Connect with us

Spravodajstvo

MAXIM MOTO = MAXIMUM PRE MOTORKÁRA ? nová predajňa v Žiline

Publikovaný

on

Maxim Moto, aké jednoduché a výstižné spojenie slov sa dá vymyslieť, aby všetci rýchlo pochopili, o čom nová motorkárska predajňa v Žiline je. MAXIM sa myslí maximálne, MOTO sa myslí motorkár a motocykel. Jednoduchý zámer, dvaja šikovní chalani a predajnička je na svete.

Všestranný cieľ
Žilina a jej okolie je raj pre motorkárov, nájdete tu rovné a krivolaké cesty, offroad terén a prakticky všetkým motorkárom, prípadne štvorkolkárom sa tu darí. Myšlienka s predajňou na všestranne zameraného motorkára sa premietla do praxe a máme tu ďalší narodený slovenský motoshop.

Chceme hlavne predávať
Takto štýlom je postavená predajňa, kde nájdete tovar pre chopper, cestu, superšport, enduro a cross. Nejedná sa len o oblečenie pre motorkára, ale i dodávky náhradných dielov, od žiaroviek, sviečok, reťazí až po oleje a štandardné náhradné diely. V ponuke sú značky: SCORPION, NOLAN, O?NEAL, UFO, FOX, PANOLIN, REPSOL, ABUS, DUNLOP, MITAS, METZELER, PIRELLI, ARIETE, NGK, FORBIKERS, FORMA, WILEYX, HIGHWAY HAWK a mnoho ďalších… Jednou zo zaujímavých ponúk je katalógový predaj LOUIS za katalógové ceny.

Skútre, ATV a servis
V drobnom zatiaľ prebieha ponuka skútrov a ATV. Toto zatiaľ nie je celkom ujasnené, a pripravuje sa viacero značiek na predaj. V krátkej dobe sa táto časť ponuky spresní. Nateraz je ale v ponuke drobný motoservis ? výmena olejov, platničiek, reťazí a pod. Opravy motorov Maxim Moto nerealizuje.

Tak ako sa k vám dostaneme?
MAXIM MOTO, sídli na ul. Lány v miestnej časti Žiliny ? Budatín, hneď za mega sochou J. M. Hurbana. Je to smer zo Žiliny na Čadcu hneď za mostom cez Váh, doprava.

Adresa: MAXIM MOTO ul. Na Lány 387, 010 03 Budatín ? Žilina, MT: 0904 369 000
E-mail: maximmoto@maximmoto.sk

[linka]

MAXIM MOTO = MAXIMUM PRE MOTORKÁRA ? nová predajňa v Žiline

MAXIM MOTO = MAXIMUM PRE MOTORKÁRA ? nová predajňa v Žiline

Advertisement

2 komentáre

1 komentár

 1. AIR

  25. mája 2009 at 15:09

  Tak to nie je socha Stefanika …. je to nejaky Hurban, ci kto… spytajte sa jana slotu, bola to jeho genialna myslienka… 😁 😁 😁 vyhodene zbytocne peniaze

  Ale k obchodu sa vyjadrujem iba kladne, 👋 👋 👋

 2. VladiB

  25. mája 2009 at 15:49

  AIR Máš pravdu je to Hurban, tá predajňa je hned za jeho chrbátom. Je to dobrá navigácia do predajne

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri