Viki
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
Viki
Účastník (Participant)Chalani a baby! 🙂 Vdaka Vám za cenné rady! Pozerala som uz vsetko mozné a nemozné a nakoniec som vyselektovala niekolko motoriek, ku ktorým sa neustále vraciam 🙂 . Mám 2skupiny – retro (Yamaha sr 400 alebo 500; Honda cb400ss a Suzuki tu250) a naháce (Honda cb400, cbf500; Kawasaki r5; Suzuki Inazuma250, gs500; Yamaha ybr250). Kuknite, vyjadrite sa! Vieeeeem, je toho vela ale zuzujem okruh…vázne! 😁 Co uz ked sú vsetky krásne. Uz len pozistovat ktoré sú aj dobré. Vsetky Vase rady sú cenné – pozitívne aj negatívne!
RETRO:
http://www.classic-japanese-bikes.com/images/2010yamahasr400n.jpghttp://www.learnerapproved.com/bikes/870
http://www.66motor.com/Upload/Threads/bc9f9cdd495647c0a5ed9fd0e8d65937.jpg
http://image.motorcyclistonline.com/f/27098812/122_0911_02_z%2B2009_suzuki_tu250x%2Bright_side_view.jpgNAHÁČE:
http://1.bp.blogspot.com/-Zn3TwmbhsSg/Ty5QCBN3Z-I/AAAAAAAAADo/gKcBqy49HwQ/s1600/2010_Honda_CB400_Super_Four_Wallpaper+1.jpghttp://www.beginnerbiker.com/wp-content/uploads/2013/01/Honda-CBF-500.jpg
http://www.bikez.com/pictures/kawasaki/2006/23499_0_1_4_er-5_Image%20credits%20-%20Kawasaki.jpg
http://www.bikez.com/pictures/suzuki/2012/34857_0_1_4_inazuma%20250_Image%20credits%20-%20Suzuki.jpg
http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009models/2009-Suzuki-GS500b.jpg
http://www.bikez.com/pictures/yamaha/2009/28863_0_2_4_ybr250_Image%20credits%20-%20Yamaha.jpg
Viki
Účastník (Participant)Goldy, vďaka! Logický nápad, kt. ma predsa len nenapadol. Más pravdu, najlepsie bude ked ich clovek vidí na vlastné oci, vyskúsa a porovná 🙂
Viki
Účastník (Participant)Najviac sa mi páci veru tá yamaha sr400. Len netusím ci sa dá u nás zohnat a za kolko. Novú by som nechcela, predsa ked clovek nemá skúsenosti, aj sa trochu bojí, ze to znicí a tolko by som ani nechcela do toho investovat. Takze jazdenú….supersport asi nie, to neni pre mna. Skor nieco ako yamaha ybr250 – len to je asi malé, suzuki gs500e…alebo fakt tá sr400. a cenovo tak do 4000 som myslela.
Viki
Účastník (Participant)Lenze nemám takých kamoskov 🙂 Teda jeden známy má R1ku ale z tej by som na zem asi nedociahla.
Viki
Účastník (Participant)Tiez rozmýslam, ze radsej nieco starsie…co ked to rozbijem na cucky…i ked potom by mi to uz bolo asi jedno 🙂
Viki
Účastník (Participant)🙂 Chalani, diky za pomoc! Výska je 168, váha 60 (ked sa velmi nazerem tak 62 :D). Hm..tá Honda je pekná. Nebola by tá 500-ka trochu velká na zaciatok?
-
AutorPríspevky
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
