Spravodajstvo
Hudba motocykov
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?

yamaxx
14. apríla 2007 at 9:19
……existuje skladba tusim sa vola „dve minuty ticha pre klavir a orchester“..takisto zatlkanie klincov na koncertnom podiu……experimentuje sa v kazdom smere ludskej cinnosti a v umeni asi najviac….biele napnute platno v rame s nazvom „nič“….. 😁 —otazka je ci to niekam umenie posuva…a ci iba neodhana ludi z galerii a koncertnych sieni s tukanim si na celo—-
sorry za tento prispevok …nie je o moto ,ale nedalo mi…. 😉 🙂
kxbibo
14. apríla 2007 at 9:22
Umelecký exbicionizmus 😀
yamaxx
14. apríla 2007 at 9:33
Hehe ano nieco ako vojenske prehliadky…pre mladisch- pochodovanie po uliciach a pretrcanie veci co zabijaju ludi….
ZOMBY
14. apríla 2007 at 9:49
Chybaju tam chopre to by bolo potom prave umenie 😁
def
14. apríla 2007 at 10:04
ZOMBY vsak tam nieco take aj je [linka]
kxbibo
14. apríla 2007 at 10:05
yamaxx nejaký si agresívny 😕
yamaxx
14. apríla 2007 at 10:43
Bibo…ked si napisal exbicionizmus miesto exHIbicionizmus myslel som ze to bol preklep…ale asi si to pleties ..tak ako agresiu s obranou…..ked chces kopat..nesmies sa bat kopancov..a urazat sa…. 😀 😉 🙂 cau….ja mam vojsko rad ved to vies….. 😉
kxbibo
14. apríla 2007 at 11:55
yamaxx 😀 😀 😀 aký si všímavý 😀 😀 😀 ja viem, že máš vojsko rád 😀 😀 😀
yamaxx
14. apríla 2007 at 12:08
BIBO…. 😉
yagiza
14. apríla 2007 at 15:39
Mne ten link nejde. teda da sa mi stranka na „The SUN“ a stale sa video nahrava a nahrava a nahrava…
nasla som nieco na tu tematiku na you tube ale neviem ci je to to iste 😕
[linka]
a este JT ked hra na klaviri:
[linka]
ja ho asi milujem 😇
kenolg
15. apríla 2007 at 8:44
😁 😁 ZOMBY a YAMAXX konecne spolocna akcie pre Vas 😁 😁 😁 YAMAXX a ty budes na ktorej strane ???
yamaxx
15. apríla 2007 at 16:03
Kenolg..ja tieto experimenty velmi nemusim……myslim v hudbe…. 😉
reeko
16. apríla 2007 at 6:21
Dost onicom.. 😛