Connect with us

Spravodajstvo

Hlavné lákadlá značky Honda na motocyklových výstavách v Paríži a v Kolíne nad Rýnom

Publikovaný

on

· Koncept ‚Mondial‘, určený pre Paríž, je stelesnením dizajnového jazyka Honda ‚Neo Sports Café‘

· Pred jesenným začatím predajov v celej Európe prichádza do Francúzska aj do Nemecka nový Super Cub 

· Nové farby pre modely Africa Twin a Africa Twin ‚Adventure Sports‘     

Značka Honda sa tento týždeň zúčastní na významných motocyklových výstavách na dvoch najväčších európskych trhoch pre veľkoobjemové motocykle a prichádza s celým radom lákadiel, ktoré majú motocyklových nadšencov prilákať do jej stánkov.  

Koncept Neo Sports Café

Koncept vytvorený výskumným a vývojovým strediskom značky Honda v Ríme bude vystavený pri príležitosti parížskeho autosalónu „Mondial 2018“. Ide o novú iteráciu štýlu ‚Neo Sports Café‘, s ktorým tohto roku na trh prišli modely Honda CB125R, CB300R a CB1000R. Štylistický jazyk je moderný a zároveň minimalistický. Kombinuje v sebe športového naháča s inšpiráciou café racer. Výsledkom je stroj s celkom unikátnym novým vzhľadom. Nový koncept zdôrazňuje športový aspekt štýlu ‚Neo Sports Café‘, a to najmä vďaka mimoriadne krátkej zadnej časti a zvislo usporiadanej dvojitej koncovke výfuku. Futuristické predné aj zadné svetlo, výrazné kovové detaily a nová povrchová úprava sú len niektoré z atraktívnych moderných prvkov tohto zaujímavého naháča.  

Super Cub C125 prichádza

Stánok značky Honda na parížskej výstave „Mondial 2018“ ako aj aktuálny ročník historickej výstavy INTERMOT v Kolíne nad Rýnom, ktorá sa koná každé dva roky, predstaví najnovšiu verziu skutočnej ikony. Honda Super Cub je najpredávanejším motorovým vozidlom na svete. Od jeho predstavenia ako Super Cub C100 v roku 1958 dosiahla v roku 2017 celková výroba radu Super Cub ohromujúce číslo 100 miliónov kusov, pričom v roku 2005 to bola ešte len polovica z tohto množstva. Nový Super Cub C125 zároveň prichádza v čase oslavy 60. výročia názvu Super Cub. Uchováva si povestnú výkonovú charakteristiku aj unikátny nadčasový vzhľad originálu, a navyše ponúka celý rad moderných technológií: dynamický motor s objemom 125 ccm, hladké a tiché poloautomatické radenie, nový odolný podvozok, odpruženie s vysokým zdvihom, kompletné LED osvetlenie či inteligentný kľúč Smart Key. U dealerov Honda bude tento model k dispozícii počas tejto jesene.  

Nové farby pre model Africa Twin  

Ďalšie slávne meno – Africa Twin – sa do radu motocyklov Honda vrátilo v roku 2016 a odvtedy si tento univerzálny stroj s bezkonkurenčnými terénnymi schopnosťami a uchvacujúcim vzhľadom získal vyše 36 000 zákazníkov. V roku 2018 modelový rad rozšíril nový variant, Africa Twin ‚Adventure Sports‘, s dlhším odpružením, predĺženým dojazdom a ďalšími enduro prvkami, Od svojho príchodu, na jar tohto roku, sa v predajných číslach vyrovnala pôvodnej verzii Africa Twin.   Tohto roku na jeseň sa k dealerom dostane nové zaujímavé vyhotovenie modelu Africa Twin ‚Adventure Sports‘ v striebornej metalíze a v nových farbách prichádza aj Africa Twin. Matne čierna verzia má teraz zlaté ráfiky; červená verzia aj vyhotovenie trikolóra majú klasické logo ‚Africa Twin‘ zhotovené v čiernej farbe, pričom verzia Trikolóra si teraz vypožičala pôvabnú modrú farbu royal blue od verzie ‚Adventure Sports‘.  


Tlačová správa Honda

Hlavné lákadlá značky Honda na motocyklových výstavách v Paríži a v Ko

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri