozem byt v poriadku, ked za zasnezenej ceste jazdim jak na suchom okruhu…“ a dalej sa rehocem… chlapik naskocil do auta obisiel ma a odisiel… piskot som postavila na kolesa a isla som dalej domov, ale uz som neklopila…. ked som sa o tri hodiny vratila do prace (autobusove spoje su tu hrozne) sneh sa na cestach uz uplne rozpustil 😀

    #65137
    Delicious
    Účastník (Participant)

    Nooo a co tak prechod cez centrum „mesta“,akurat do autobusu nastupovalo plno ludi… Tak čo trochu sa predvediem hovorím si. Jedna, dva, tri plný a keď som to postavil na predné dostal som balanc a hopaaaa..Motorka po zemi a ja som to schytal rovno hlavou do STOP-ky. Fakt som nečakal že upútam pozornosť naozaj každého kto tam vtedy bol, čo sa mi fakt podarilo… 😕 😉

    #65138
    naked
    Účastník (Participant)

    Tlacenie moto 1.5 km domov ked mi to po tej vzdialenosti skapalo a uz neslo nakopnut. 😕

    #65139
    semo
    Účastník (Participant)

    To som mal ešte jawáka 350 . Rozlúčil som sa s kamošmi pred panelákom sadnem na motorku, nakopnem ,zaradím jednotku , otočka na ceste a ked chcem vyrovnať korman , začínam si uvedomovať že som ho asi neodomkol.potom to už išlo rýchlo , ja na jednu stranu,motorka na druhú. Aspoň som netrfil žiadne auto čo tam stáli naokolo.Odniesli si to smerovky a zrkadlu.Ale aspoň sa chlapci pobavily. 😁 😛

    #65140
    yagiza
    Účastník (Participant)

    semo 😀 😀 😀 kurna to je dobre, to som este nepocula 🙂 😀

    #65141
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Na mojej jawke mi stale odpadavalo kablik co je k podsvieteniu budikov a 130km od domova som chcel ho napravit ale som ho dal na „kostru“ samozrejme nechtiac a ani som si to neuvedomil. Po par kilometroch zacala zdochinat, tak om zastavil,ze co jej je. Po kompletnej kontrole elektriky aj s kamosom co sa v motorkach vyzna ovela lepsie ako ja a vymene sviecok a vsetkeho co som mal v zasobe sme sa vybrali domov maximalkou okolo 40 km/h a so zhasnutymi svetlami lebo bez toho nesla vobec. Na dalsi den som ju odniesol k elektrikarovi a ten len napravil kablik na spravne miesto a isiel som domov. Mal som z toho dost zmiesane pocity. 😁 😁

    ale potom ten smiech 😉

    #65142
    Foreman
    Účastník (Participant)

    Na babette ked som siel od kamosovej chaty..to som uz jak tak vedel jazdit..a tam boli baby tak som pridal a bolo tam bahno tak som xcel spomalit a na tej babette bol jeden problem zadna brzda bola slaba a predna ostra jak hovado tak som stlacil silno obidve a ma hodilo do predu…a o tyzden som musel ist do servisu na babetty atd….na to asi nezabudnem…

    #65143
    Marthy
    Účastník (Participant)

    menil som karburátor, hral som sa s tým celú sobotu, večer padla tma, rozmýšľam či plasty nenechám na nedeľu… nie nahodím ich nech sa v nedeľu len vozím… vytláčam vzduch… šťastný a unavený štartujem… prilba ? rukavice ? bunda ? nohavice ? čižmy ? na ten kúsok??… nieeeee… idem plný jedna dva, otáčam sa… na kamienkoch a zostatku po zimnom posype to ukážkovo kladiem na bok.. zrkadlo smerovka nádrž jedna strana plastov… po chvíli sa dostanem spod moto.. zdvíham tlačím domov celkom v pohode… šok opadá…. a robotu má peroxid náplaste… a … mangelkinin nádherný „mierne“ zvýšený hlas….

    #65144
    andoo
    Účastník (Participant)

    isli sme z restauracie z lamaca domov do dubavky , rodina vo felde a ja na gilere, k nasmu domu vedie jedna dost prudka zakruta a za nou dlha rovinka, chcel som trochu zamachrovat a efektne predbehnut otca pretoze na motorke to nieje ziadny problem.. obehol som auto a v par sekundach som to mal uz na 110 a zakruta sa priblizovala tak som zacal brzdit ale zistil som ze uz to neubrzdim navyse bola cesta mierne piesocnata za calo mi smykat zadne kolo, dobrzdil som to mozno na 50 a krasne som vyletel zo zakruty na chodnik a rovno hore chodmi na parkovisko a potom prislo to najhorsie.. kurna co teraz, srdce niekde v krku ale nie od strachu ze by som to polozil ale od toho co bude doma..nastastie sa to nejako vysvetlilo ale trapas to bol teda riadny..vtedy som si zacal uvedomovat ze frajerinky na motorke sa nevyplacaju..

    #65145
    renac
    Účastník (Participant)

    Cca 7 rokov dozadu sme sa s partiou vybrali na chatu.Asi tak po cca 3km sa povrch koľaje po ktorej sme frčali rapídne zhoršil a tak som začal pokukovať po druhej z môjho pohľadu minimálne raz tak lepšej koľaji.Delila ma od nej len tak 60cm široká zvodná, krásne zelená a hustá trávička.Nebolo nad čim uvažovať a tak som konal.Tá trávička však v sebe ukrývala asi tak 20cm jamu do ktorej som vletel.To čo nasledovalo potom pozná trošku už asi každý.Predná vydla na dorazy, zadok to isté a ja ako čínsky cirkusant si to po pár seundách rozdávam s oračinou.Vstávam vytriasam zem odkiaľ sa len dá kráčam k perdovi a pozerám na 14-tich po zemi sa váľajúcich a slzami zaliatych ludí.Do konca chaty bolo o zábavu postarané. 😁

    #65146
    Foreman
    Účastník (Participant)

    Alebo ja na Sipaku ne som prisiel ku krcme za kamosmi a tak frajersky vedla ich sipakov a som ho isiel dat na stojan a snurka sa mi zaplietla do stupacky a drb so mnou aj motorkou…

    #65147
    raptor
    Účastník (Participant)

    exebat.. nahlas som sa rozosmial… 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri