Connect with us

Spravodajstvo

Gurney Alligator s novým motorom

Publikovaný

on

Pred časom (konkrétne koncom júna) ste si mohli prečítať o motocykli s názvom Alligator od staviteľa Dana Gurneyho [linka]. Celkovo sa týchto motocyklov vyrobilo 36 kusov. Alligator bol poháňaný jednovalcom a práve toto sa Danovi zdalo nedostatočné. Preto sa Dan aj so svojim synom Justinom rozhodli vyrobiť nového Alligatora, ktorý bude poháňaný vzduchom chladeným V-Twinom S&S Instigator s objemom slušných 2032 ccm.

Základné prvky Alligatora však stále ostali na svojom mieste. Nízke sedadlo, nízke ťažisko a veľký rázvor. Guerneyovci oznámili, že vyrobia 50 kusov týchto motocyklov, cena zatiaľ nie je známa, ale pravdepodobne bude vysoká. Nasvedčuje tomu chróm-molybdénový rám, radiálne brzdy Beringer, pruženie značky Penske a kolesá Dymag. Všetky kapotáže sú z karbónových vlákien.

Gurney Alligator s novým motorom

Gurney Alligator s novým motorom

5 komentárov

1 komentár

 1. raptor

  21. decembra 2008 at 23:04

  Ako showbike neni zleee…

  motor z harika, ram s ducati, brzdy zo supersportu posed si radsej ani nepredstavujem a ze tam je retaz na miesto kardanu to teda cumim

 2. AMIS

  22. decembra 2008 at 11:20

  Kardan by ani nebolo treba , ale určite radšej remeň ako reťaz, na takej dĺžke a s tým motorom bude človek meniť retázku tak často jak gumy 🤣))

 3. RoboNM

  22. decembra 2008 at 11:20

  Nechápem celkom význam tejto moto. Nie že by to nebolo pekné, ale ako načo???Ten posed je ganz hrúza, skútročopromonster, ale nuže, proti gustovi žiaden dišputát 😁 😁

 4. cazzo

  23. decembra 2008 at 6:45

  Ešte znížiť posed o 10 cm ,tak nižšie postavičky môžu jazdiť postojačky ,ako na kolobežke 😁

 5. Gaaspi

  29. mája 2009 at 9:13

  Tomuto sa hovorí lowrajder! 🙂

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri