Connect with us

Spravodajstvo

Jediné reťaze, ktoré dávajú slobodu!

Publikovaný

on

Ak ťa tvoja stará zväzuje viac ako ti dáva slobody, je čas vymeniť ju. Dobrá správa – Motoraptor s. r. o. sa stal výhradným dovozcom reťazových kitov Chiaravalli a reťazí RK chain pre Slovenskú republiku. Pýtaš sa, čo je to Chiaravalli a RK Chain? Chiaravalli sú chrumkavé talianske ozubené kolieska špičkovej kvality a RK Chain sú renomované japonské reťaze, ktoré sa používajú aj ako prvomontáž viacerých japonských značiek.

No dobre, dobre. Reťaze kvalitné, kolečká kvalitné, bude ich na Slovensko voziť Motoraptor, ale stále sa pýtaš, kde je tá dobrá správa? Tu!

Odtrhli sme z cien viac ako štvrtinu!!!

Reťazové kity pre vaše superšporty, turistické motorky, mocné čopre, krosky aj štvorkolky so zľavou -28%!!!

Vytvorili sme prehľadný vyhladávač produktov tu, ak tam nenájdeš svoju motorku, píš na email uvedený dolu.

Keďže nič na tomto svete nie je zadarmo, tak ani uvádzacia 28% zľava nie. S Chiaravalli začíname a logicky nemáme všetky kity skladom. Je toľko značiek, kubatúr, modelov a ročníkov, že to skrátka naraz nejde. Preto apelujeme na všetkých múdrych bikerov, aby si kit neobjednávali v hodine dvanástej, ale dali nám na dodanie čas a my vám za váš čas dáme zľavu 28%. Máme skladom viac ako tretinu z toho, čo výrobca ponúka a priebežne s vašimi objednávkami budeme naskladňovať reťazové kity tak, aby boli pokryté všetky štandardné motorky. Si problémový typ? Nám to nevadí!

Nechceš štandardný prevod, ale chceš prevodovať do sily alebo do rýchlosti? Žiadny problém, individuálne si prejdeme možnosti.

Je pre teba reťaz okrem prenosu sily aj estetickým doplnkom? Na želanie, červené, zlaté, zelené, modré, žlté aj oranžové.

Si okruhový palič a 525 je pre teba neprijateľná strata výkonu? Vyskladáme 520 kit. Nevieš čo je to 530, 525, 520, O-krúžok, X-krúžok a XW krúžok?

Prejdeme si to, poradíme, vysvetlíme. V čase od 7.00 do 16.00 prosím ťa píš na info@motoraptor.sk.

Do predmetu emailu napíš CHIA a tvojmu emailu sa budeme venovať prednostne.

Jediné reťaze, ktoré dávajú slobodu!

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri