Connect with us

Podujatia

Malokarpatská vínna cesta vedie aj k bránam vinárstva Pereg

Publikovaný

on

Svätý Urban podľa obyčaje každý rok otvára brány až 142 vínnych pivníc najväčšej vinohradníckej oblasti. Malokarpatská vínna cesta (MVC) je aj tento rok už na spadnutie a vinári chystajú svoje pivničky pre pocestných aj pravidelných návštevníkov.

Kto už tento zážitok okúsil, poľahky vysvetlí nezasvätenému, v čom je rozdiel medzi pohárom vína pred televíziou a degustáciou toho najlepšieho z vinohradníkovej pivnice. Pohostinný pán domáci na požiadanie ochotne porozpráva o zrode toho ktorého vína.

Toto všetko a ešte o trochu viac vás čaká už tento víkend 24. – 25. 5., v dobovej pivnici modranského vinárstva Pereg. Nenechajte si ujsť jedinečnú atmosféru, ktorá sa opakuje len pár dní v roku a prijmite naše srdečné pozvanie k Modranskej bráne, kde sa vyrábajú všetky vynikajúce vína Pereg.

Kompletný zoznam vín, ktoré môžete v našej pivnici počas vínnej cesty ochutnať nájdete aj na našej stránke www.pereg.sk. [linka]
Viac fotografií a aktuálne informácie aj na Facebooku [linka]

Lístky na MVC môžete zakúpiť a viac o vínnej ceste sa dozviete na www.mvc.sk [linka]

Tešíme sa na vás
Váš Pereg


Redakcia Motomagazínu a motocykel.sk sa taktiež zúčastní ochutnávky vína v Peregu a fotografie z tohtoročnej ochutnávky samozrejme uverejníme na www.motocykel.sk. Janka

Malokarpatská vínna cesta vedia aj k bránam vinárstva Pereg

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri