Connect with us

Vodu káže, víno pije

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Vodu káže, víno pije

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64712
    raptor
    Účastník (Participant)

    vadim nikdy nevykrocis zo svojho tiena 😕

    prosim netahaj sem problem kladivko-pozlatko

    exebat nekopiruje clanky z motoride, exebatu clanok dalo draciatko

    a bolo uz aj obratene garde ked sa najskor clanok od milana3232

    zjavil tu az potom na motoride

    #64713
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Vadim Exebat ziadne clanky nekopiruje. Ludia si ich sem davaju sami. S novymi masinami sa chcu pochvalit a vykricat to do celeho sveta, nielen na dve webstranky. Exebat je stale rovnaky super, ferovy chalanisko s rozumom, ktory si VZDY najde cas na odpisovanie a odpovedanie nekonecnych problemov a pripomienok, a hlavne ide vzdy k veci a neobkecava!. (niekdy nemozem uverit ze toto chalanisko je mladsie odomna!) vlastne je lepsi? ze by to vytiahol a obhajoval obvinenie od teba verejne, tak to som necakala. Stacilo tak malo… jednoducho temu zmazat ako sa to robi na inych webstrankach, nie?

    Exebat.sk je kvalitna stranka, ktora ide s dobou. A chvalabohu zatial je to stranka o motorkach a pre fanusikov motoriek. Exebatovi na jednej strane zelam aby sa stal najnavstevovanejsim (jednoznacne na to MA), na druhej strane viem, ze s uspechom pride aj ?kvalita? prispevkov a tem v diskusnych forach.

    Exebatu nepomahas ak budes vyjadrovat falosne obvinenia. Nebol si to prave ty, kto spomenul ze ak ludia tliachaju a obvinuju len tak do vetra, ze mozu byt stihani za ohovaranie? Mas dokaz, ze exe clanky kopiruje? Ze ich stiahne z motorajdu a napise pod fiktivnych clenov? ja ziadne dokazy nevidim.

    #64714
    raptor
    Účastník (Participant)

    yagiza vidno ze uz dlhise zijes vonku, pravny system v SR je fraska

    este som nepocul ze by niekoho odsudili za ohovaranie

    ale zaujimala by ma trestna sadzba…. gulo kde si?

    #64715
    yagiza
    Účastník (Participant)

    raptor na MR sa to raz preberalo a myslim ze Vadim bol jednym z tych co chcel pevne dokazy, a nie len reci stara blazkova povedala…

    #64716
    Vadim
    Účastník (Participant)

    raptor : Kladivko-pozlátko nie je tvoj problém. Je to tvoja filozofia. V TOM je tvoj problém.

    raptor, yagiza : Napísal som: „ak exebat získa image , že „kopíruje“ články…“, čo znamená (pri mojej slabučkej znalosti Angličtiny): ak exebat získa povesť , že „kopíruje“ články…“. A aby som ešte zvýraznil to, že ich nekopíruje, ale môže to robiť taký dojem , dal som slovo kopírovať do úvodzoviek, ale vy si prečítate jedno a a tvárite sa, že bolo napísané druhé 🙄 To je potom ťažká každá debata 😠

    #64717
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    vsetkym, co ma oslovili a ostatnym..

    toto je zabomysia vojna.. a som rada, ze som tu len obycajne :renatka:

    a inak ma dost hneva, ze sa hadate ako malicki.. neda sa proste mavnut rukou? ved nech si kto chce vravi co chce, sami najlepsie pozname svoju pravdu.. a nezalezi na reciach ostatnych

    alebo si dajte niekde rande a vyrieste to nasilim.. 😁

    #64718
    raptor
    Účastník (Participant)

    vadim dobre prepinam, koncim

    #64719
    psik
    Účastník (Participant)

    kuriatko : Už som ťa síce oslovil, ale to neva, oslovím ťa ešte raz: Kurááááááááááááááá 😀

    #64720
    Relic
    Účastník (Participant)

    tah … idze vam … hlopi : )_

    uz stacilo, nie?

    #64721
    papaya
    Účastník (Participant)

    Uz by ste stym naozaj mohli prestat..

    #64722
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    smiem sa opýtať či aj za príspevky v tejto diskusii sa prideľovali body v tom odmeňovaní užívateľov a koľko dostali zúčastnení. Ja sa svojho, z dôvodu že som mimo tému, vzdávam v prospech admina.

    Ďakujem za odpoveď.

    #64723
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    krivoklat

    Beriam to ako námet. Za podobné príspevky v takýchto témach by to mohlo ísť do mínusu 😉

    #64724
    raptor
    Účastník (Participant)

    exe a zakladatelovi temy by sa mala dat deka proti flamewarom 😀 😁 😀 😁 😁 😁 😀 😀

    #64725
    psik
    Účastník (Participant)

    eXeBaT : Bohužiaľ som nevedel otvoriť novú tému, preto som sa rozhodol svoju poznámku vložiť do tejto. Robo, napriek tomu, že ti chcem položiť zopár otázok, nechcem na ne odpoveď. Sú to len rečnícke otázky. Zároveň ťa prosím, aby si ich nechápal, ako riešenie mojich sťažností. Moja osoba v tomto prípade nie je absolútne dôležitá! Bol by som rád, keby si sa principiálne (nie osobne) zamyslel nad spôsobom, akým pristupuješ ku spolutvorcom tejto stránky (mená nie sú dôležité).

    Mal si tu autora (pracovne ho nazvime MORSKÝ VTÁK). Rozbehol s tebou tento web a dodal ti približne 10-15 článkov (koľko ich bolo presne, to už nezistíme, pretože si ich vymazal). Zároveň ti dodal človeka (nazvime ho CIGÁN), ktorý ti pomohol so stavbou webu.

    Nastali medzi vami rozpory (nebudeme tu riešiť aké, pretože druhá strana nemá možnosť sa vyjadriť) a týchto dvoch si vyhodil, spolu s prácou, ktorú ti tu odviedli.

    Mal si tu autora (pracovne ho nazvime DOMÁCE ZVIERA). Rozbehol s tebou spoluprácu s Motomagazínom – ktorý ti dodal 13 článkov, SMN – ktoré s tebou spolupracujú na inzercii a sám, alebo v úzkej spolupráci ti dodal ďaľších 9 článkov. Dodal ti aj jednu zo štyroch ankiet. Vyjadril svoj názor na duplicitné články a na riešenie jedného detajlu webu. Vyhodil si ho.

    Máš tu autora (pracovne ho nazvime PREHISTORICKÝ JAŠTER). Napísal ti tri články a so všetkým čo robíš, súhlasí. Veľmi si ho za to vážiš.

    Si si istý, že tento systém budovania webu je ideálny?

    Na otázky prosím neodpovedaj, len sa zamysli.

    Tento príspevok som nenapísal za účeľom akokoľvek ovplyvniť alebo riešiť akékoľvek vzťahy – Rešpektujem tebou stanovený status.

    #64726
    DrTic
    Účastník (Participant)

    Zle je, ak si clovek neberie ponaucenie z historie.

    A tak sa mi natiska otazka, preco maju problemy stale rovnaki ludia.

    Ladis, alias Cajka, alias Gumoojebavac sa uz na Motoride neukazal a Vadim sa uz tiez parkrat rozlucil.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri