Connect with us

Vodu káže, víno pije

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Vodu káže, víno pije

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64727
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Najlepšia obrana je útok!!! Len Vadim, nad tými tvojími útokmi sa už každý smeje… a nie je to exáčova chyba!!! 😁

    Exe, nič si z toho nerob. Hlavne pokojne!!! 🙂

    #64728
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    psik

    Mýliš sa, aj tvoja osoba je v tomto prípade dôležitá. Aj tvoje rozumy som počúval, keď som mal problémy s čajkom (Ladisom) a jeho správaním sa na exebate.

    Morský vták – čajka (Ladis)

    Anonymný prispievateľ článkov. Ľahko a pekne napísané. Nejednalo sa o technické články, skôr o motorkársku prózu. S nadšením som kontroloval, či mi náhodou nejaký zase neposlal. Prečo anonymne? To som sa dozvedel „zažil“ na vlastnej kožy. Jeho nadnesené a povýšenecké správanie sa na chate, urážanie ľudí (nie vulgárne), opovrhovanie mladými a neskúsenými motorkármi a napokon naše osobné spory, ktoré takmer dorástli do vášnivej chuti po osobnom stretnutí.

    Jediným spôsobom ako sa ho „zbaviť“, aby mi prestal likvidovať nových návštevníkov bolo požiadať ho, aby exebat nenavštevoval. Čím viac som to robil, tým horšie sa dalo od neho čakať. Jediným riešením bolo odstrániť pojítko medzi ním a exebatom. Zmazal som jeho články a tým som mu prestal byť niečo dlžný. Neskôr to pochopil a síce sa tu prihlasuje pod cudzími nickami, nezapája sa do diania. Bol by som rád, aby to tak aj zostalo.

    Cigáň – Roman (Ladisov kamarát)

    Ladis mi ponúkol v mene Romana scripty na chat. Keďže som ho nemal hotový, prijal som ponuku. Roman poznal svoje scripty dokonale, takže o pár malých úprav som ho aj požiadal, než sa zorientujem. Roman neprogramoval nič zo scriptov exebatu. Ak som si nevedel s niečím rady, otázky boli typu „Nevieš poradiť?“ Zakaždým som mu poďakoval, išlo vždy iba o pár minút jeho času a nezostal som mu nič dlžný. Nakoľko si zobrazovali obsah exebat chatu aj na svojom chate (Hehson), bral som to od neho ako no fair hru. Urobil malý script, ktorý používal ID prihláseného užívateľa a ktokoľvek si čítal správy z exebatu na Hehsone. Odstránil som ten chat, musel som si nájsť náhradu a neskôr si ho urobiť sám až do dnešnej podoby. Roman má dvere otvorené, chodí sem, stačí si pozrieť dátum jeho posledného prihlásenia. Osobne proti nemu nič nemám a dvere sú mu otvorené.

    #64729
    raptor
    Účastník (Participant)

    vadim nikdy nevystupis zo svojho tiena

    ak sa ti zda ze suhlasim zo vsetkym co

    robi exebat tak si to len nahovaras

    viac ti nemam co povedat, cim viac sa

    prejavujes tym vacsi si uboziak v mojich

    ociach

    mimochodom jeden s tych troch clankov

    co som spravil je druhy najcitanejsi

    a prvy je samozrejme tvoj ale s tym

    rozdielom ze ja som si nan urcite nenaklikal

    a co ty?

    #64730
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Domáce zviera – psík (Vadim)

    Skontaktoval si ma so SMN (šéfredaktorom p.Brniakom). Naša spolupráca je vzájomná, je to vidieť na exebate, ale aj v novinách SMN.

    O tvojich článkoch a mojom vyrovnaní sa za ne som už písal. Chcel som ranky, vedel som, že sa rád zapájaš, zavol ti, hodil si pár nápadov, páčili sa mi, ale medailu ti Vadim za to dať nemôžem. Slová ako „Vyjadril svoj názor na duplicitné články“ neberiem. Ale aj k tomu som sa už vyjadril vyššie. Ja som ťa nevyhodil, vyhadzuješ sa sám každým novým príspevkom na túto tému.

    „Ty útočíš, ja sa iba bránim.“

    Prehistorický jašter – raptor

    Vieš, aký je medzi ním a tebou rozdiel? Že ak má nápad, netlačí mi ho na rozdiel od teba do hlavy násilím a diskutuje. To je niečo, čo ty nedokážeš. A má ešte jednu veľmi dobrú vlastnosť navyše, ak urobí chybu, prizná si ju. Raptor je užívateľom, nezapája sa do diania webu tak, ako ty … neviem, prečo si ho vôbec spomenul.

    Ideálny systém budovanie exebatu?

    Ktokoľvek, komu je demencia cudzia má na exebate dvere otvorené. Návrhy posudzujem, nepríjimam okamžite a diskutujem o nich. To, čo sa páči jednému, nemusí vyhovovať ostatným. Škoda, že si nebol na stretnutí na Kysuciach. Tam by si videl časť zdravého jadra tých správnych ľudí, ktorí navštevujú exebat.sk

    #64731
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    psik

    Mimochodom to, čo si urobil napísaním posledného príspevku sa v spoločnosti slušných ľudí volá „pokrytectvo“. Myslíš si jedno, ale napíšeš pravý opak.

    #64732
    dokhy
    Účastník (Participant)

    prepáčte, ale vôbec sa nemienim zapojiť do tejto pofidérnej diskusie (ono to ani na diskusiu nevyzerá, skôr je to akási neproduktívna hádka), ale ak tieto vaše výplody číta normálny človek a fanda moto tak musí začať o nás a našom duševnom zdraví pochybovať

    #64733
    Sani
    Účastník (Participant)

    Vadim, Exe, už môžte skončiť. Už sme vás prekukli, spoločný cieľ ste splnili. Za posledný týždeň návštevnosť tohto fóra výrazne stúpla. Gratulujem vám obom za dobrý obchodný ťah, správne načasovaný.

    Inými slovami,serte na to. Takto to nevyriešite, len sa zbytočne vyhecujete až do štádia, kto komu bude šťať na hrob.

    (Prepáčte štýl, ale chcem aby títo dvaja barani pochopili…)

    #64734
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Sani

    Do riti! Čítaš to Vadim? Jediný Šani na to prišiel! Dobre, odhalil si nás, končíme. Ale náhodou ukážková hádka bez použitia vulgárnych slov. Takto by sa mali riešiť všetky nezhody. Návštevnosť stúpla cca o 20%.

    PS: v znamení som býk 😁

    #64735
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Sani : Čo blázniš? Pripadá ti to ako reklamná kampaň!? ☹️ Veď my sa regulérne nenávidíme 😀 Ešte jedno nepremyslené slovo a máš ju!

    #64736
    Vadim
    Účastník (Participant)

    eXeBaT Ja som panna. Môžeš ma nabrať zozadu Toho jediného si schopný. 🙄 Toho jediného si schopný. Zákerák!

    #64737
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Vadim

    Pokiaľ sa nemýlim, tak jediný kto ťa naberá s radosťou zozadu je Furby a robí to veľmi často na chate pomocou maličkej ikonky a evidentne má z toho aj potešenie 😉

    Pokrytec! 😘

    #64738
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Vadim

    Panna?Naberaná odzadu?Zaujímavé !!

    #64739
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Pedrito : Očakával by som, že občan v takej vysokej funkcii, ako si ty, má väčší prehľad o tom, ako zaobchádzať s pannami. Ale nevadí. Nikto nie je dokonalý ako ja a informácie na túto támu si môžeš doplniť konzultáciou s ktorýmkoľvek gynekológom.

    #64740
    Relic
    Účastník (Participant)

    … eťe furt? ;]

    #64741
    Silvike
    Účastník (Participant)

    Vadim

    Milý Vadim, psík a bohvie čo ešte,

    ja ako nestranný človek, by som od chlapa v Tvojich rokoch a toľkými životnými „skúsenosťami“ očakávala, že bude riešiť svoje osobné problémy a výhrady, ktoré voči Exebatovi očividne máš na trochu inej úrovni. Aký to je čo človek ,ktorý napadne nevinný, milý príspevok mladej babenky, ktorá sa teší zo svojej motorky a pritom tu vôbec nešlo o podstatu toho článku, alebo či už bol uverejnený aj niekde inde.

    Nepríjimaš cudzie názory, presadzuješ si svoje, napádaš každého kto ti oponuje. Začal si riešiť duplicitu príspevkov na exebate, obviňuješ ho že sa zbavuje nepohodlných užívateľov. Vyhadzuješ mu na oči, čo si pre tento web urobil.

    Milý môj nikto tu nie je zvedavý na to komu ako a v čom si pomohol. Je to medzi Vami a Vaša vec,nepodsúvaj tu svoje subjektívne postoje a názory. Neurážaj ľudí čo tu píšu a prispievajú.

    Svoj problém s Exem si rieš inou cestou, nezaťahuj do svojej žabomyšej vojny aj ostatných. pretože už to nie je o dračiatkinej motorke ale o tom aký je exe parchant. Podme všetci ľutovať Vadima.

    Pre mňa si chudák. Mýliš si vlastné dojmy s pojmami, a nesnaž sa akože inteligentne vyjadrovať, skús to tak ako to vieš.

    PS: tu vládne demokracia, nie sme na motoride

    PS: moje meno je Silva, len aby si vedel kto ti píše, nemusím sa schovávať za niekoľko nickov

    PS: odpisovať mi nemusíš, tvoj názor beriem, ale nepríjímam.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri