Connect with us

Spravodajstvo

Motocentrum LEVOČA – aj na Spiši sú motorkári…

Publikovaný

on

 „My sme tím ľudí, ktorí milujú prácu s motocyklami!“, majú na svojej web stránke napísané majitelia spoločnosti Motocentrum v Levoči.

Malá, útulná predajnička, v priemyselnom parku na Kežmarskej ulici, len kúsok pod levočským námestím, demonštruje, že aj na Spiši sú motorkári. Veď si vezmite, medzi Popradom a Prešovom nenájdete motorkársku predajňu a my sme o tejto v Levoči nevedeli tiež. S majiteľom Ondrejom Regecom sme sa náhodne zoznámili vo februári na prezentačnej konferencii motorkárskych produktov HELD a HJC na Štrbskom Plese.

Foto

Áno, aj na Spiši sú motorkári aj predajňa a servis
Tak, už to vieme a s odstupom času sme predajňu navštívili. Bola otváraná pred rokom a to 15. mája, takže osadenstvo predajne už má prvoročnicu za sebou, s prvým rokom pribudlo i skúseností, tovaru a aj služieb.

Hovorí  Ondrej Regec, (na obrázku vpravo, vľavo je Peter): 
„Áno, práca s motorkami a všetkým, čo k tomu patrí nás baví a preto sme sa rozhodli otvoriť predajňu pre motorkárov. A keďže motorkárov stále pribúda a výnimkou nie je ani náš región, doplnili sme predajňu o pneuservis a tiež servis motoriek“.

Foto

Motomagazín: V predajni vidím, že nie ste orientovaní iba na motocykle
Ondrej: „Čo sa týka predajne, tak zabezpečujeme predaj náhradných dielov na všetky typy motoriek a štvorkoliek. Nie je u nás problém kúpiť olej, či sviečku, ale tiež originálne náhradne diely, ktoré sú pri opravách motoriek priam nevyhnutné. Samozrejmosťou sú aj prípravky na starostlivosť pre výbavu jazdca, či motorku. Postupne rozširujeme náš sortiment o rôzne doplnky a príslušenstvo, ktoré ocení každý motorkár.  Postupne plánujeme tiež naskladniť oblečenie, prilby a ostanú potrebnú výstroj, ktorú momentálne ponúkame formou objednávky s dodaním v nasledujúci deň“.

Motomagazín: Váš servis ma celkom slušnú  výbavu, vrátane diagnostiky a prezúvačky
Ondrej: „Momentálne je v plnom prúde predsezónny servis – výmena oleja, sviečok, reťazových kitov… no zaoberáme sa aj celkovými opravami motorov a podvozkov, či už motoriek, štvorkoliek ale aj snežných skútrov. Máme k dispozícii aj diagnostiku, ktorá je nápomocná pri hľadaní chýb a tiež pri nastavovaní rôznej elektroniky, ktorou sú dnešné moderné motorky vybavené.
A ak hľadáte pneuservis na motorky, tak ste na správnej adrese. Prezujeme a dokážeme vyvážiť takmer každé koleso, či už sa jedná o DUCATI, BMW, HONDU… (na počkanie).
Zaoberáme sa aj predajom jazdených motoriek a štvorkoliek, takže ak sa chystáte kúpiť či predať motorku, alebo potrebujete radu pri kúpe, vyhľadajte nás – radi vám pomôžeme“.

Foto

Motomagazín: Nadštandardné  služby?
Ondrej: „Samozrejmosťou u nás, je služba – preprava motoriek po celej EU, ale aj mimo nej. Ak potrebujete previesť motorku do servisu, alebo sa vám nechce absolvovať stovky kilometrov po diaľnici v sedle motorky, len aby ste si užili motodovolenku na kľukatých cestách napr. v Alpách, tak nás neváhajte kontaktovať“.

Ďakujeme za rozhovor a prajeme chlapom v Motocentrum Levoča len spokojných zákazníkov.

Kontakt: Ing. Ondrej Regec MOTOCENTRUM LEVOČA
Kežmarská cesta 63, 054 01 Levoča
E-mail:
info@motocentrumlevoca.sk
MT: 0948 948 934
www.MOTOCENTRUMLEVOCA.sk

Motocentrum LEVOČA – aj na Spiši sú motorkári…

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri