Connect with us

Spravodajstvo

K vzdialeným cieľom sa prepravte pohodlne – motorkári máme pre vás super tip!

Publikovaný

on

AFRIKA – ÁZIA – EURÓPA – AFRIKA… 6 ľudí x 6 moto

Prečo nie ? Máme pre vás riešenie!

Kolegom motorkárom ponúkame komfortnú dopravu autom do destinácie ktorú si vyberú.
Nad takouto službou som začal rozmýšľať pri návšteve Korziky, kde sme sa jedného dňa ubytovali v hoteli, kde bolo na parkovisku asi 100 motoriek, väčšinou z Nemecka a Rakúska.
Večer sme sa rozprávali akú mali cestu a s úsmevom mi povedali, že super, poobede strávili v práci a keďže lietadlo nemeškalo, už môžu večer piť pivo na Korzike a ráno sa tešia na kopce. Vtedy sa mi to zdalo také snobské, nemotorkárske – prepraviť sa lietadlom „brrr“.

Na ďalší rok sme boli na Sardínii a pri tejto ceste som si uvedomil, že znovu ideme po tej istej trase do Livorna, kde už nemáme čo nové poznávať  a viac menej je to o preprave do cieľovej destinácie, kde len strácame čas, ktorý môžeme naplno využiť jazdou a poznávaním ostrova.

Autom prepravíme 6 osôb a 6 motocyklov
Môžeme prepraviť šesť osôb, so šiestimi motorkami. Prepravu môžeme previesť cez deň alebo vyštartovať na noc  tak, aby sme boli ráno v cieľovej destinácii. Preprava môže byť jednosmerná s tým, že späť sa motorkári vrátia po vlastnej osi alebo aj spiatočná kedy ich naložíme na dohodnutom mieste a spiatočnú cestu absolvujú v pohode klimatizovaného auta. V prípade požiadavky sprievodného vozidla, počas dlhodobého výjazdu – Afrika – Ázia sme tak isto k dispozícií. Alebo…

Foto

Motocykle prepravíme a vy leťte lietadlom
Pre motorkárov, ktorí sú obmedzení časom, ponúkame službu odvozu len ich motoriek do určeného miesta obyčajne letisko, alebo hotel vo vybraných destináciách. Obľúbené motorkárske raje sú Korzika, Sardínia, Grécko. Motorky s kompletnou osobnou výbavou t.j. prilba, oblečenie, čižmy, prepravíme a počkáme na prílet zákazníkov. Buď si motorky prevezmú na letisku alebo až v určenom hoteli. Z letiska ich do hotela dopravíme za slovenskú cenu. Nemusí to byť len Korzika, Sardínia ale aj exotika ako Maroko. Motorky prepravíme do španielskej Malagy odkiaľ je do Tangeru 200 km. Takže tu je len pár príkladov, určite by si niekto na svojej motorke a vo svojom oblečení zajazdil aj opačným smerom Arménia, Azerbajdžan, Irán…

Takúto službu ponúkame aj pre milovníkov štvorkoliek, na jednom prívese môžeme prepraviť štyri na menšom prívese dve štvorkolky, čiže spolu môžeme odviesť šesť štvorkoliek a deväť osôb na dvoch prívesoch, dvoma autami. Pre štvorkolky je pravdepodobne rajom Rumunsko, kde sa dá jazdiť vo vybraných destináciách desiatky dní do zničujúceho vyčerpania alebo vnímať pri pomalšej jazde lesom krásnu prírodu.

Foto

Akým autom prepravujeme?
Na prepravu našich zákazníkov máme Volkswagen Multivan pre šesť prepravovaných osôb + šofér vozidla. Každé sedadlo je naklápateľné ako v lietadle, umožňujúce spánok počas  jazdy. K dispozícií je chladnička nápojov. Pre príjemne strávenú cestu je možné na vstavanej obrazovke sledovať osem hodín hudobných videoklipov alebo si vybrať s ponuky  14-tich celovečerných filmov. V prípade požiadavky sa dve sedadlá dajú otočiť proti smeru jazdy a vytvoriť tak kanceláriu so stolíkom. Túto možnosť využívajú hlavne kartári…

Foto

Cena je priaznivá
Kalkulácia ceny je jednoduchá: počet kilometrov do cieľovej stanice x 0,55 Eura. K tejto cene je treba pripočítať diaľničné poplatky.
Napríklad  Bratislava – Nice Francúzsko je 1 200 km, 1 200 x 0,55 =  660 Eur + diaľničné poplatky cca 100 Eur. Výsledná suma je 760 Eur. Keď to rozpočítate na 6 motorkárov tak je to 127 Eur pre jedného.
Kalkulácia ceny po vlastnej osi: pri spotrebe 5 litrov na 100 km je to 60 litrov benzínu  x 1,45 Euro je 87 Eur + diaľničné poplatky cca 85 Eur, sme na 172 Eur pre jedného. Pri dvojdennej ceste ubytovanie, nech za 30 Eur na hlavu je 202 Eur + amortizácia motorky? Ak si želáte spätný odvoz z Nice, po štyroch dňoch vás naložíme a odvezieme domov, za tú istú cenu ako do Nice. Štyri dni čakania sú v cene prepravy.
Ale myslím si, že porovnanie ceny pri vlastnej doprave si skalkuluje detailne každý sám.
Preprava sa finančne oplatí pre piatich, šiestich motorkárov. V prípade, že je vás menej, sprostredkujeme vám doplnenie o ďalších záujemcov, tak aby bola preprava pre vás výhodná. Na našej webovej stránke uverejnime váš navrhovaný termín a destináciu, kam sa chcete prepraviť.

Kontakt Mobil: +421 905 701 272      
Viac info na: www.odtahovasluzba.online

Ku vzdialeným cieľom pohodlne?

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. VladiB

    24. apríla 2018 at 10:38

    Môj názor:  👍  👍  👍

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri