Connect with us

Zasuvka 12v

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zasuvka 12v

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78940
    charym
    Účastník (Participant)

    Potreboval by som to napojit na r6-ku vedel by mi to niekto spravit?

    #78941
    MartineR
    Účastník (Participant)

    charym ja som ju mal dorobenu na ZX9 a nie je to nic tazke … ak sa stretneme niekde v Nedozeroch, alebo kde, tak daj vediet, vezmem pajkovacku konektor a za par minut to mas hotove.

    btw., vie mi niekto poradit, kde zozeniem zastrcku do 12V zasuvky na BMW? Nie ze by mi tam original nevosla, ale nevojde …

    #78942
    charym
    Účastník (Participant)

    MartineR dik mato ,este vcerami pisal monty ze mi stim sekne ale mas umna aj tak pivecko 😉

    #78943
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    MartineR ja ti viem poradit, aj my sme si tu redukciu pozhanali. Maju to v Lujze, ked tam pojdem, donesem ti taku. Len neviem kedy tam pojdem 😁

    #78944
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Kwasak dakujem. Bol som nahodne v Pezinku, tak som sa stavil u M. Frana (kde som mimochodom nahodne stretol konecne aj osobne "rmacka") a zastrcku som za 180 Sk kupil. vcera som zohnal aj zasuvky na kabel, dnes to nejak zlepim dokopy a aby som urobil radost aj Heavymu, tak si konecne mozem ku tej skaredej nemeckej motorke pripojit kludne aj ladničku 😈

    #78945
    raptor
    Účastník (Participant)

    Skor k ladnicke skaredu nemecku motorku

    tie redukcie sa predavaju cca po 135sk v elektroobchodoch ale nemam cas sa tam zastavit kua… potreboval by som tiez jeden kus

    #78946
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor , ja som ich nikde v elektre nevidel a redukcia ako taka stoji 250 s jednou zasuvkou, resp 450 s 2 zasuvkami (ak si dobre pamatam). ja som kupil len tu zastrcku a 2 zasuvky v autodieloch a spravim si pekne predlzovak az do stanu. original ma tusim ledva meter a nie vzdy sa da parkovat tesne pri stane …

    #78947
    sebko
    Účastník (Participant)

    MartineR pribal si potom na cestu aj startovacie kable …

    #78948
    MartineR
    Účastník (Participant)

    sebko to bolo myslene obrazne. Heavy urcite vie, o com tocim 😉 mne ide v podstate len o nabijanie telefonov, bateriek do fotaku a svetla do stanu. Vcera som si zlepil pekny 4m predlzovak s dvoma zasuvkami …

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri