Connect with us

Spravodajstvo

MOTEAM – Motoshop Šurany – novučičký štýlový showroom otvorený

Publikovaný

on

MOTEAM – Motoshop Šurany – otvorili úplne nový štýlový showroom

V malom mestečku Šurany,  neďaleko Nových Zámkov sme boli  pracovne už viac krát. Prečo? Do našej redakčnej výbavy totižto  patrí i oblečenie FURYGAN a aj prilby KYT, ktorých je spomínaná spoločnosť dovozca pre SR.

Najštýlovejšia predajňa príslušenstva v SR?

Pred nedávnom otvorili novučičký showroom a ak si pozriete video, či pripojený fotoalbum, a máte prehľad o predajniach v SR, ktoré su zamerané čisto na príslušenstvo, tak v tejto chvíli máme na trhu asi najštýlovejšiu predajňu príslušenstva v SR.
 
MOTEAM – Motoshop Šurany (Car TEAM s.r.o.) sa predovšetkým venuje výbave pre posádku a vedia vám tu príslušenstvom vybaviť i motocykel. Nové motocykle tu ale nehľadajte, spoločnosť sa venuje predovšetkým tomu, čo potrebuje posádka motocykla na seba. Teda bundy, nohavice, prilby, rukavice, motorifle a to tak v koži ako v textile a to všetko samozrejme v množstve aj iných značiek, ako len spomínané dve.  Motorku vám vybavia zámkom, brašnou, či kuframi, kúpite tu olej a veci potrebné na motocykel do mesta, či dlhšiu turistiku.

Rozhovor s majiteľom a motorkárom zároveň – Ľubošom Demínom mladším, ako a prečo sa to celé takto udialo, si prečítate v najbližšom vydaní Motomagazínu č.: 9/19.
A ako to v predajni vyzerá, to si pozrite na krátkom videu, či fotoalbume
.

Autor: V. Brniak

www.moteam.sk

 

MOTEAM – Motoshop Šurany – novučičký štýlový showroom otvorený

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri