Connect with us

Spravodajstvo

MOTOCITY – MOTORKÁRI MOTORKÁROM aj vo Veľkom Mederi

Publikovaný

on

Napadlo by vás, že niekto vo Veľkom Mederi otvorí predajňu s motodoplnkami? Mňa teda určite nie, pretože toto mestečko je preslávené a navštevované hlavne kvôli celoročne otvoreným termálnym kúpeľom. Takže mám pre vás typ na návštevu novučkej predajne so super názvom MOTOCITY, ak tu zablúdite a nakúpite, nezabudne zájsť si zohriať v termálnej vode prechladnuté „motorkárske“ kĺby.
Predajňa motodoplnkov sa nachádza v samotnom srdci mestečka s bezplatným parkovaním pre auto i moto.

S majiteľmi MOTOCITY sme sa zoznámili na februárovom mítingu HJC a HELD v Tatrách. Otec Ivan (Kawa Versys) spolu so synom Attilom (CBR600) už prejazdili skoro celú Európu, teda sú pre potešenie zákazníkov obaja motorkári. Táto mototuristika  im napovedala čo potrebuje motorkár na svojich dobrodružných cestách a predajňa, ktorá  je otvorená jeden rok  a vďaka spomínaným cestám sa predajný sortiment doladil podľa požiadaviek a potrieb zákazníkov a to aj v závislosti na región v ktorom sa nachádza.  Pre nás dozrel čas, aby sme ju navštívili a v skratke vám ju predstavili.

MOTOCITY  je dvojpodlažná budova, kde na prízemí najskôr vojdete do predchodby, kde vás síce prekvapí  elektropredajňa, ale otvorené schodište vás navedie do predajne s motopríslušenstvom na poschodí s rozlohou viac ako 100 m?.  Tu som ostal príjemne prekvapený s tým, aká je táto predajňa naplnená motorkárskym tovarom. Priznám sa, čakal som po jednej bundičke na vešiaku, ale prekvapivo som objavil celé série oblečenia a výbavy  pre posádku motorky. Spomínané elektro v prízemí patrí tejto rodinnej firme, takže stále ste medzi motorkármi.

Prehľadný a dobre fungujúci e-shop www.motocity.sk ponúka ale ďaleko viac, ako len to čo vidíte na predajne a disponuje nepreberným množstvom ďalších značiek príslušenstva pre posádku motorky a motorku. Aktuálne majitelia rozširujú sortiment o náhradné diely na motorky, kde časť bude priamo i na predajni a samozrejme diely budú distribuované i prostredníctvom e-shopu.

Prevažujúce značky na predajni:
MBW, BÜSE, FALCO, TCX, KRIEGA, HJC, HELD, OXFORD, MOTUL, SHAD, SW-MOTECH, NAZRAN, REDLINE, INTERPHONE, NOLAN, SHIRO, AIROH, GIVI, MRA a veľké množstvo ďalšieho príslušenstva. Oblečenie tu nájdete v koži, textile a množstvo modelov zamerané aj pre ženy.  

Adresa predajne:


MOTOCITY, Komárňanská  3576/16, 932 01 Veľký Meder,
MT: 0908 30 50 40

E-mail: info@motocity.sk  WEB / E-shop: www.motocity.sk

Motocity Veľký Meder po roku… album k článku Motomagazín 4/17

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri