Connect with us

Spravodajstvo

ISDE 2007 skončená ? Slovensko v kluboch 2. a 3.

Publikovaný

on

Tak ako sme už v predchádzajúcich tlačových správach avizovali Slovenské klubové tímy udržali i po záverečnom motokrose svoje vynikajúce postavenie v súťaži klubových tímov na 82.ročníku ISDE v Chile a získali pre Slovensko dve medailové miesta. Slovakia young team v zložení Zlatko Novosád, Juraj Dozsa a Peter Králik skončili za Španielskym RFME tímom na druhom mieste a Slovakia tím v zložení Jaroslav Katriňák, Ivan Jakeš, Radek Matoška na mieste treťom.

GRATULUJEME K VYNIKAJÚCEMU ÚSPECHU !!!!!!

Podľa telef.informácie od J.Hrehora by sa nemalo po motokrose nič zmeniť ani v svetovej súťaži trofi tímov : 1.Taliansko, 2. Francúzsko, 3. Švédsko a ani v juniorskej súťaži: 1. Španielsko, 2. Francúzsko, 3. Austrália.
Konečné poradie potvrdí až posledné zasadnutie medzinárodnej JURY, ktoré je podľa informácie od prezidenta SMF dnes o 19,30 chilského času ( + 4 hodiny u nás).

? Motokros bol veľmi zaujímavý, usporiadatelia to mali výborne pripravené, zaujímavé skoky, piesok na pláži a vysoká divácka návštevnosť. Posledné štyri rozjazdy prenáša Chilská televízia v priamom prenose. Naozaj atmosféra ?motocyklovej olympiády? . Chalani zajazdili výborne, predsa ten náskok oboch tímov dával pred dnešným štartom istý pocit uspokojenia a radosti. Tešíme sa z výsledku a hlavne tešíme sa už domov na Slovensko !!! ? To sú slová Jána Hrehora po dojazde všetkých našich šiestich jazdcov v dnešnom záverečnom motokrose.

Slávnostné dekorovanie víťazov je v La Serene dnes o 20,30 hod. Po uverejnení oficiálnych výsledkov zverejníme o konečné umiestnenie jazdcov v triedach.

Sekretariát SMF

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri