Connect with us

Spravodajstvo

Katroš opäť v sedle … štvorkolky Can-Am

Publikovaný

on

Prekvapenie? Pre nás pre všetkých je tu úplne čerstvá informácia. Jaro Katriňák sa po dlhšej prestávke opäť vracia do sedla. Dnes si na výstave Motocykel z rúk slovenského importéra produktov značky Can-Am, firmy Imidjex s. r. o. slávnostne prevzal preberací certifikát a kľúče od novej športovej štvorkolky Can-Am Renegade 800 X. Jaro tak po rokoch vymenil dve kolesá za štyri, no ako sám hovoril s jazdou na štvorkolke už má bohaté skúsenosti. Ako nám ďalej prezradil v krátkom rozhovore nastávajúcu sezónu využije na zoznámenie sa s novou technikou a o pretekaní zatiaľ neuvažuje, no zároveň dodal, že ak to zdravie dovolí, tak samozrejme rád by vyskúšal kvality Renegada aj na pretekárskom okruhu. Jaro nevylúčil ani opätovnú účasť na Dakare práve na Renegade.

O Jarovi a testovaní na Renegade sa u nás dozviete v dohľadnej dobe ešte viac.

Red.

kATROš

Advertisement

3 komentáre

1 komentár

 1. VladiB

  20. marca 2009 at 20:27

  Tak toto bolo pre nás riadne prekvapenie. Jaro sa vcelku tešil a budeme čakať na to ako mu to ide. Renegade si odviezol rovno domov ešte dnes poobede.

 2. AMIS

  20. marca 2009 at 22:31

  Vidíte a ja som vravel, že každý bahniak a edvenčrák raz skončí na štvorkolke 😛 😘 😈 A máte to tu 😉

 3. raptor

  20. marca 2009 at 22:48

  Amis katrinak urcite na quade neskoncil… myslim ze ako lahky zimny trening to pre neho nebude zle ale jeho ciele a mety su uplne niekde inde

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri