Connect with us

Spravodajstvo

Nová YAMAHA v Banskej Bystrici otvorila reprezentatívnu predajňu

Publikovaný

on

Stredoslováci sa môžu tešiť na nové autorizované stredisko YAMAHA
Dňa 20.02. t.r. sa skutočne slávnostne otvárala ďalšia predajňa japonskej značky YAMAHA v SR. Tentokrát sme cestovali do stredu Slovenska – Banskej Bystrice na návštevu spoločnosti MOTOSHOP ŽUBOR, kde sa udiali dve motoudalosti naraz.

Jedna je otvorenie novej autorizovanej predajne zn. Yamaha a druhá otvorenie úplne nového dvojposchodového showroom-u. Obe tieto udalosti majú v sebe spojitosť, pretože práve spodná časť predajne slúži ako priestor pre zn. Yamaha, horná časť predajne osloví návštevníka širokým príslušenstvom a doplnkom k motocyklov.

YAMAHA + príslušenstvo = ukážkový showroom
Za týmto projektom stojí majiteľ spoločnosti Radomír Žubor, ktorý sa spolu so svojím otcom Ľubomírom Žuborom viac ako 15 rokov venujú tomu, čo ich baví najviac ? motocyklov a všetkému do čoho sa leje benzín. Dnešná super moderná predajňa motocyklov a príslušenstva konečne naplnila ich určite celoživotnú predstavu o tom ako má riadny motostánok vyzerať. Rodinná firma Žuborovcov teda začína rok 2009 prakticky skoro úplne na novom.
V stánku Yamaha sa vám bude venovať Radomír so svojím tímom, na poschodí vás obslúži pán Žubor starší ? Ľubomír s rodinným kolektívom. Obe predajne sú previazané spoločným schodišťom a vstupom a nová predajňa je previazaná priechodom hore i dolu s pôvodnou predajňou, kde na prízemí pokračuje autorizovaný predaj zn. KTM a na poschodí príslušenstvo a doplnky k motocyklom. Ako návštevník budete teraz potrebovať u Žuborovcov oveľa dlhší čas na výber tovaru, alebo motocykla. Nová hala totižto disponuje celkom 800 m² plochy a presne sa delí na 400 metrov dolu a 400 m hore a keď k tomu pripočítame i pôvodnú budovu je to už taký malý motohypermarket.

Otvorenie na vysokej úrovni = celebrity, profesionálny catering, ochranka…
Ďaleko, ďaleko viac, ako som teda očakával a pekný večerný kultúrny program si vychutnalo viac ako stovka pozvaných hostí. Medzi vzácnymi hosťami a určite najväčšou celebritou večera bol Jaroslav Katriňák, ktorý po vážnych zdravotných problémoch opäť všetkým ukázal, že sa nikdy nevzdáva a v dobrej nálade a viditeľne v dobrom zdravotnom stave absolvoval celý večer spoločne s nami. Na záver prebehol pár krát na WR-ke po novom showroom-e, samozrejme len v spodnej časti.
Laci Strike so svojou skupinou Street Dance Academy vyviedli pár pekných a veľmi dobre oku lahodiacich tanečných kúskov, vynikajúco atmosféru doplnila hudobná skupina Save The Cookie, resp. jej speváčka. A ktože to celé uvádzal? Celebrita z markízackej show Roman Juraško. Romana som vyspovedal a žiaľ na motorke sedel naposledy ako chalan, ale stále nad tým uvažuje, že by to oprášil. K motorkárom sa však v blízkej dobe nezaradí. K celebritám v tomto prípade na pódiu patril určite i nový VMAX. Rado spoločne so zástupcom YAMAHA MOTOR CZECH spol. s r.o. s Martinom Krejčím slávnostne strhli plachtu z prvého VMAX-u v tejto predajni. Celé to ukončil očarujúci ohňostroj a tak v mraze a snehu som si opäť zaspomínal na Silvester.

Ak sa chcete presvedčiť o pravdivosti týchto riadkov, nasmerujte svoju najbližšiu cestu do Banskej Bystrice, ul. Kostiviarska 10. Web.: [linka] Ohňostroj a celebrity tu už síce nebudú, ale čaká vás príjemný nákup v novom prostredí s novou značkou a s novým tovarom.
Za redakciu Motomagazín a Motocykel.sk prajeme veľa obchodných úspechov.

Nová YAMAHA v Banskej Bystrici otvorila reprezentatívne showroom

Advertisement

17 komentárov

1 komentár

 1. campa

  21. februára 2009 at 14:13

  🙂 🙂 🙂 naozaj na jednotku.

 2. raptor

  21. februára 2009 at 14:50

  Naozaj paradny showroom (palec hore)
  najviac ma vsak potesilo ked som videl katrosa opat na motorke (nezmar v nejlepsom slova zmysle) 🙂

 3. AMIS

  21. februára 2009 at 23:01

  Je to len môj pocit, alebo bol Katroš jediný motorkár čo tam tlačil chlebíčky ? 😈

 4. charym

  21. februára 2009 at 23:19

  No pekne zuborovci drzim palcaky , konecne nieco blizzsie pre mna ale servis atam asi nieje ze ci casom aj to ?
  tak vela stastia pridem sa kuk na vas coskoro

 5. psik

  21. februára 2009 at 23:48

  Takto po nociach tíško obdivujem 😶 závidím 🤐 … a držím palce! 👋

 6. chorche

  22. februára 2009 at 8:43

  Velmi pekne, paci sa mi, ze aj na Slovensku sa da robit tento biznis na profesionalnej urovni. Drzim majitelom palce a stredoslovenskym motorkarom zelam priaznive ceny, aby nemuseli jazdit do Rakuska.

 7. PeterBA

  22. februára 2009 at 10:52

  Tak to čumím. 😶 Krása! 😉 Nech vám to víde a vydrží trebárs aj naveky… 😈 😎

 8. skrina

  22. februára 2009 at 10:57

  Radovi drzim palce…

 9. Matooo

  23. februára 2009 at 6:45

  A hudobne nástroje su kde? 😶 😁 Pekny obchod 😛

 10. betty

  23. februára 2009 at 8:59

  Matooo: na hudobynch nastrojoch sedis 😁

 11. moto46

  25. februára 2009 at 9:27

  Je to bomba a u som tam bol

 12. Matooo

  25. februára 2009 at 10:43

  betty uz nie 😛 Ale pockaj az ked si kupim bmw budem cikat na vsetkych japoncov ako sam velky Raptor 😁 😈

 13. Matooo

  25. februára 2009 at 10:45

  P.S. V nedelu vecer som siel okolo…a ozaj je to super efektna predajna….drzim palce nech dlho prezije 👋

 14. Dracik

  27. februára 2009 at 18:58

  AMIS…po tej nemocnici, chudacik…tak ..mozno mu chutilo..xixi.

 15. Gaaspi

  28. februára 2009 at 16:02

  Najviac ma zaujal katroš na WR-ke nech sa čo najskôr dostane znova do formy! 🙂 😉 Dúfam že o ňom v spojitosti s endurosúťažami a dialkových rally budeme ešte veľa počuť. Keď sa to sám nerozhodne zavesiť na klinec a venovať sa iba podnikaniu! Ľúbia sa mi najviac tanečnice 😛 😎 😁 a hlavne pred budovou odstavená modrofijalové MB-100 škodovácke kilečko, cicušné 🙂 ale aj sortiment v predajni je dobrý, len bodaj by čo najviac stredo-slovenských bikerov malo dosť „juro“ na míňanie za motodoplnky, oblečenie, obuv, prilby, nebodaj nové motorky 🙂 😕 v týchto krutých časoch nízkych platov, nezamestnanosti a hnusnej globálnej hospodárskej krýzy. 😕 😟 😘 👋

 16. Frank

  3. marca 2009 at 20:31

  Celkom sa teším tomuto stánku. Priestory sú naozaj nádherné a aj vela miesta. Super keď pôjdem okolo určite sa stavím. Inak držím palce aby sa darilo… 👋

 17. charym

  4. marca 2009 at 2:07

  No a bude team aj ten servis ci je to len predajna?

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri