Connect with us

Spravodajstvo

Nový Triumph Rocket 3 prichádza v dvoch verziách R a GT

Publikovaný

on

O príchode nástupcu najväčšieho cruisera na trhu Triumph Rocket III sa vedelo už dávnejšie a dvojica sériových verzií s označením Rocket 3 RGT, ktoré anglická značka predstavila prináša doslova dych berúce parametre.  


Najväčší sériovo vyrábaný motor

Nový radový trojvalec so svojím objemom 2 500 ccm je najväčším sériovo vyrábaným motorom použitým v motocykli. O tom čo dokáže najlepšie hovoria jeho parametre. 221 Nm krútiaceho momentu je rovnako rekordná hodnota medzi motorkami a maximálny výkon 167 k dosahuje tento motor už pri hodnote 6 000 ot./miin.    


Nový dizajn 

V porovnaní so svojim predchodcom je dizajn modernejší a dynamickejší. Kompletné LED osvetlenie, výfukové potrubie ústiace do dvojice krátkych koncoviek , športová predná maska s dvojicou svetiel a mohutná zadná pneumatika (240/50-17) dodávajú celému dizajnu výrazný nádych nadupaného športového svalovca.    


Top podvozok

Dizajnu a výkonu motora sekunduje aj podvozok, ktorý ponúka top športové komponenty. Brzdový systém Brembo Stylema alebo plne nastaviteľný systém pruženia Showa dopĺňa špičkový balík elektronických asistentov. Nechýba náklonové ABS a trakčná kontrola, štvorica jazdných režimov, asistent rozbehu do kopca, tempomat alebo bezkľučový systém štartovania. Na výborných jazdných vlastnostiach má nemalý podiel aj 40 kg úspora hmotnosti v porovnaní s predchádzajúcim modelom.    


Dve verzie

Rocket 3 R je kombináciou ohromnej sily, komfortu a výborného ovládania. Verzia Rocket 3 GT k tomu pridáva ešte viac pohodlia a turistického potencionálu.  

Nový Triumph Rocket 3 v dvoch verziách R a GT

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri