Connect with us

Spravodajstvo

Modeka – nová značka oblečenia a doplnkov na trhu

Publikovaný

on

Zdravím všetkých priaznivcov jednej stopy

Dovoľte mi vám oznámiť a predstaviť oficiálny vstup výrobcu motocyklového oblečenia a doplnkov značky MODEKA, nemeckú firmu Beckumer Leder-Bekleidungswerk GmbH, ktorá pôsobí na svetovom trhu už viac ako 65 rokov.


Zastúpenie v SR a ČR
Túto značku od roku 2012 zastupuje na území Českej a Slovenskej republiky firma MODEKA CZECH TRADE s.r.o.

Veľký výber produktov
S využitím vyspelých technológií a dlhoročných skúseností, poháňaní spoločnou túžbou, vytvárame plnú škálu motocyklového oblečenia: od turistického cez športové, až po typicky mestské, pričom každý rok dopĺňame kolekciu atraktívnymi novinkami.

Cena / kvalita
Našou ústrednou myšlienkou je aj naďalej najlepší pomer cena / kvalita, čo chápeme ako spojenie funkcionality, vysokých bezpečnostných štandardov a moderného dizajnu s priaznivou cenovou politikou.

Prvoradá je ochrana a bezpečnosť
Ochrana, bezpečnosť a pohodlie každého motorkára, a v dôsledku spokojnosť našich zákazníkov – to sú ciele, ktoré si vytyčujeme od začiatku existencie našej firmy.
V roku 2012 sme si ako prioritu nastavili zlepšenie našich výrobkov a ďalší technologický vývoj. Najnovšia kolekcia bola vytvorená na základe špecializovaných riešení, takých ako je TFL Cool System ®, Cordura ® AFT, SympaTex ®, Nano-Tex ®, Outlast ®.

Nadrozmerné veľkosti
Ponuka Modeky to nie sú len materiálové inovácie. Dbáme aj na široký rozsah veľkostí. To ocenia obzvlášť zákazníci, ktorí vzhľadom na svoju atypickú postavu prehľadali už mnoho vešiakov, katalógov a internetových stránok. Naša najväčšia pánska bunda je dostupná vo veľkosti 10 XL, dámska – vo veľkosti 48. Mnoho modelov búnd a ešte viac nohavíc je dostupných v neštandardných proporciách: s predĺženými alebo skrátenými rukávmi alebo nohavicami. Predĺžené modely budú vhodné pre štíhle a vysoké osoby, skrátené – pre nižšie a podsaditejšie. Pri detskom oblečení bola zohľadnená možnosť samostatného upravovania dĺžky rukávov a nohavíc.

Veríme, že v nadchádzajúcej sezóne oceníte veľký výber, vysokú kvalitu a rozumné ceny oblečenia a doplnkov značky Modeka. Ďakujeme tiež za doterajšiu dôveru, ktorú ste prejavili našim výrobkom.

Veľa šťastných kilometrov praje Adam Kožušník

Kontakt: MODEKA CZECH TRADE s.r.o. e-mail: info@modeka.cz, tel.: 00420 602 25 11 61

WWW.MODEKA.SK [linka]

Modeka AFT-Touring – NOVINKA 2012

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri