Connect with us

Spravodajstvo

Online správy z testovania pneumatík Bridgestone Battlax BT-016 v Španielsku

Publikovaný

on

Začiatkom tohto týždňa sa na svetoznámom okruhu Jerez v Španielsku uskutočnilo oficiálne predstavenie pneumatík Bridgestone novej modelovej rady Battlax BT-016 Hypersport. Ako jediní zástupcovia zo Slovenska sme mali možnosť zúčastniť sa testovania na okruhu, kde sa o dva týždne bude konať pretek majstrovstiev sveta seriálu MotoGP.
Nová pneumatika Battlax BT-016 je novou športovou pneumatikou so širokými možnosťami športového využitia, od bežnej jazdy na ceste až po jazdu na okruhu. V ponuke nahrádza model BT-014 a okrem lepšej stability a priľnavosti ponúka aj dlhšiu životnosť. Nová pneumatika sa môže pochváliť najmodernejšou technológiou vyvinutou priamo v seriáli MotoGP. Predná pneumatika sa skladá až z troch rôznych vrstiev a zadná dokonca až z piatich rôznych vrstiev, ktoré sú zárukou špičkových jazdných vlastností. Bridgestone ponúka uvedený model na väčšinu štandardných rozmerov športových a superšportových motocyklov. Počas testu na okruhu potvrdila svoje vynikajúce parametre a rozhodne patrí medzi špičku vo svojej triede.
Podrobnú reportáž z tohto podujatia si prečítate v pripravovanom májovom vydaní Motomagazínu, ktoré sa na stánkoch objaví 20.04. 2008

Online správy z testovania pneumatík Bridgestone Battlax BT-016 v Špan

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri